Случи ми се нещо странно XX

  • 59 308
  • 703
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 78
HumbleDrumble нищо не разбрах. Май аз нещо...... Ако някой разбере, моля да ми поясни, защото ми стана интересно.

# 241
  • Мнения: 1 925
Май става въпрос за едни и същи повтарящи се събития или за шестото чувство на писателката ама не съм сигурна и аз.

# 242
  • Мнения: 78
PreslavaD аз и шесто чувство не видях. Може би аз нещо не хващам....

# 243
  • Мнения: 5 846
Повтарящи се събития. Не шесто чувство. Това са само малка част от всичко, което ми се е случвало. Но тъй като те са доста по-лични, съм ги оставила за себе си🙂

# 244
  • Мнения: 10
Здравейте,хора.Една случка и от мен,преди около няколко месеца.Аз съм луда на тема ''паранормално'' и един уикенд скучаем си ние с приятеля ми в нас и аз се натъквам на една статия в интернет,за едно мистериозно селце близо до Варна.Чета си аз легендите за духове в това селце и викам на приятеля ми ''Тръгваме ли'' и той се съгласи.Грабваме колата,отиваме ние вечерта,разхождаме се - нищо необичайно.На връщане обаче,кара си приятеля ми колата,аз нещо си цъкам,поглежда той настрани в пустошта и изведнъж спира.Питам го какво стана,а той ми вика,че видял образа на починалия му чичо.Разказа ми как изглеждал,че го видял с дрехи,с които никога не го е виждал.След няколко дни отиваме на гости при леля му и той и разказва случката.Тя вади една негова снимка и пита приятеля ми дали е изглеждал по този начин и се оказва,че да.
Това,което аз си обяснявам,не знам до колко е така,че чичо му се е  появил за да му напомни,че го закриля и да го предупреди,че не трябва да си правим шега с духове и един вид да ходим да ги търсим,защото не е шега работа.

# 245
  • Мнения: 15 299
Кое е това село. Може и на лични. Стана ми интересно.

# 246
  • Мнения: 10
Селото е Цонево,община Дългопол.
https://www.24chasa.bg/Article/1198916

# 247
  • Мнения: 1 925
Еха, до скоро всеки месец дълги години бях там при приятели, не знаех, но и нищо нередно не съм усещала или виждала Grinning

# 248
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Преди няколко години, мисля че в тази тема, не съм сигурна, някой беше споделил за една къща, в Банкя ли, и за това не съм сигурна. Каза, че се знаело за нея, че е особена. Отишли с приятели и каза, че такъв шок е преживял, нещо неописуемо, но не пожела да сподели какво точно. Запечатала ми се е тази случка. Не знам дали си измисляше човекът, но някак си имам чувството, че наистина нещо ужасяващо е видял там.

# 249
  • Мнения: 8 578
Имам приятелка от там. Никога не ми е споменавала за паранормални работи в селото. Трябва да я питам някой път.😀

# 250
  • Мнения: 15 299
М, аз имам роднини по сватоство оттам, нищо не са споделяли. Странно.

# 251
  • Мнения: 2 990
Много е зловещо това с призразчните села и къщи. Възхищавам се на смелите хора, които биха искали да усетят тръпката. Не мисля, че бих се усмелила, а след тази история съвсем

# 252
  • Мнения: 5 846
Здравейте,хора.Една случка и от мен,преди около няколко месеца.Аз съм луда на тема ''паранормално'' и един уикенд скучаем си ние с приятеля ми в нас и аз се натъквам на една статия в интернет,за едно мистериозно селце близо до Варна.Чета си аз легендите за духове в това селце и викам на приятеля ми ''Тръгваме ли'' и той се съгласи.Грабваме колата,отиваме ние вечерта,разхождаме се - нищо необичайно.На връщане обаче,кара си приятеля ми колата,аз нещо си цъкам,поглежда той настрани в пустошта и изведнъж спира.Питам го какво стана,а той ми вика,че видял образа на починалия му чичо.Разказа ми как изглеждал,че го видял с дрехи,с които никога не го е виждал.След няколко дни отиваме на гости при леля му и той и разказва случката.Тя вади една негова снимка и пита приятеля ми дали е изглеждал по този начин и се оказва,че да.
Това,което аз си обяснявам,не знам до колко е така,че чичо му се е  появил за да му напомни,че го закриля и да го предупреди,че не трябва да си правим шега с духове и един вид да ходим да ги търсим,защото не е шега работа.
Мисля си и аз, че е било за поука, да не се ровите в тази материя.

# 253
  • Мнения: 10
Да,иронията е,че аз не видях нищо,а се случи на приятеля ми,който като цяло не вярва в такива неща,а просто искаше да ми угоди. Grinning

# 254
  • Мнения: 78
Именно затова го е видял той, защото не вярва. Научила съм се да вярвам на всичко и всеки, защото всеки си има неговата истина. Колкото пъти си кажа тва не е възможно..... Ами познайте възможно е и ми се случва.

Общи условия

Активация на акаунт