На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 26

  • 84 773
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 50
Здравейте, момичета!

Има ли магазини за керамика, санитария и въобще всичко за банята? Някой правил ли си е банята с неща, закупени от там?
Правим основен ремонт и се чудя има ли смисъл да се разходим до там.

Благодаря предварително

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 641
О, да разбира се и там хората се къпят и обзавеждането си го купуват от магазина
Цените са по-добри
Има и доста странно кичозни неща според мен -но  вие може да си харесате. Проблема е после с докарването.

# 707
  • Мнения: 1 480
Освен Tankez  и Trakia keramik има ли и други по големи магазини за санетария?

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 11:29 от preci

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Искам да попитам, преди много години бях спирала в Лозенград, и имаше пешеходна улица, на която имаше кафенета, баклави, банички и тн. Как се казва тя, утре да спрем там?
Това е улицата, по която влизате в града. Карате само направо. Може да се ориентирате и по спрените автобуси. Само да кажа, че в баклаваджийницата Koza, са големи мошеници. Поисках половин килограм микс от всички баклави, а като отворих кутията имаше 4-5 баклавички и една голяма сиропирана бисквита

# 709
  • Мнения: 594
Обмисляме ходене до Одрин за мебели и санитария за баня, но чета за завишените цени поради многото българи.
Важи ли това и за мебелните магазини според вас?

# 710
  • Мнения: 62
Мислим тази седмица да отидем до Одрин с децата, но да останем с преспиване. Не сме ходили до сега сами и ми е притеснено. Моля, препоръчайте хотел или апартамент! Гледам по сайтовете уж висока оценка има хотела, а тук споделят за хлебарки в стаята. Много скъпи ми се струват, иска ми се до 150 лв. да намеря нещо, но все пак да не е мизерно.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Хотел Хили, големи стаи, удобни за семейство, чисти, в санитарното помещение също е добра хигиената. В ресторанта храната е хубава, освен включената закуска, сме вечеряли там. Паркинг има също.

# 712
  • Мнения: 62
Благодаря! Много е хубав хотела, малко ми е скъпичък. Винаги ли са такива цените или сега заради сезона е така, иска ми 230 лв. за една нощувка.

# 713
  • Мнения: 594
В Хотел Унисите ми се видяха нормални цените и отзивите добри.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Благодаря! Много е хубав хотела, малко ми е скъпичък. Винаги ли са такива цените или сега заради сезона е така, иска ми 230 лв. за една нощувка.
Сега проверих- през април за две нощувки в тройна стая (леглата бяха две малки и едно king size, ако не се лъжа), двама възрастни и две деца, база ВВ, сме платили 280 лв.

# 715
  • Берлин
  • Мнения: 4 487
1 бърз въпрос: шампоан с чесън и течен сапун на/за пяна могат ли да се купят от някой магазин? Борси не ме вълнуват. И...ако някоя добра душа качи снимчица на шампоана и сапуна,че ги затрих моите...благодаря предварително

# 716
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 396
1 бърз въпрос: шампоан с чесън и течен сапун на/за пяна могат ли да се купят от някой магазин? Борси не ме вълнуват. И...ако някоя добра душа качи снимчица на шампоана и сапуна,че ги затрих моите...благодаря предварително
шампоана  Wink

# 717
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз съм купувала този шампоан от Мигрос Ераста. За сапун на пяна не знам, но от тази цялата серия течни сапуни съм много доволна. Пак от Мигрос.

# 718
  • Мнения: 565
Здравейте, момичета!
Има ли магазини за керамика, санитария и въобще всичко за банята? Някой правил ли си е банята с неща, закупени от там?
Правим основен ремонт и се чудя има ли смисъл да се разходим до там.
Благодаря предварително
може да видите в Текзен. между другото намерете Халим тук във форума е доста активен , той има едно обзавеждане за баня в България е --отказаха му го едни готини клиенти за който го купи. Може да ви прати снимки.

# 719
  • Мнения: 32
Благодаря! Много е хубав хотела, малко ми е скъпичък. Винаги ли са такива цените или сега заради сезона е така, иска ми 230 лв. за една нощувка.

Здравей! Ние бяхме в един апарт хотел в Караагач (не е на центъра, намира се в квартал след петъчния пазар, но е спалня с кухня. В кухнята има диван и още едно легло). Няма хранения, но пък за 2 нощувки за 4 човека платихме 150лв. Сега мисля че са по 40лв за 2ма възрастни. Казва се Karaagac Green Apart.  Аз поне останах доволна че е на спокойно място.
Успех!

Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 21:04 от Maggie_15

Общи условия

Активация на акаунт