Сайта timeheroes

  • 497
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 732
Преди време във форума съфорумка беше дала линк към този сайт относно питане за даряване на дрехи, да се чака кампания. Тъй като имам дрехи за даряване го разгледах и си харесах други инициативи.

Имате ли мнение за сайта? Как става участието - с регистрация в сайта или ...? ФБ не трябва, нали?

Харесала съм си разходката на кучета в Долни Богров. Как да се запиша? Участвал ли е някой в тази инициатива да сподели впечатления от първо лице?

# 1
  • Мнения: 35 951
сайтът е място, на което можеш да намериш събрани повече инициативи
как се регистрираш - влизаш и следваш стъпките както във всеки друг сайт: кликваш върху "регистрирай се" и виждаш, че никой не иска задължително фейсбук акаунта ти, можеш да се регистрираш с имейла си - изборът е твой
записваш се за мисия /отново елементарно като действие щом имаш регистрация - всичко е подробно обяснено, няма как да се объркаш/ и получаваш имейл за контакт със съответните организатори на инициативата, за да се свържеш с тях за подробности и уговорки
впечатления от първо лице за разхождане на кучета не мога да дам, участвала съм в други каузи

Последна редакция: ср, 12 юни 2019, 07:39 от bubanka

# 2
  • Мнения: 225
Преди време във форума съфорумка беше дала линк към този сайт относно питане за даряване на дрехи, да се чака кампания. Тъй като имам дрехи за даряване го разгледах и си харесах други инициативи.

Имате ли мнение за сайта? Как става участието - с регистрация в сайта или ...? ФБ не трябва, нали?

Харесала съм си разходката на кучета в Долни Богров. Как да се запиша? Участвал ли е някой в тази инициатива да сподели впечатления от първо лице?

Здравей, ако може да си говорим на ти.
Всяка седмица доброволци разхождат кученца от приюта. Хората се познават и се организират и във фейсбук. Може да влезеш в групата им:
https://www.facebook.com/groups/1716493311962113/

Поздравления за желанието да помагаш. Аз съм се включвала в няколко различни инициативи през годините. Сайтът е страхотен.

Общи условия

Активация на акаунт