Моля, помогнете да спася детето си!

  • 329 464
  • 2 565
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 11 994
Колкото и да реве по време на рехабилитация, не бива да се пропуска нито ден. Преди много години на детето на близки хора се налагаше ежедневна рехабилитация. Лелята я правеше. Момичето пишеше през цялото време, но ефектът бе изумителен.

# 691
  • Мнения: 39 367
Дъщеря ми е недоносена. Родена е кило и 400. Три месеца, три дълги месеца и е правена рехабилитация. Войта. Ревеше1 та се късаше. Аз с нея. Ама благодарение на нея, сега не мога да я стигна.

# 692
  • Мнения: 12 993
Оооо, рехабилтацията е най- важна сега, той си реве те си работят, ама ето два дни и го изправиха❤ Те ще имат много работа. Деси е напълно на ясно.

# 693
  • Мнения: 722
Моят син е роден с мозъчно увреждане, вследствие на което беше с квадрихипотонус и квадрихипорефлексия. Рехабилитация по Войта три пъти седмично, шест месеца. Беше страшно. Но оздравя. Огромно е значението на рехабилитацията при лечение на подобни състояния.
Радвам се много за Джони и стискам палчета... не познавам нито майката, нито детето, но страшното чакане ми е много познато... Желая много здраве и много късмет!

# 694
  • Мнения: 18 515
Прекрасното ни момче! Изобщо не се притеснявам, че има да догонва. Те някои от връстниците му и без 100 операции и отгледан тумор в мозъка на тази възраст едва ходят. Напредъкът при него е огромен и съм сигурна, че сега само се засилва, за да направи огромния скок. Като се прибере и упражненията станат като на игра, ще покаже на всички какво може. Да не забравяме, че и по-големи братя/сестри са много силен стимул за развитие.

Браво, Джони! Най-хубавото предстои. Heart

# 695
  • Мнения: 12 993
Днес малката му кака става на 4 годинки!
Дано това е последният и рожден ден, в който не е с мама и с нейното бебе, тя така казва на Джони:)
А тя колко е красива, като кукла!
Да са живи и здрави цялото семейство, смятам че им стига вече лошото, напред само усмивки! ❤

# 696
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 037
Дано, Жаки!

Целувки и поздрави на Шугърчетата!

Мисля, че това е огромен напредък! Heart

# 697
  • София
  • Мнения: 23 098
Като видях изправен Джони на снимката, ми идваше да заподскачам от радост.
Браво на малкото юначе. Дано с всеки изминат ден да върви напред и не след дълго така да тича, че и кака му да не може да го стигне.

# 698
  • Мнения: 11 690
Мъничък Джони, браво сладурче ❤
Да е жива и здрава кака му.
Деси, здраве на цялото семейство ви желая ❤

# 699
  • INFJ
  • Мнения: 9 382
Честит рожден ден на какичка и от сега нататък, само здраве и красиви мигове за цялото семейство Flowers Four Leaf Clover

# 700
  • Мнения: 39 417
Браво на Джони! Бра-во!
Да е жива и здрава кака му! Шугър, прегръщам те!

# 701
  • Мнения: 14 804
Браво на Джони! Геройче малко! ❤ Мойта щерка сега го видя и каза “Бебе Джони!” Прати му целувка. 💋
Честита да е и какичката. Здраве,късмет и много щастие на цялото семейство! 🌺❤

# 702
  • София
  • Мнения: 1 079
Браво, ЮНАЧЕ! Ти можеш! Боец си! Ще се справиш!
Жаки, благодаря, че ни държиш е течение! Flowers Tulip

# 703
  • Germany
  • Мнения: 7 957
Браво на усмивчо! Прекрасен е! Да спира температурата и да почва да яде и пие и с малки крачки към пълното въстановяване! Да е жива и здрава и кака му и много щастливи моменти за цялото семейство!

# 704
  • Мнения: 4 520
Честита ви рожденичка, мило семейство!
Бъдете здрави, щастливи и вдъхновени! Много целувки на прекрасните ви деца!

Общи условия

Активация на акаунт