Всичко за всички марки гел лакове - 25

  • 40 966
  • 757
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 166
Невена, благодаря

Аз поръчах лампа sun one и вече имам първия маникюр. Реших да направя експеримент и да направя маникюра по споюен, без да чета.
Ето това е резултатът. 1 обелен нокът за 1 ден на дясна ръка. Лявата е добре.


Процедурата бе следната: измих си ръцете, спирт, ph на SNB, заздравител Евелин 8в1, каучукова основа Коди, китайски лак born pretty термо ефект, топ без лепкав слой Коди. Не съм махнала лепкавите слоеве. Мисля че нанесоха твърде близо на този пръст до кожичките и се обели на люспа от долу. Сега ще се върна да чета назад защото ме нямаше и нямаше как да чета, но явно пак ми е каша в главата . Ще махам лепкав слой тогава. Лака на показалеца на лявата ръка пък е нанесен твърде далече. Малко е трудна тази база, но ми харесва. Може би ще нанеса с четка от Джъмбо, а не с неговата, за да е по-близо до нокътя и евентуално ултрабонд ще взема, ще махам лепкав слой от цвят, преди топ. Реинфорс и праймер все още ме объркват.

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 15:35 от magdalena madzhurova

# 91
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
magdalena, беленето от място, различно от свободен край се дължи на лоша техника и нищо друго. От прочетеното и видяно на снимката;

1) Никакво миене на ръце поне 2-3 часа преди маникюр. Идеално се лакираш сутринта, веднага след ставане и преди да си мила зъби даже. Спиртът не може да обезводни качествено току що мити ръце. Водата, която е влязла под свободния не може да се изпари никак.

2) Покритието изглежда доста дебело за това, което си сложила. Моите маникюри с 2 бомбета гел, под и над цветен лак и 3-4 слоя цветен лак изглеждат по-тънки. Прави по-тънки слоеве!

3) Ако си наблизо и зачекна лака на показалец и среден откъм кутикули ще го избеля за нула време. Ако не си чистила с четка около нокът, оголеното е от свиване или бягане на лака. Тънки слоеве, още повече ноктите ти са с голяма площ. И моите са такива.

4) едно бомбе няма да ти дойде зле.

5) виж колко ще ти държи и ако се бели от свободен си вземи ултрабонд. И аз се дърпах като магаре, обаче като видях как не се отлепва лака със седмици вече слагам, че и по 2 слоя.

Прекрасно си се лакирала и те моля да не приемаш написаното от мене като критика. Писах ти анти-белене стратегия, хаха.

Благодаря за снимките. Ако кажеш и номерата на цветовете цена няма да имаш.

# 92
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
След като за два дни опропастих любимият червен маникюр... последни дни пренасяне и много събиране на багаж, изхвърляне на боклук, чистене... Днес си сътворих това 💅
Да видим колко ще изтрае, че ме чака сглабяне на мебели, подреждане и пак чистене 😉

# 93
  • Мнения: 166
magdalena, беленето от място, различно от свободен край се дължи на лоша техника и нищо друго. От прочетеното и видяно на снимката;

1) Никакво миене на ръце поне 2-3 часа преди маникюр. Идеално се лакираш сутринта, веднага след ставане и преди да си мила зъби даже. Спиртът не може да обезводни качествено току що мити ръце. Водата, която е влязла под свободния не може да се изпари никак.

2) Покритието изглежда доста дебело за това, което си сложила. Моите маникюри с 2 бомбета гел, под и над цветен лак и 3-4 слоя цветен лак изглеждат по-тънки. Прави по-тънки слоеве!

3) Ако си наблизо и зачекна лака на показалец и среден откъм кутикули ще го избеля за нула време. Ако не си чистила с четка около нокът, оголеното е от свиване или бягане на лака. Тънки слоеве, още повече ноктите ти са с голяма площ. И моите са такива.

4) едно бомбе няма да ти дойде зле.

5) виж колко ще ти държи и ако се бели от свободен си вземи ултрабонд. И аз се дърпах като магаре, обаче като видях как не се отлепва лака със седмици вече слагам, че и по 2 слоя.

Прекрасно си се лакирала и те моля да не приемаш написаното от мене като критика. Писах ти анти-белене стратегия, хаха.

Благодаря за снимките. Ако кажеш и номерата на цветовете цена няма да имаш.



Много ти благодсаря Flowers Hibiscus Абсурд, каква критика? Ако не си ти....

