Картите на Мадам Ленорман ( 14 тема)

  • 21 425
  • 758
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 439
Момичета какво е отношението на Ц. към мен? Теглих 9 букет 12 птици -26 книга -24 syrce-19 kula . Как да тълкувам?

# 271
  • Мнения: 28
Здравейте,

Получих работно предложение, на което трябва да отговоря скоро.
Може ли да ми кажете, дали е добро, ще имам ли развитие и добър ход мой ли ще бъде?

Поздрави,

# 272
  • Мнения: 2 122
Silky_soft падна се гости-писмо-съдия и цепих със съдба. Да, ще му стигне. Дори му е в съдбата да учи там. Писмото е новина, а гостите са добра новина,която скоро ще дойде. Съдията - съдбоносна новина. Стискам палци и да кажете резултата Simple Smile
Скрит текст:
И аз искам да задам въпрос Simple Smile На сина ми му предстои класиране след 7 клас. Ще му стигне ли бала за училището, което иска?
Благодаря предварително!
Силки, ето и с  моите Ленорман , какво изтеглих :
слънце-мишки-къща...цепих на детелина. Тези карти показват, че ще му стигне бала за училището , което иска. Доста сте притеснени всички в къщи около цялата тази еуфория с приемането му в новото училище, но слънце+ детелината е 100  %  успех и късмет  Simple Smile   И аз стискам палци и ще чакам  ОВ.  Peace

Момичета, давам ОВ. Синът ми се класира с първо желание на първо класиране и днес го записахме Simple Smile Наистина сякаш му е съдба - това е единственото училище, за което той каза - Това искам! и специалността, която си избра е тази, в която го приеха от раз! Simple Smile
Благодаря ви много, много! HeartFlowers HibiscusHeart

# 273
  • Мнения: 37
Здравейте и  аз имам един въпрос, тя,А.с каквото се е захванала ще стане ли или ще се провали,ще си смени ли.местоработата или ще си  остане на старата ,а ако е смени до колко. време дали картите показват ,благодаря ви

Последна редакция: нд, 14 юли 2019, 09:49 от Nadq1010

# 274
  • Мнения: 118
Здравейте момичета искам да помоля ако някой има желание да ми хвърлите едни карти по един спешен въпрос .
ЩЕ ОСТАНА ЛИ НА СЪЩАТА РАБОТА ДО КРАЯ НА ГОДИНАТА ИЛИ ЩЕ БЪДА СЪКРАТЕНА.

# 275
  • Мнения: 7 675
Здравейте, много ше дъм благодарна, ако някой ми помогне, направо съм “затънала” по един мъж и искан да имам яснота, защото определено ме обърква поведението му. 😔
Какво изпитва Ф. Към мен и мпбе ли дс де развият птношенията?
Благодаря предварително

# 276
  • Мнения: 2 122
Скрит текст:
Има ли някой, който ползва карти Симболон? Интересно ми е какви подредби са подходящи за тях.

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 11:16 от Silky_soft

# 277
  • Мнения: X
Не съм ги чувала. Може ли някакъв линк?

# 278
  • Мнения: 2 122
Ето, заповядай!

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 11:16 от Silky_soft

# 279
  • Мнения: 2 911
А якой знае ли от къде мога да си закупя Ленорман. Като тези, които са в сайта Таротико?

# 280
  • Мнения: X
Аз мойте си ги купих от ибей. Има много и различни видове.

# 281
  • Мнения: 2 122
А якой знае ли от къде мога да си закупя Ленорман. Като тези, които са в сайта Таротико?

https://www.tarotbg.com/taro-karta/mlle-lenormand-blue-owl-karti … n-sinja-sova.html

Май са такива.

# 282
  • София
  • Мнения: 1 071
Привет момичета!
Новак съм от гледна точка на разтълкуването на картите.
Някоя мила дама би ли ми помогнала, като хвърли едни карти?
"Да купя ли колата сега?" и Ще сбъркам ли ако го направя?
Благодаря! Blue Heart

# 283
  • Мнения: 146
Привет момичета!
Новак съм от гледна точка на разтълкуването на картите.
Някоя мила дама би ли ми помогнала, като хвърли едни карти?
"Да купя ли колата сега?" и Ще сбъркам ли ако го направя?
Благодаря! Blue Heart
Не
Сърце, Дом, Кръст, Книга, Лисица.

