Криминални досиета

  • 159 111
  • 2 433
  •   5
Отговори
# 1 935
  • Мнения: 29 873
То е ясно, че детето няма да се намери. Най-вероятно е убито и хвърлено в някой от кладенците в района, някои от които не можело дори да бъдат претърсени, защото били много дълбоки и опасни.
Много е лошо случилото се. Дано поне отнякъде стане ясно какво точно е станало, за да има покой малката душица.

# 1 936
  • София
  • Мнения: 14 027
Еми чак неглижиране не е. Имаше теории, че родителите са причинили смъртта на детето. Иначе и аз съм оставила деца да спят, докато ние вечеряме на 100 метра от стаята. Не мога да ги обвиня за това. Когато отидеш в затворен комплекс, очакваш някаква сигурност.

# 1 937
  • Мнения: 7 947
Жокер, а с какво семейството на Маделин е по- необикновено?
Бащата май беше лекар (допускам, че може и да бъркам), но нищо по- така?

# 1 938
  • Glasgow
  • Мнения: 4 545
Теориите бяха, че са им давали лекарства, за да спят и са я предозирали.
Реюнион аз съм хотелски персонал, ако знаем за оставени без надзор деца или някой сигнализира трябва да звъннем в полиция и сме го правили. Имали са опция за бавачка, отказали са. Отказват детектор на лъжа.

# 1 939
  • Washington,USA
  • Мнения: 897
И на мен не ми се вярва да е жива, но като нищо може да живее в мазето на някой извратеняк. В Австрия имаше такъв случай, даже и филм имаше. За Наталия Кампуш.

# 1 940
  • София
  • Мнения: 14 027
Джокър, не споря, само казвам, че редовно оставяхме децата да спят, къде в хотел, къде в каравани и палатки.
Това с предозирането на дете на 3 ми се струва не особено правдоподобно. Ако е няколко месечно бебе, може.
Дано се разплете случая. Каквато и да е развръзката това дете заслужава справедливост.

# 1 941
  • Glasgow
  • Мнения: 4 545
Имаше преди няколко години един заподозрян немец, който така или иначе вече е в затвора за друго престъпление, който е бил в тази зона по него време, но не знам какво стана там. После пък някакво момиче твърдеше, че е Маделин, правиха тестове, но се оказа, че не е тя, а  момиче с ментални проблеми.
Милото момиченце.

# 1 942
  • София
  • Мнения: 14 027
Това с немеца е май най-близката улика. За съжаление, докато не открият детето, живо или мъртво, няма да се разгадае случая.

# 1 943
  • Deutschland
  • Мнения: 5 503
Жокер, дело срещу въпросния немец се води в момента. Дело за други престъпления. Той мълчи в съда. За всичко. Има мастит адвокат, дано не го измъкне накрая.

# 1 944
  • Мнения: 18 838
Reunion, децата са били оставени на отключена врата ! в апартамент с два входа, единият от които към улицата директно! Това е тотална безотговорност, а аз много рядко се изказвам толкова категорично. Трите деца реално са били бебета, едното на 3 години, другите две на по година и нещо.
Напълно разбирам и родителите донякъде, защото са били на ваканционна вълна, но напр. ние българите сме къде къде по-страхливи и едва ли някоя майка ще си остави детето на отключена врата да иде да пие нещо някъде наблизо. Няма начин просто.

# 1 945
  • Мнения: 29 873
Друга версия е, че е отвлечена за осиновяване, което не е съвсем без смисъл. Но пък съвсем никаква следа да няма...? Вероятно веднага са проверени граници и т.н., но е възможно да е държана някъде, докато отшуми малко и после изведена с фалшиви документи. Ако е така, вероятно не подозира коя е.

# 1 946
  • София
  • Мнения: 14 027
Погледнато през призмата на случилото се е така. Ние сме оставяли деца и е палатка. Бяхме млади родители, сега, вероятно няма да го направя. Бравите в тези апартаменти сса за декорация. Ходила съм там.

# 1 947
  • Glasgow
  • Мнения: 4 545
Британците си ги оставят, за съжаление.
Реюниън, на каравана/бунгало/палатка е друго, събирате се пред тях все пак, ще го чуеш че плаче и т.н. Те са били в кръчма без видимост към апартамента

# 1 948
  • София
  • Мнения: 1 483
Аз си спомням, че имаше някакви снимки на човек, който излиза от комплекса към улицата, носейки нещо, което прилича на малко дете. Много мистерии имаше в този случай, останало ми е в главата, че португалските власти се опитваха да хвърлят вината върху родителите, за да не навредят на туризма в областта.

# 1 949
  • София
  • Мнения: 14 027
То по принцип винаги близките са заподозрени. Някак си, на повечето хора им се иска да е тривиално. Предозиране, нещастен случай, панирани родители, които имат още две деца. Каква е истината, вероятно няма да разберем.

Общи условия

Активация на акаунт