Моля, помогнете да спася детето си!

  • 348 043
  • 2 648
  •   2
Отговори
# 930
  • София
  • Мнения: 7 179
Шугърче, Heart

# 931
  • Мнения: 13 083
Здравейте, момичета !
За съжаление не идвам с добри новини.
При последния ЯМР на нашия любимец се установи проблем. Деси имаше съмнения, че нещо не е ОК с него, защото имаше симптоми - загуба на апетит и на тегло, отказ да поема течности (със зор до 200-300 мл), желание да спи в необичайни часове, отказ да ходи, загуба на координация, загуба на равновесие, пада постоянно, спря да отговаря на името си.
Все неща, които бяха добре до съвсем скоро. Имаше индикации, че го боли - притиска с ръчички ушите си, крие си очите от светлина. Все по-ясно беше, че нещо се случва. Всички се молихме да не е нов тумор. За щастие не е!
Това е добрата новина. А лошата новина е, че шънтът, който е в главичката на Джони, не работи качествено, точи повече течност от нужното и това води до проблемите, описани по-горе. Случаят на Джони е сложен и специфичен и въпреки няколкото консултации с различни клиники и специалисти, които направи Деси, само от турската клиника се ангажираха с бърза оферта и реални действия. Сумата, която е необходима, е около 19 000€. Сума, непосилна за семейството, за съжаление.
Деси, Джони и сестричката му са в България в момента, за да е по-лесно логистично  лечението на Джони.

Остатъкът от предишната кампания покри рехабилитацията след операцията и част от разходите за последващи изследвания.
Сега отново молим за помощ!
Миналия път успяхме с общи усилия да дадем шанс на Джони, вярвам, че и сега ще успеем и ще довършим доброто!
Отново активирахме  кампанията в Хелп Карма. И заедно ще успеем!
Моля, помогнете, ако имате възможност!
Също така споделяйте в социалните мрежи, за да достигне до повече хора.

Това е банковата сметка титуляр е самата Деси.

Десислава Юлиянова Томова, ЦКБ АД Клон Шумен, IBAN: BG30CECB979040I4167800
 BIC: CECBBGSF
( * в сметката е 40I4 -английско голямо I, а не цифра 1)

Линк към Хелп Карма:
https://bg.helpkarma.com/campaign/da-spasim-ednogodishnia-djoni- … dashboard/preview

Документа от клиниката:




И едни хубави очички на едно силно бебе, което съвсем скоро ще е напълно здраво❤🙏





Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 11:08 от JACKLIN*

# 932
  • Мнения: 2 517
Ох, кураж на Шугър и семейството.
Преди успяхме бързо, сега ще стане още по-бързо.
Много сме, силни сме.

# 933
  • София
  • Мнения: 17 423
Ще ги съберем, Жаки, само да се прибера и ще пусна и аз. Сега само питам има ли линк за ФБ, за да помоля и приятелите си да се включат? В движение съм още и ми е трудно през телефона.

# 934
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Миличкият той!
Кураж, семейство, мислим ви, вярваме в добрия финал!

# 935
  • Мнения: 13 083
Бърди, ще сложим и линк към ФБ❤

# 936
  • Мнения: 3 616
Има ли някакъв срок???
Семейството пускаме през Хелпкарма кураж всичко ще се нареди!

# 937
  • София
  • Мнения: 1 873
Здравейте и от мен, тъжно ми е, че пак се събираме по такъв повод, но вярвам, че всичко ще бъде наред ❤️

Ето линк към фейсбук:
https://www.facebook.com/%D0%94%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D0%B0%D1%81%D … 2861895590518275/

# 938
  • Мнения: 13 083
Циа, от клиниката казаха, че щом преведем парите ще го приемат.
Лошото е, че малкият не се чувства добре, както вече писах и много бързо се случват нещата.
Затова колкото по- бързо успеем по- добре.

# 939
  • Мнения: 18 894
Разплакахте ме.Добре е че няма тумор според мен, няма да се почва борбата отново от началото.Другото не разбирам но се доверявам ,че е поправимо, жалко,  надявах се като всички, че  нещата са  други, но и дългото мълчание не ми хареса та  повдигнах темата.
Разплаках се ,защото нямам възможност да помогна, самата аз вземам, но с цялото си същество ще съм с Джони, и ще се моля да бъде добре ,да стане последното нужно за пълно здраве.Това дете влезе в сърцата на всички тук.
Дано късметът  е с него, майките му няма да позволят  неуспех ,толкова майки има, като никой друг...

# 940
  • Мнения: 6 612
Ще успеем пак. Силни сме.
Джони го заслужава!

Моля, споделяйте и разпространявайте, всеки лев е важен.

# 941
  • Мнения: 13 083
Боряна ❤🤗 Това, че го мислиш също е помощ!
В началото, когато Деси започна да забелязва някои промени,  не искахме да повярваме...
Тъкмо се бяхме зарадвали, че се изправя, че се смее и започна пак да пада, да плаче, да не се храни,  изобщо завърнаха се някои от симптомите от преди операцията и страхът, който семейството  изживя, докато илзязат резултатите.... няма нужда да ви обяснявам, разбирате.
И слава на Бог не е най- лошото, не е нов тумор.
Да проблем има, но е решим!
Аз вярвам, че всичко ще се нареди!
Толкова много хора го мислят малкия герой, че няма начин да няма начин ❤🥰

# 942
  • Мнения: 7 190
Мъничкият ми той! Hearts
Ще се справи. На този синеок красавец му е писано да живее дълго и пълноценно.
Преведох парички.

# 943
  • София
  • Мнения: 9 844
Мъничък храбър Джони! Blue Heart Ще му помогнем отново на момчето и този път ще се оправи завинаги! Бъдете силни, Шугър! Ще се справите! Blue Heart

# 944
  • Мнения: 39 715
Ех, като видях толкоз отговори и ме заболя сърцето.
Ще помагаме пак!

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 18:46 от sigma

Общи условия

Активация на акаунт