Случи ми се нещо странно XX

  • 59 324
  • 703
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 11 464
Тази сутрин изтървах рейса, и дрън пеша до центъра,викам си,ще си купя една гореща мазна баничка, и ще ям, докато дойде един друг номер автобус, който също ме спира близо до работата.
И й казвам на баничарката една много гореща баница, и тя ми вади две, и започва да ги огъва веднага, и аз не посмях да й кажа, абе аз исках една. Ами карай, ще я ям, макар че те студени ме стават за нищо, ако пък не, кучо от фабриката ще я лапне. И дъвча аз от средата, щото знам, че ек сега ще ме оградят гълъбите от площада, и ще им я дам на тях, та поне да си изям топлата извара. И кацам на центъра, и гълъбите се накачулили на куп, както винаги, кълват нещо. И до тях един дядо. Слаб, мръсен, очевидно много гладен. И аз домятам остатъка от баницата на гълъбите, и гледам той ми приказва нещо: Ей тук имам, вика, една кашкавалка, сега ще я хапна. Нито съм го питала, нищо. Гледам до скамейките една торбичка на земята. Може би я беше измъкнал от кофата. И отивам и му давам торбичката с топлата баничка вътре, и му викам ето заповядай, хапвай, тъкмо е топла. Ама защо, вика, защо го правиш. За здраве, му отговарям, какво друго да отговоря. Седна, милият, и започна сладко да яде. Колежките минаха преди автобуса, и ме натовариха към фабриката.🤪
П.С. Междувременно дебел господин, ял и пил цяла нощ, повръщаше зад скамейките..
Shocked Shocked Shocked
Нищо няма да върне ценните секунди, загубени в четене на горното....

# 106
  • Мнения: 2 990
Бенджамин, благодаря, че сподели това с нас! Определено всичко е свързано и..... не знам. Леко останах без думи

# 107
  • Мнения: 78
Бенджамин, благодаря, че сподели това с нас! Определено всичко е свързано и..... не знам. Леко останах без думи
Аз още не мога да се отърся от това, което се случи. Дори без да ме е срам казвам, че дори се страхувам. По принцип сънувам много странни неща, а мъжа ми винаги ми се гаври и не ми вярва. Но не съм вярвала, че може да ми се случи нещо такова.

# 108
  • Мнения: 2 990
Бенджамин, благодаря, че сподели това с нас! Определено всичко е свързано и..... не знам. Леко останах без думи
Аз още не мога да се отърся от това, което се случи. Дори без да ме е срам казвам, че дори се страхувам. По принцип сънувам много странни неща, а мъжа ми винаги ми се гаври и не ми вярва. Но не съм вярвала, че може да ми се случи нещо такова.

Затова е тази тема..... За да споделяме странни и невероятни неща и заедно да се страхуваме и да не ги осъзнаваме. Да ти е живо и здраво бебчето Simple Smile

# 109
  • Мнения: 1 918
Отърси се от всичко, което се е случило и гледай само напред. Надали в този живот ще разбереш защо така е станало. Не мисля, че има от какво да се страхуваш, важно е, че имаш здраво бебе, което разчита на теб. Има и някой на небето, който пази дъщеря ти.
Надали някога ще забравя тази история, честно.

# 110
  • Мнения: 78
И при нас дълго ще се помни. Мъжа ми миличкия, още не знае какво се е случило, гледа ни с един празен поглед. Опитвам се да се отърси наистина, но явно повече време ще трябва.....

# 111
  • Карлово
  • Мнения: 4 627
Какво странно има тук?
Аз го разбирам така: Тя поръча 1 баница, по грешка и дават две и тя ги купува, без да и трябва 2-рата. И в края на историята се оказва, че е постъпила правилно, като е нахранила един случаен клошар. С една дума съдбата си знае работата.

# 112
  • софия
  • Мнения: 773
Бенджамин ,това не е възможно да е било духът на свекъра ти и да е бил за се "сбогува "с вас. Или пък не е могъл да дочака внучето приживе и да е останал заради него.

# 113
  • Мнения: 78
Бенджамин ,това не е възможно да е било духът на свекъра ти и да е бил за се "сбогува "с вас. Или пък не е могъл да дочака внучето приживе и да е останал заради него.
Аз сянката я видях преди да родя. Точно сутринта в деня на смъртта на свекър ми. Не знам какво може да е.

# 114
  • Мнения: 1 754
А свекър ти в колко часа е починал? След виждането на сянката ли или преди това?

# 115
  • Мнения: 78
А свекър ти в колко часа е починал? След виждането на сянката ли или преди това?
Ами аз я видях към 4 сутринта, той почина по обяд около 13 часа на същия ден.

# 116
  • Deutschland
  • Мнения: 5 401
Съчувствам ти, Бенджамин. Дано това, което преживяваш да е за първи и последен път. Леко раждане ти желая 😘

# 117
  • Мнения: 1 755
Не знам дали за тук ми е питането , но ще пробвам.Вчера вечерта се прибрахме от работа и с моя приятел влизаме в спалнята.Бяхме доста учудени , когато открихме доста голяма локва с вода.Паркетът се беше издул.Прозорците са били затворени през целия ден , валя , но никъде не беше текло , нямаше следи и под прозорците .Живеем в къща.Преместихме и скрина , който е под прозореца , но и там си беше сухо.Нямаше и следи от засъхнала вода , а знаете на паркет как веднага си личат петната.Доста странно , така и не установихме от къде може да е.На някого случвало ли се е ?

# 118
  • В дън горите тилилейски
  • Мнения: 475
А възможно ли е да е текло от тавана?

# 119
  • Мнения: 1 755
И там си беше сухо...

Общи условия

Активация на акаунт