На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 26

  • 84 760
  • 748
  •   1
Отговори
# 630
  • Димитровград
  • Мнения: 807
Ами то не се знае как ще е след 1 час, Вие искате за след 10 дни информация.
 Проверете сами: http://trakya.gtb.gov.tr/saha-canli-goruntu/canli-kameralar

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 15:00 от papaone

# 631
  • Бургас
  • Мнения: 6 022
Аз предлагам да взимаме по 5 лв. за отговор дали ще има или не опашки. Все ще познаем някой път, после ще се съберем да се почерпим.

# 632
  • Димитровград
  • Мнения: 807
Гледам на камерите, че на Капъкуле преди границата са направили буферен паркинг и прекарват всички коли оттам.
Скрит текст:

# 633
  • Мнения: 90
Здравейте! Пиша за пръв път, но ви чета от доста време. Предстои ни пътуване до Одрин следващата седмица, за пръв път ще ни е, благодарение на вас намерих отговори на голяма част от нещата които ме интересуваха, но днес попаднах на една брошура за Мигрос и някаква карта за отстъпки.. Та въпросът ми е може ли всеки да получи тази карта, бях чела някъде че на касата я давали, но как се разбирате с касиерките и всички цени които виждам в брошурата само с тази карта ли важат? Предварително се извинявам ако вече е коментирано, но за пръв път пиша в бг мама и все още не ми е ясно как да намеря това, което търся.

# 634
  • у нас
  • Мнения: 5 716
И_Колева, на касата казвате мъни карта и ако има ще ви дадат. Стоките, които са на промоция, ги купувате на промоционалната цена с картата. Ако нямате карта - на нормална цена. Ако се случите на свястен/на касиер/ка, дори и да няма карти, тя/той може маркира със своята карта.

# 635
  • Мнения: 90
Т.е. е въпрос на късмет. Много ви благодаря за отговора! Simple Smile

# 636
  • Мнения: 1 050
А не може ли, да си купите нещо дребно, да Ви дадат карта и после да си наоазарувате порядъчно Simple Smile

# 637
  • Мнения: 9 481
А не може ли, да си купите нещо дребно, да Ви дадат карта и после да си наоазарувате порядъчно Simple Smile
Няма смисъл...до момента винаги са ми издавали такава (когато е изтекла моята-мисля 3месеца ѝ е валидността) -струва стотинки. Маркират я, както и стоките след това.

# 638
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Бяха намалили на 1м срока на картите. Последните 2 пъти в бившата Кипа попаднахме на касиерка, говореща перфектен български. Тя си ни каза че картата е изтекла, платихме вече маркирания артикул и останалите покупки си ни ги маркира на новата карта.
Така ми се ходи до Одрин, обаче с тия опашки по границата не тръгвам. Октомври ще е, хем и да не е много жега. Simple Smile

# 639
  • Мнения: 5 060
А не може ли, да си купите нещо дребно, да Ви дадат карта и после да си наоазарувате порядъчно Simple Smile

Така беше при нас - маркира ни безалкохолна напитка, платихме я нея и картата и после маркира току що платената карта за останалите неща.

И на нас ни се ходи до Одрин, но чак ноември ще е Sad

# 640
  • Мнения: 316
Искам да попитам дали може с една и съща мъни карт да маркират стоките си няколко човека, един след друг /да си я препредадем, така да се каже/?

# 641
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Картата не е поименна, но доколкото помня имаше лимит от три ползвания дневно. Разбира се, нищо не пречи да пробвате, а ако даде отказ, при четвърто маркиране, примерно, веднага да вземете още една.

Изобщо не ми е направило впечатление,
Скрит текст:
че картата задължително се маркира преди всички стоки. Никога не съм обръщала внимание и тук, но ми се струва, че в Била, да кажем, картата може да се маркира и в края, преди приключване на сметката и пак дава съответните отстъпки.
Все си мисля, че и в Турция ни се е случвало... Толкова пък машинално да правя всичко...

Някой, който има яснота, да обясни за този буферен паркинг. Кога се минава през него и с каква цел.
Скрит текст:
Не че ми се очертава скоро да мина, още по-малко пък през КА, ама...

# 642
  • Димитровград
  • Мнения: 807
Най-вероятно, като се струпат много коли наведнъж да не задръстват границата. От снощи трафика рязко е намалял и в момента колите не се отклоняват. ( Това е което виждам от камерите, че не смея да тръгна още Simple Smile )

# 643
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Да, Папа, и аз така предположих. Бидейки от турска страна, вероятно се ползва само в посока към България, а нататък си се чака като преди, на шосето.
Вчера или онзи ден имаше репортажи за натоварването на пункта на изход от Турция, а сега настина изглежда много спокойно. Вероятно тези, които са били там само за/до Байряма, са създали въпросното натоварване, а останалите ще се изнасят поетапно и няма да има чак такива струпвания..
На Пазаркуле има десетина коли... Миналата година се връщахме от Гърция през този пункт... Той е толкова малък, че бяха пуснали излизащите от Турция по двата коридора и докато разчистят нашия, за да минем, се наложи да почакаме излишно. По гръцката магистрала правеха впечатление доста коли с немска регистрация и пътници от турски произход. Това - на 8. септември. Дано тази тази година е по-спокойно.

# 644
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Трима души сме пазарували един след друг с една карта.

Я ме посъветвайте. Утре ще ходим от Бургас към турско, но се чудим къде да отидем. Последните пъти все ходим в Люлебургаз  (даже може да го включим в заглавието), но сега ми се приходи в Одрин. Не знам сутрин как е по границите на Малко Търново и Лесово. Ако минем през Малко Търново и от Лозенград тръгнем към Одрин много ли се удължава пътя в сравнение ако минем през Лесово направо? Самият път между Лозенград и Одрин как е?

Общи условия

Активация на акаунт