# 284
  • Мнения: 3 674
Добър вечер на всички! И така, минаха  затъмненията и вече мога да почна да отговарям на въпроси.  Peace

Скрит текст:
Здравейте roza66 можете ли да ми наредите едни карти за мен и човека с който живее вече 13г.Преди време имахме раздяла заради една негова изневяра.Бяхме разделени бая време,но отскоро пак сме заедно,но не гризе едно такова женско чувства ,че пак има забежка с тая жена.Казвсм се Марианна мъжът Р а другата е Таня.Та въпросът ми Срещат ли се (поддържат ли) имат ли връзка?И нещо за мен и него(М и Р) Благодаря и лек ден:blush:

излезнаха следните карти: жена, писмо, букет...цепих на пръстен.
Съжалявам, но този Р си пише, флиртува с тази Таня, имат си закачка...изглежда на него с вас му е удобно, свикнал е с вас, и въпреки че живеете на съвместни начала, което  си е равно на брак/пръстен/ но не му пречи да си има настрана и флиртче.


Здравей Роза17, отдавна следя този форум и се възхищавам как успяваш да доловиш и най-дребни детайли от конкретна ситуация. Моите адмирации!
Имам колода от около година, но не знаех, че човек не може сам на себе си да гледа. Друг е въпроса, че ги ползвам рядко и съвсем не умея да ги тълкувам, още чета описанията на картите в книжката.

Затова те моля да хвърлиш едни карти и за мен по въпрос, който откровено ме мъчи от известно време.
Как да помогна да излекувам кучето ми?
Скрит текст:
(Страда от запек с усложнения.) Може и да ви се струва много лековато това състояние, но е ужасно да гледаш едно създание, което обичаш от душа и сърце и да правиш какво ли не, но да не успяваш да помогнеш. На ветеринар ходим в една добра клиника.
Много много благодаря предварително!

не ми беше задаван подобен въпрос...но поне съм длъжна да опитам. Изтеглих следните карти: щъркел-слънце-птици...цепих на конник

Паднаха се две "летящи" карти със слънце, които показват, че болестта няма да се обостри, ще премине , и то много скоро. Нищо толкова специално не е нужно да правите, просто се доверете на лекаря, който го лекува.
Щъркела показва бременност/ но при хората./ за кучетата не знам... Peace

Скрит текст:
Здравейте, нов потребител съм и точно попаднах на тази тема и много ми се иска да се включа с един наистина важен за мен въпрос.Ще се опитам максимално ясно да го формулирам.От известно време съм много влюбен в едно момиче и тя знае за интереса ми, но поради различни фактори(нейния уж приятел страшно много я ограничава и не и позволява да говори с други мъже и стой по цял ден дори на работата и да я "пази") до сега не ми е дала шанс да изляза с нея.Не знам нужно ли е нейното име или друга някаква информация за нея за да са по-точни картите...тя се казва Владислава. Та въпроса ми е дали в следващите няколко месеца най-после ще има възможност да започне връзка между нас

на теб ти излезнаха следните карти:компас, коса, лилии...цепих на риби
Много грешно си се насочил, това показва компаса...грешна посока.  Август ще имате сексуални отношения, ще се случи неочаквано за теб..ще е само секс...за начало на някакви отношения с това момиче, няма никакви изгледи в близкото бъдеще. Може да не искаш да е само секс, но за сега, ще бъде само такава връзката ви...

Момичета какво е отношението на Ц. към мен? Теглих 9 букет 12 птици -26 книга -24 syrce-19 kula . Как да тълкувам?

Не разбирам, защо си теглила 5  карти наведнъж?! След книгата е било нужно да спреш...
 С този човек каралили сте се...да сте имали някакви разправии, спорове някакви или разногласия? Thinking Картите показват прясна/ скорошна / връзка. Ще ти кажа защо питам... Wink

Последна редакция: чт, 18 юли 2019, 23:49 от Roza17

Общи условия

Активация на акаунт