Да забелязах, че е доста дебело. Беленето стана от към кутикула. И аз го дообелих да видя как изглежда.
Да, ще взема ултрабонд по-натам. Сега ще махна лепкав слой от базата преди цвят и от цвят преди топ. Това за чистене с четка не го разбрах. Потапям четка в спирт и чистя около кутукулите, но това преди PH ли?
Лаковете са от али на Born Pretty - розовия се променя на винен. Номера е Born Pretty 3 Colors Thermal Nail Gel Polish ВР - 11 и броката (който доста прозира) Rose Gold Gel ВР-07

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 17:02 от magdalena madzhurova

# 94
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Момичета, да ви питам - попадали ли сте на мнения за това? В Али-то се появи за сваляне на гел лак, когато се използва каучукова база и ми е интересно дали някой е ползвал, че мнения в нета не намирам...
https://m.aliexpress.com/item/33036518323.html?spm=a2g0n.wishlis … Uqdw1562252274960

# 95
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Олеее, страхотен е Термо лака! А покривен ли е? Неон ли е като е светъл? Умирам си за Термо лакове. С потопена в спирт квадратна, твърда четка се чисти цветен лак около кутикули за да не остава оголен, а да е между база и топ.

Безобидна, нали белиш,? За какво ти е това чудо? В салон са ми сваляли лака с такъв гел, обаче много щипе ако попадне на кожа. Сега не мога да си спомня коя западна марка има такъв гел. И не е 2-3 Мин а поне 7-8 и после има бутане и ноктите стават на нищо. Не съм сигурна, че ще махне неразтворима белеща се база.

# 96
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 468
Да, термо-то е бонбон!:heart_eyes:

# 97
  • Мнения: 771
Имам проблем  с печата за нокти. Някъде бъркам при ползването му и не мога да го взема от шаблона Sad  Печата ли е кофти, шаблоните ли не са качествени или аз не действам, както трябва, но не се получава? Лаковете са за печат. Някакви идеи или насоки?
При мен така стана при първия опит. Слагай повече лак на шаблона, за да влезе хубаво в улеите. Ще се получи. Дано печата да е качествен.

# 98
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Неви, аз ползвам Алесандро-то, ама да питам, защото ми се видя интересно 😉

# 99
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 670
Момичета, да ви питам - попадали ли сте на мнения за това? В Али-то се появи за сваляне на гел лак, когато се използва каучукова база и ми е интересно дали някой е ползвал, че мнения в нета не намирам...
https://m.aliexpress.com/item/33036518323.html?spm=a2g0n.wishlis … Uqdw1562252274960
аз попитах същото, само че за подобен продукт, пак от али. никой нищо не каза.
в една група във фейса коментират, че никога няма да си го сложат на ръцете си. някой пък беше написал, че останал без нокти...колко е вярно...

# 100
  • Мнения: 166
Термо лака е ярко розово, не точно неон. Покривен на три тънки слоя. Аз оправих ноктите, поне базата падна на цяла люспа като е с каре и нокътя е добре. Сега нанесох по тънко:
Ето го на слънце, без светкавица но камерата е зле.
Утре ще ходя да купя бял, защото имам една боя, която не покрива изобщо.
Харесах този цвят https://prettyzone.net/maniciur/gel-lakove/pretty/pretty-drugi/g … 10-ml-zlatna-roza но не знам на живо как е и трябва да платя доставка, което ме спира

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 15:01 от magdalena madzhurova

# 101
  • Мнения: 4
Здравейте ,момичета искам да питам каучоковата база блускай може ли да се използва с ултрабонд на друга марка.И от къде поръчвате.Благодаря.

# 102
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Здравейте ,момичета искам да питам каучоковата база блускай може ли да се използва с ултрабонд на друга марка.И от къде поръчвате.Благодаря.

Не съм забелязала никаква несъвместимост между база, каучукова или друга и ултрабонд, така че спокойно може да сложиш от този, който имаш. Блускай съм купувала от офиса в Младост, но имат и сайт. В момента пазарувам основно от алиркспрес, защото имам цели куфари с продукти и дългата доставка не ме бърка, защото съм много доволна от качеството и трайността, но също и от лекото сваляне на техните белещи се бази и топове без лепкав и заради евтините цени.

Обичах, нанасяй тънко и няма да става на балони!

магдслена, браво! Стискам палци.

# 103
  • Мнения: 2 179
Не е проблема в нанасянето (все пак не го правя за първи път)..не знам какъв му е проблема,а и ги държах повечко време в лампата за всеки случай .

# 104
  • Мнения: 4
Nevena Virolan до сега не съм използвала ултрабонд .Незная дали от това е причината ,но лакът пада на вторият ден.Бих  ли могла да помоля да се включа в някоя доства от алиекспрес и аз ,понеже не съм запозната с пазаруването от там ако не е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт