Моля, помогнете да спася детето си!

  • 330 663
  • 2 568
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 11 570
Прекрасни сте, Деси!
Само с хубави бели да те радват малките пакостничета!
Респект на теб, семейството ти, добрите помогнали и помагащи хора в добро и зло!
Simple Smile

# 1 456
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ах, тоз Гиди Калпазанин Blue Heart
Деско , прегръщам ви . Hug

# 1 457
  • Мнения: 3 612
Мамче много здраве  и щастие ви пожелавам.Да растете усмихнати и доволни от живота.Знай,че може да разчиташ на нас!

# 1 458
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 052
Шугърче, много се чудих какво да ти напиша, нещо ми убягваха думите. А то всъщност най-важното е налице- Джонката си е в къщи с усмивка на лице! От това по-важно няма и няма думи , които да го опишат !

# 1 459
  • Canada
  • Мнения: 3 464
Деско, дължиш ни много... милиони усмивки от Джони! Може и от каката, а най добре от двамата!

Силно гуш, надявам се всички у дома дишате идея по леко вече Hug

# 1 460
  • Мнения: 21
Може ли да напишете  IBAN на сметката и името на титуляра? Благодаря.

# 1 461
  • Мнения: 4 522
Деси, прегръдки за теб и прекрасните ти деца! Бъдете здрави и щастливи дълги, дълги години! Влязохте в сърцето ми и съм много щастлива от добрия развой. Дай Боже вече да не се налагат никакви интервенции и Джони да се наслаждава на буйно и щастливо детство! ♥️

И дано за никоя малка душичка не се налага вече да се събират средства! 🙏

# 1 462
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 403
Може ли да напишете  IBAN на сметката и името на титуляра? Благодаря.


Не искам да звуча неблагодарно, наистина ценя високо, че все още има много от вас, които искат да превеждат по сметката на Джони, но моля ви, недейте. Направете го за друго дете. Джони, макар и застанал съвсем в началото на дългия път на възстановяването, вече е там, при това на собствените си два крака.

# 1 463
  • Мнения: 3 612
Може ли да напишете  IBAN на сметката и името на титуляра? Благодаря.
На 1стр ги има  мисля,но към този момент средства не са нужни!В този ред на мисли какво се случва с базара ,исках да кача детска проходилка?

# 1 464
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 099
Скрит текст:
Може ли да напишете  IBAN на сметката и името на титуляра? Благодаря.
На 1стр ги има  мисля,но към този момент средства не са нужни!
В този ред на мисли какво се случва с базара ,исках да кача детска проходилка?

Приятели ,
Базарът за Джони сега ще набира средства за Бобо . Заповядайте ако искате да се включите . 💗

# 1 465
  • Другата България
  • Мнения: 37 479
Ще се прехвърлят ли средства за Бобо?
Кампанията му още е активна.

# 1 466
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 422
Мисля, някъде писаха, че ще отнеме време да се осчетоводят парите, които ще бъдат върнати от болницата. Понякога доброто желание не е достатъчно, трябва и възможност. Wink

# 1 467
  • Другата България
  • Мнения: 37 479
Да наясно съм.
Просто информативно питах.

# 1 468
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 699
Мила Деси, безкрайно съм щастлива от това, че всичко се нареди, по възможно най-добрия начин.
Вие спечелихте любовта на много хора и няма как, тя да не помогне. Вярвам, че всички ние, постоянно сме изпращали положителните си мисли и енергия и трепетно очаквахме добрите вести.
Слава Богу, вече всичко е наред!

Подкрепям Фонсчето, че си ни длъжница и ще си искаме, снимки на прекрасниците ти и разкази, за белите на любимеца на всички Феи и Вълшебници! Heart

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 13:15 от Бубoлина

# 1 469
  • София
  • Мнения: 1 870
Ще се прехвърлят ли средства за Бобо?
Кампанията му още е активна.

От болницата ни казаха, че ще върнат парите до 10-14 работни дни, а засега са минали 3, все още няма постъпление в сметката в ХелпКарма. Веднага щом влязат по сметката ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт