На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 26

  • 84 758
  • 748
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 564
купете си нормална бройка. аз съм минавал с 10 опаковки аспирин, може да минете и с повече ама да не прекалявате все пак.

# 601
  • Мнения: 53
Някой купувал ли е бамя - пишете къде се продава и цена !

# 602
  • Мнения: 9 481
Някой купувал ли е бамя - пишете къде се продава и цена !
Пазара зад Марги, но цена не знам..

# 603
  • Мнения: 2
Здравейте и аз да попитам някой знае ли дали ща има отворени магазини сега в четвъртък(15.08) понеже е празник при тя?
А и още един въпрос ще ходя до там за платове някой може ли да ме опъти къде има складове или магазини? Благодаря, предварително.

# 604
  • Мнения: 59
Здравейте на всички! Благодаря предварително за тези които ще могат да ми помогнат Simple Smile др седмица понеделник, вторник мислим да отскочим до Одрин малко на пазар. Скоро очакваме бебче и се интересувам дали си струва пътя до там да напазаруваме нещо?
Било то дрешки, чаршафи.. Всякакви бебешки неща Simple Smile и къде да търсим? В моловете или?

# 605
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Някой купувал ли е бамя - пишете къде се продава и цена !
На 24,07 на пазара в Лозенград 15-20 лири кило
Скрит текст:

почистена и бланширана готова за замразяване
Предполагам, че и в Одрин по пазарите ще върви така.

# 606
  • Мнения: 38
Здравейте на всички! Благодаря предварително за тези които ще могат да ми помогнат Simple Smile др седмица понеделник, вторник мислим да отскочим до Одрин малко на пазар. Скоро очакваме бебче и се интересувам дали си струва пътя до там да напазаруваме нещо?
Било то дрешки, чаршафи.. Всякакви бебешки неща Simple Smile и къде да търсим? В моловете или?


Разгледай те тукhttps://www.e-bebek.com/ доставят и до BG. Имат магазин в  мол  Erasta.
Според нашето семейство не си заслужава. При нас има много по добри и актуални неща, но зависи къде живеете, дали сте в голям град или наблизо.

# 607
  • Мнения: 59
Здравейте на всички! Благодаря предварително за тези които ще могат да ми помогнат Simple Smile др седмица понеделник, вторник мислим да отскочим до Одрин малко на пазар. Скоро очакваме бебче и се интересувам дали си струва пътя до там да напазаруваме нещо?
Било то дрешки, чаршафи.. Всякакви бебешки неща Simple Smile и къде да търсим? В моловете или?


Разгледай те тукhttps://www.e-bebek.com/ доставят и до BG. Имат магазин в  мол  Erasta.
Според нашето семейство не си заслужава. При нас има много по добри и актуални неща, но зависи къде живеете, дали сте в голям град или наблизо.

Много благодаря за информацията. Ще разгледам и сайта

# 608
  • Мнения: 5 950
Това дали "си заслужава" или не е крайно субективно, така, че подобни въпроси са много лишени от смисъл  според мен. За много от нас очевидно си заслужава, щом темата е така посещавана, а видно е и от броя пътуващи и пазаруващи към Турция. Сега вече - кой с какъв бюджет разполага и какво конкретно търси - няма как да знаем и гадаем. За мен лично e-bebek е скъпо, с изкл.може би на някои стоки в акция, а памперси също се намираха на много добра цена. Аз пазарувам предимно от Уайкики, по-малко от ДеФакто и Котон, цялото ни семейство (аз+мъж+ две деца на 2г и 9г) се обличаме най-вече от там. Но има хора, за които Уайкики не е оферта, та затова ти казвам - няма как да се отговори еднозначно. А и в крайна сметка една разходка никога не е в повече - дори и да не си харесате нищо, атмосферата е приятна и е разтоварващо. Поне за нас е така де....

# 609
  • Мнения: 437
Байряма свършва днес. Утре и другиден са работни дни.

# 610
  • Мнения: 59
Това дали "си заслужава" или не е крайно субективно, така, че подобни въпроси са много лишени от смисъл  според мен. За много от нас очевидно си заслужава, щом темата е така посещавана, а видно е и от броя пътуващи и пазаруващи към Турция. Сега вече - кой с какъв бюджет разполага и какво конкретно търси - няма как да знаем и гадаем. За мен лично e-bebek е скъпо, с изкл.може би на някои стоки в акция, а памперси също се намираха на много добра цена. Аз пазарувам предимно от Уайкики, по-малко от ДеФакто и Котон, цялото ни семейство (аз+мъж+ две деца на 2г и 9г) се обличаме най-вече от там. Но има хора, за които Уайкики не е оферта, та затова ти казвам - няма как да се отговори еднозначно. А и в крайна сметка една разходка никога не е в повече - дори и да не си харесате нищо, атмосферата е приятна и е разтоварващо. Поне за нас е така де....
"Дали си заслужава" от гледна точка на това  дали ще намеря нещо качествено и хубаво! То много хора могат да пътуват до там, но всеки отива за различни покупки, на мен главно ме интересуват бебешките неща.
Разходката си е разходка, но не и в големите жеги предвид състоянието ми, висенето по граници и т.н.

# 611
  • Мнения: 5 950
Не знам какво имаш предвид "предвид състоянието ми", и аз съм била бременна, че и два пъти, пътувала съм бременна и в този период точно, все пак не си болна, само си бременна, нали?
Дали си заслужава от гледна точка на това  дали ще намеря нещо качествено и хубаво! То много

Точно заради субективните възприятия на всеки от нас за подчертаните две думи ти казах, че няма как да се даде еднозначен отговор. Има и скъпи неща, има и хубави, има и качествени, и не-толкова, има и комбинация от всичко това. Успех и лека бременност!

# 612
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Snejanka696, ние как да разберем дали това, което си заслужава за нас, си струва за теб? Или че това, което други смятат за недобро, за теб няма да е ОК?

Ако бебето се очаква наистина скоро, по-важното е да прецениш дали да си причиниш такова пътуване. От понеделник пак дават жеги. Байрамът ще е приключил и лека-полека гастарбайтерите ще започнат да се изнасят...

Не знам. По-скоро това би ме притеснявало, отколкото дали ще купя хубави неща за детето.
А иначе... И двете ни деца носят дрешки, купени от там. 99% от тях са с много добро качество и изгодна цена. За купените от тук не мога да твърдя същото.
Скрит текст:
Живеем в голям град... След прочетеното започвам да се тревожа дали сме достатъчно актуални за централния булевард и близката Морска градина.
Дали пък да не отскоча до МОЛ-а да купя същите парцалки на тройни цени?!?

# 613
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 015
Здравейте, предстои ми пътуване с автомобил до Одрин. Прочетох за пълномощното и превода, но не се ориентирах дали има пътни такси или винетки до там?

# 614
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Здравейте, предстои ми пътуване с автомобил до Одрин. Прочетох за пълномощното и превода, но не се ориентирах дали има пътни такси или винетки до там?
Няма

Общи условия

Активация на акаунт