Случи ми се нещо странно XX

  • 59 473
  • 703
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 223
Да, и аз съм имала такава сънна регресия. Гледах черно бяла снимка на мъж, с вид чалма, знаех, че е около 30 годишен и знаех, че това съм аз. Просто гледах как съм излязъл на снимката. Както когато си вземеш снимките от фотото и с интерес гледаш как си излязъл. Потърсих чалмата в нета и е такава като на индийските сигхи. Лицето обаче беше по-скоро като арабско. Просто кратък миг в който видях себе си в кой знае кой ми предишен живот.

# 136
  • Мнения: 1 918
Аз също мисля, че съм имала. В един сън, който няма да разказвам сега се срещнах с много познат човек, който ме попита Не ме ли помниш от предишния ти живот ?
Всъщност добре, че ми напомнихте за този сън. След прочитане на Пътят на душите въпросния сън ми говори много повече ...

# 137
  • Мнения: 1 925
В тон с последните постове, да се включа и аз. Преди години сънувам, че съм на някаква улица случайно и срещам мъж, с лека черна брада, светли очи, леко мургавичък и от пръв поглед се влюбих в него ама много и озведнъж се събудих. Дълго време след това не спирах да мисля за него и направо влюбена си се чувствах и в реалноста. 2-3 години след това, ако искате вярвайте, но се запознах лично с него! Не можех да повярвам, че се случва, беше абсолютно същия. Излишно е да казвам, че от пръв поглед се влюбих наново Grinning След това известно време имаше адски силно привличане помежду ни, но това вече е друга тема Simple Smile

# 138
  • Sofia
  • Мнения: 567
Ох, тука един да каже "СЪН" и юрууууууууш останалите сомнамбули веднага скачат. Айде, стига де, моля ви се, ама от цяло сърце, стига с тия сънища. Има си специална тема, там си сънуваме, колкото искаме.

# 139
  • Sofia
  • Мнения: 26 409
В оная тема, обаче, никой не разяснява сънищата отдавна ,защо изобщо я има Triumph
Не си ги споделям вече никъде,а сама си ровя в съновници и си ги разгадавам Sunglasses

# 140
  • Мнения: 2 878
Ох, тука един да каже "СЪН" и юрууууууууш останалите сомнамбули веднага скачат. Айде, стига де, моля ви се, ама от цяло сърце, стига с тия сънища. Има си специална тема, там си сънуваме, колкото искаме.

Онази тема не е активна от месеци

# 141
  • Мнения: 5 682
Ох, тука един да каже "СЪН" и юрууууууууш останалите сомнамбули веднага скачат. Айде, стига де, моля ви се, ама от цяло сърце, стига с тия сънища. Има си специална тема, там си сънуваме, колкото искаме.

Онази тема не е активна от месеци
Да, защото пишат тук.

# 142
  • Мнения: X
Е, как ще е активна, като всички пишат тук...

# 143
  • София
  • Мнения: 926
Е, не виждате ли разликата между това да сънуваш нещо и да търсиш тълкувание и да се е случило нещо наистина странно, свързано със съня в реалния живот?

# 144
  • Мнения: X
Това със съня на Бутанския крал си беше по темата и на мен ми беше интересно, но мненията преди и след него за това кой, какво сънувал и как да се тълкува, е за другата тема. Всички сънуваме и на всички сънищата ни са "странни", погледнати през призмата на рационалното мислене, но всъщност са игра на подсъзнанието и не са за тази тема. Ако се реши в тази тема да се обсъждат сънища, то тогава нека се преименува и да се измести в другия подфорум и тема за странни неща просто да няма.
Странни са преживяванията по време на сънна парализа, но не и това, че си сънувал слон снощи и айде дайте тълкувание.

Скрит текст:
А, и да, забравих. Тук всички са със "специални" способности и се пишат откровени глупости напоследък.

# 145
  • Мнения: 2 878
Аз в последните постове не виждам някой да си е тълкувал съня, а да разказва последствия, след като го е сънувал.

Съня на PreslavaD е обвързан със събитие, случило се след него. Някой беше споменал сънна регресия. Аз разказах как след съня ми, са се случили събития, които той е известил. Не виждам тълкуване, не знам.

На мен лично не ми пречи, не знам какво толкова се набива в очите това.

# 146
  • Мнения: 1 800
Следя темата (и предните) от години. В началото беше много интересна, но може би почна да се поизчерпва. Началните теми се изписваха доста по бързо от сега. Пък и вече да го е страх човек да пише.

Вчера докато четох се сетих за случка от преди години. Пътувам аз в тролея права най-отзад като си чета нещо, май беше точно преди някакъв изпит. Спира на една спирка и с периферното виждам някой ме гледа от отвън. Погледнах го и аз и не знам какво се случи с мен, едно силно привличане и някакъв 'спомен' с този мъж. Нещо като де жавю... Никога преди или след това не го срешнах, но сякаш го 'познавам' и той ме гледаше едно такова все едно ме познава. Не знам на какво се дължи, но никога не ми се е случвало подобно нещо. Звучи смешно разказано от страни, но само аз си знам как се почувствах тогава. И въпреки че са минали повече от 10г от тогава още си мисля за него и не намирам обяснение. Чак като се зачетох в темата снощи се замислих дали не се 'познаваме' от предишен живот, въпреки че съм леко скептична на тази тема.... Явно ще си остане загадка

# 147
  • Мнения: 189
Ох, тука един да каже "СЪН" и юрууууууууш останалите сомнамбули веднага скачат. Айде, стига де, моля ви се, ама от цяло сърце, стига с тия сънища. Има си специална тема, там си сънуваме, колкото искаме.
Не разказваме кой какво сънувал, а говорим за части от отминали животи, видени на сън. Ако ви се е случвало, щяхте да знаете, че това не е някакъв нормален сън. Всеки минал през това, усеща, че това не е нормално сънуване, а след събуждането си знае какво е видял. Много странно усещане е, повярвайте.

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Е, как потребителката в миналия си живот е била с краля на Бутан, той сега в себе си ли се е преродил?! Изобщо с тия минали животи е голяма каша. Grinning

# 149
  • Мнения: 189
Е, как потребителката в миналия си живот е била с краля на Бутан, той сега в себе си ли се е преродил?! Изобщо с тия минали животи е голяма каша. Grinning
Не мисля, че е била с точно този крал на Бутан. По скоро е била с негов пра,пра,пра,пра....дядо. Явно визуално си приличат много.

Общи условия

Активация на акаунт