Случи ми се нещо странно XX

  • 57 742
  • 703
  •   1
Отговори
# 60
  • Viena
  • Мнения: 3 559
Разкажи го и него.

# 61
  • София
  • Мнения: 9 416
А защо не може да се медитира между 22 и 4 ч? Това не съм го чувала и се замислих, че на мен всичките ми медитации са били след 22 ч когато детето вече е заспало и имам време за себе си . Всъщност успешните ми медитации са не повече от 2-3 и се свеждаха до това, че имах усещането, че се извисявам в небето и летя между звездите. Беше приятно. Исках да продължи, но нещо ме дръпваше обратно и всичко свършваше.

# 62
  • Мнения: 5 846
А защо не може да се медитира между 22 и 4 ч? Това не съм го чувала и се замислих, че на мен всичките ми медитации са били след 22 ч когато детето вече е заспало и имам време за себе си . Всъщност успешните ми медитации са не повече от 2-3 и се свеждаха до това, че имах усещането, че се извисявам в небето и летя между звездите. Беше приятно. Исках да продължи, но нещо ме дръпваше обратно и всичко свършваше.
Защото тогава се активират Тъмните сили и може нещо да влезе в теб. Така ми казаха. Аз медитирах, където сварех, най-обичах на кушетката на обед в работата. И един ден пак съм легнала и тъкмо се отлепвах и колежката ми крещи по име. Ей викам й, какво става. Знаеш ли, че беше все едно мъртвец. Боже спокойно, беше просто медитация, дори не бях започнала още😁😆

janaa777 Гледах една серия, мисля че първа и какво сънувам през нощта:
Краят на света е настъпил и ние, около трийсетина избрани хора, сме насред океана на един кръгъл дървен сал. И всеки момент ще се развихри толкова силна буря, че ще ни помете. И започва да духа един силен вятър. Всичко около нас е тъмно сиво. И водата и небето и аз им казвам дайте да се хванем за ръце и да започнем да се молим, за да ни се размине бурята и да оцелеем. И като се заклати тоя ми ти сал, ще ни изхвърли. И изведнъж всичко стихна и ние се оказахме на един остров, под едни скали, а отдолу бряг и вода и там хора, голи(пак)- идеята е че не са облечени , но не че виждам в детайл половите им органи. 😁
И всички едни странни. Много бели, бледи и тъжни. И всеки, като по команда, отиваше и заставаше на колене под водата, която се стичаше като лек водопад от скалите, хващаше се за ръце за камъните и от земята нагоре през краката до горе по целият гръб се разстилаха и разклоняваща по телата им едни черни тънки линии. Вътре под кожата, прозирайки, и обхващащи цялото тяло. И аз осъзнах в този момент, че това са мъртви души, извършили огромни грехове и че са тук, за да изкупят греховете си и да бъдат спасени.
Беше, колкото страшно, толкова и красиво. Един от онези ми крайно графични сънища.
 И след това мисля, че гледах отчасти някоя и друга серия на LOST и изгубих интерес.
След доста време спорех с приятел, че филмите, колкото и да са изобретателни създателите им, винаги опират до клишета. То след толкова много филми едва ли вече има какво ново да се измисли, а аз навремето гледах всичко, бях изкрейзил киноманиак. И той ми вика, ок, кажи ми LOST, тогава, каква беше идеята. И аз се сетих веднага за съня си, защото бях сигурна че съм го сънувала следствие от филма и му казах на две - натри. И така 🤪

Последна редакция: нд, 16 юни 2019, 12:39 от HumbleDrumble

# 63
  • Мнения: 1 918
Браво за куража, мен ме е страх да навлизам в тези дълбини. Смятам, че трябва да имаш бетон психика, за да понесеш всичко.

# 64
  • Мнения: X
Как се медитира ?

# 65
  • Мнения: 5 846
моят начин беше следният: лягам, опъвам се на леглото, кръстосвам крака и ръце. И започвам подготовката: вдишвам дълбоко през носа, издишвам през устата. Така, докато напълно съм спокойна. Започвам да чистя главата си от мисли, трябва достигнеш дотам, в главата ти да няма дори намерение. За да се концентрираме започвам да броя до осем, или до десет, при повече търпение до двайсет. Броейки така едно, две три.. трябва да се опиташ да броиш едновременно и в обратен ред. Или да броиш едновременно с една цифра напред. Все едно двама броят като единият казва едно, и когато вече е на две, започва да брои вторият. Пробвала съм и да броя едновременно на английски и български.
Успееш ли да постигнеш това и вече си в медитация. 

# 66
  • Viena
  • Мнения: 3 559
Разкажи още, много е интересно..... и малко плашещо също.

# 67
  • Мнения: 5 846
Разкажи още, много е интересно..... и малко плашещо също.
От този сън си спомням само това. Беше преди доста години.
Преди години може било преди около десет, си направих един мисловен експеримент. Много краен и опасен, но бях отчаяна. Моят любим Кот го нямаше вече четвърти ден, а беше болен и стар, но аз не го лишавах от любимата му разходка. И го няма четвърти ден и аз само рева и обикалям улиците три нощи без да мигна и четири дена. И на четвъртата нощ лягам и не ме питайте откъде ми дойде на акъла да направя точно това, но знаех точно какво да направя. Това не е медитация. Аз го нарекох дефрагментиране на мозъка. Сетих се. Тогава имах все още компютър и редовно му правех дефрагментация. И явно оттам ми е дошла и на мене идеята.
И легнах и си представих бели, червени, сини квадратчета обаче в спираловиден ред и когато картината доби ясен вид, започнах дефрагментация. И така, докато в един момент се превърнах в точка. Тяло и съзнание в една точка. И излязох на улицата и загледах в посоката, откъдето обикновено идваше моят котан. И не знаех коя съм, не помнех името си, само една единствена мисъл върни се Юги, върни се. И си влязох, легнах и заспах. И към два се събуждам изведнъж и отивам на вратата, отварям- бебо насреща просто си влезе. Нито беше отпаднал, нищо, само няколко осила по него. Дали беше случайност, дали така или иначе щеше да се прибере, никой не може да каже, но направих този експеримент и знам, че ще го направя, ако успея, разбира се, но трябва да бъде Точният момент. За себе си знам, не съм го прочела никъде, че подобни експерименти са наистина много опасни.
И след година откривам обложката на албума на muse Resistance, когато им бях вече фен, ами Мат Белами, заедно сме чели квантовата механика в едни години. Само че той си е помагал с гъби, аз разчитах на медитацията 😁
Вижте

# 68
  • русе
  • Мнения: 413
Често ми се случва да се будя от неприятно усещане,все едно ме побиват тръпки и се чувствам сякаш извън кожата си.В просъница си мисля,че трябва да се размърдам и ще се оправя,и когато го направя наистина ме побиват тръпки и потрепервам(или поне така мисля)В съня си го мисля,че все едно съм извън тялото си и трябва да се размърдам,за да се върна в него и да се наместя както трябва.След това всичко е ок и си заспивам отново...

# 69
  • Мнения: 797
То е ясно. Баба ти иска да ти каже че те носи на ръце. Помага ти. Друго не измислих.  

Хъмбъл, и аз правя медитации. Грешна е всяка медитация ако не си се заземила. Аз призовавам Исус, Арх. Михаил и Сен Жермен, бащата на Исус, но в следващото прераждане.
Онзи ден ме бяха обидили, че даже и нашите селски клюкарки тръгнали да ме разпитват дали съм била можела да обслужвам мъже? Сексуално!  Понеже едната приятелка на майка намерила 2 момчета да ме запознава. Видиш ли сякаш някога е станало, че сега да стане. Сякаш аз съм парцал. Разкрещях им се. Ядосах се много. Слезнах в другия апартамент и ревах. И по едно време почвам да се моля, защото взе да ми става лошо.  И все моите въпроси, защо на мен, защо няма да спре тая мъка? И се почва един ченълинг, здраво ренген навсякъде лекуване. Кълна се в Бог, беше уникално и непоискано, но много задължително, но иначе щях да съм бърнаут. И според книгата първо Арх. Михаил отдясно, Габриел отляво, но от ляво отдавна си ме беше започнал. А отзад чувствах парене като от слънце. Това са симптоми според някои книги за ангелите. ТЕ знаехе че съм много зле. Бях ядосана и на майка си. След като приключи очистването на всички чакри (чувствах сякаш ми веят с крилете ангелите, около главата, докато стигнаха до краката и странно бръмчене и визуализиране). И след като се осъзнах лимфния възел който ме болеше не ме боли вече. Направо съм в потрес какво специално в мен видяха, явно ме съжалиха. Цялата бях подпухнала и усетих толкова чиста обич, както никога досега... плаках от щастие. Досега колкото и да съм медитирала, един път съм го усещала, но беше водена медитация. Всеки може да го изпита. И другото което научих направо е, че когато човек е в най-тежко положение и плаче, Светлите сили се смиляват над теб.
Направо имах разговор. Аз ги питам те отговарят. Поисках да знам мисията ми. Упорито ми казват ти знаеш и се усмихват. Бъди търпелива. Не ги изоставяй. Аз им казах, че вече не изфържам в тая кочина. Сега ти повече имаш нужда от тях. Сякаш самия Бог беше там и измиваше тъгата от душата ми.
Казах си не искам повече никой да ме тормози така. Или да се оправя, да ми разрешат да осиновя или напускам. Този шибан кучи живот. И веднага след като това чудо спря нещо в мен ми каза, майка ти не е толкова черна, колкото я описваш. И тя иска да бъдеш щастлива.

И на другия ден бях с изчистена от злоба и обида душа. Нещо което за мен е странни, аз бих се сърдила поне два дена.
Но....не получих отговор защо сънувам разменени кошчета. Няма отговор.
Отварям след това ютюб и пуснах някаква музика. Веднага след това ми излезе защо да кажем не на самоубийството. И слушах, как един филосф каза, че ако сега се убиеш, в другия живот ще ти вземат нещо на теб, често ще измират роднини без да знаеш, деца, приятели. Ще прескачаш от живот в живот. И целта не е да се убием, а да намерим изход, да се помирим.
Поисках нещо да знам дали да не ида някъде на мисия. Да се грижа за децата в Африка. Или къде трябва да бъда. И тогава четох главата как да поискате вашия главен хранител да ви каже как се казва. Обожавам да гледам небето. Но четях. Легнала. От 6 етаж. И видях ясно в небето букви Ирим, докато ги снимам забелязах че отпред може би е ф или в Рим. Имам снимка.
 Хора, това се случва не за първи път. Смао начисти по душа хора може да им.се даде личба в небето. Когато откриваха параклис в Сф, аз споделих дали вижда някой трите кръста и един ангел, който обаче беше с главата надолу. Една жена до мен се прекръсти!
И само да добавя. Аз не ставам бледа като платно.
Всеки може да има общение с Бог и ангелите, архангелите. И пробвайте.
Извинете ако ви.стана в повече.
Понякога когато слагаме някои неща и не ги намираме на точното място, аз започвам да ги търся по следния начин. Започвам мислено линията къде съм ходила, след това на друга точка, и така докато стигна до крайната точка. Някъде по хода ми съм оставила нещото и винаги го намирам там.
Между другото тази бабичка, която ме ядоса, се оказа че майка е взела тв от нея и го е сложила в моя апартамент. И този тв спира по всяко време, особено ако прави 4-5 часа. И така в 4 се събудих и видях тв. Явно, че не всяко нещо води до контакт с мъртви. Радвам се , че е така. И се радвам че вече знам как да блокирам тази жена да не ни дава боклуци.
Благодаря искрено на Гал! Поговорихме си и и обясних какво съм преживяла. И май разбра една от вас че не съм толкова луда, а изплашена.

И ви споделям за ангелите, защото искам да разберете, че те съществуват и могат да ни помогнат. Ако спрем да се страхуваме.
Забравих да спомена ако по време на медитацията се появи лошо създание се казва И нека бъде светлина. И това ги държи надалеч. Дори и Богородице Дево, ако знаеш текста. Чувала съм случай на човек, който държи икони на Бог и на Св. Майка. Стрелят по него. Отпред в джоба до сърцето. Когато преглеждат дали има рана виждат дупката, куршума забит в Св. Богородица.

Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 23:02 от Blagoslovena

# 70
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 115
Момичета, когато бях малка, вкъщи открих една книга, Женски тайнства се казваше. От малка съм запалена по окултното, паранормалното и необяснимото. Там имаше медитации.
Имаше една- за търсенето на вътрешното Аз.
Спомням си ясно, как се опитвах да медитирам на тавана, тайно от нашите. Не знам дали съм успяла, или е било плод на въображението, но виждах цветни и интересни неща.
Друго- имаше ритуал за сбъдване на желания, или нещо такова. Като току навлязла в пубертета, реших да опиша какъв искам да е съпругът ми. Единствено си спомням- рус, със сини очи. Познайте ММ с какви очи и коса е 😁
Спомням си и, че правех някакъв специален олтар, описан в книгата.
Около строежите често имаше изсипан пясък, в който можеше да се намвери лепкав материал, подобен на глина. Та, от такова нещо си направих нещо като ковчеше. Беше ми доста интересно, не знам къде се затри тази книга. Пишеше- наръчник по чародейство. Но тогава, с детския си акъл, нищо не съм разбрала...

# 71
  • Мнения: 189
Знам, че мерят различно, но във всички други стаи мереше точно където и да съм го поставила. В спалнята и на паркета и килима едно и също. В кухнята, в банята на плочките също като в спалнята. В другата спалня на килима пак като в другите стаи. Само в хола мереше различно. А кантара го върнах още следващия ден, не ми трябва още един, който да ме лъже Grinning
Аз не, че съм се скъсала да се меря, ама това ми остана като странен момент. Аз вярвам, че за всичко случващо се, си има съвсем обяснима причина.

Сложете нивел на различни места в хола и вижте дали дава отклонения. Може да има съвсем лека денивелация там, вие да не я виждате и усещате, но кантара да се влияе.

Скрит текст:
Момичета, когато бях малка, вкъщи открих една книга, Женски тайнства се казваше. От малка съм запалена по окултното, паранормалното и необяснимото. Там имаше медитации.
Имаше една- за търсенето на вътрешното Аз.
Спомням си ясно, как се опитвах да медитирам на тавана, тайно от нашите. Не знам дали съм успяла, или е било плод на въображението, но виждах цветни и интересни неща.
Друго- имаше ритуал за сбъдване на желания, или нещо такова. Като току навлязла в пубертета, реших да опиша какъв искам да е съпругът ми. Единствено си спомням- рус, със сини очи. Познайте ММ с какви очи и коса е 😁
Спомням си и, че правех някакъв специален олтар, описан в книгата.
Около строежите често имаше изсипан пясък, в който можеше да се намвери лепкав материал, подобен на глина. Та, от такова нещо си направих нещо като ковчеше. Беше ми доста интересно, не знам къде се затри тази книга. Пишеше- наръчник по чародейство. Но тогава, с детския си акъл, нищо не съм разбрала...
Стана ми интересно, каква е тази книга и се порових в нета.
" Женски тайнства. Наръчник по вълшебства. " От Елизабет Брук
Сега ще се поровя още малко, да видя , дали я няма някъде онлайн.

Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 03:10 от AnMary

# 72
  • София
  • Мнения: 9 416
FBID1669531789732061, моля, сподели линк, ако я намериш онлайн! Стана ми интересно и на мен, но в момента нямам време да търся.

# 73
  • софия
  • Мнения: 773

Виждате ли чертата на крака ми ?
Появи се днес следобед, сигурна съм че такъв голям белег не съм имала никога .
Интересното че детето също има поне 3 такива  на левият крак,а не е имал рана .Търсих и дали не е симптом на болест , й за сега не откривам нищо .

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Странно Thinking

Общи условия

Активация на акаунт