На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 26

  • 85 218
  • 748
  •   1
Отговори
# 285
  • Ст.Загора
  • Мнения: 696
Здравейте. Някой знае ли каква е актуалната цена на кафе Мехмет ефенди (гледах един линк от първа стр. на темата, но бих искала и някой съфорумец да потвърди). Как бих могла да се сдобия с 1 кг от кафето, не ми се очертава пътуване до Турция скоро? 🤔 В София съм.
В Истанбул 500гр. беше 35лири . Преди месец ходих в Одрин , видях че и там се продава , но скъпичко ми се видя 250гр. за 25 лири .

# 286
  • Мнения: 10 214
Много благодаря. В София го предлагат на съвсем безумна цена. Искам да купя от Турция 1 кг, то по пазарите трябва да се пазари човек, поне преди беше така. Не знам в супермаркет каква ще му е цената.

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 1 391
Много благодаря. В София го предлагат на съвсем безумна цена. Искам да купя от Турция 1 кг, то по пазарите трябва да се пазари човек, поне преди беше така. Не знам в супермаркет каква ще му е цената.

Кафе Мехмед ефенди 500гр кутия през декември купих от Бизим за 28-29ТЛ,но...може и да греша за цената,не помня с точност.

# 288
  • Мнения: 775
Много благодаря. В София го предлагат на съвсем безумна цена. Искам да купя от Турция 1 кг, то по пазарите трябва да се пазари човек, поне преди беше така. Не знам в супермаркет каква ще му е цената.

ето актуални цени по магазините..


https://www.hepsiburada.com/kurukahveci-mehmet-efendi-turk-kahve … 3TMIaArPJEALw_wcB


https://www.sarfmarket.com.tr/mehmet-efendi-turk-kahvesi-100gr-2 … dr0oaArWgEALw_wcB

https://www.carrefoursa.com/tr/search/?text=Kurukahveci+


# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Аз си купих преди две седмици от Мигрос за 20 лири ,250  гр,но за еспресо. Уникално е. Това за джезве беше малко по евтино.

# 290
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Като влизахме на Турската граница ни сложиха този печат какво означава?

# 291
  • Димитровград
  • Мнения: 814
Че Вие и автомобила ви имате право да останете в Турция до 19.09.2019г. - три месеца. При всяко влизане слагат този печат.

# 292
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Много Благодаря!

# 293
  • Мнения: 103

ето актуални цени по магазините..

А може ли цена на  Mehmet Efendi Espresso 1kg



# 294
# 295
  • Мнения: 2
Здравейте ! Последния път като ходих в Одрин си взех прежда около 20 гранки различни цветове , почти нямаше повтарящи се . След месец мислим пак да ходим , та въпроса ми е дали на границата ще ми направят проблем ако примерно взема 3,4 бяло , 3,4 синьо ? Нямам намерение да взимам много .. от 2-3 цвята по 3-4 гранки , но се притеснявам да не направят проблем на границата . Някой знае ли нещо по въпроса ? Някъде четох , че не трябвало по повече от 1-2 гранки да се взима еднакъв цвят , вярно ли е ?

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Няма такова нещо - може би е ставало въпрос за 1-2 кг.

# 297
  • Мнения: 238
Момичета и момчета,някой беше питал преди за U.S.Polo,вчера в Ераста беше мн.зареден и пишеше 50%намаление.Обаче ако си спомняте онези бели кецки,които ги продават целогодишно на 150-160тл. На редовна цена,сега бяха на 105тл.с 50%намаление.Та не знам колко са реални тези намаления.
В Ераста по витрините на почти всички магазини имаше 50%намаление.Аз нямах време за обикаляне,само се качих да хапна горе и тръгнах.Сутринта на КА.в 07.00часа нямаше коли.Вечерта към 20.00също нямаше.Минахме за около 15-20мин.

# 298
  • Мнения: 238
Купувала съм много пъти прежа. На един пазар до 2-3 кг. Един митничар ми беше казал 5 кг. да не преминавам.

# 299
  • Мнения: 1 791
Здравейте, искамда си поръчам артикули от Турския онлайн магазин HM. Да знаете някой посредник оттам или нещо като Габко но за Турция?

Общи условия

Активация на акаунт