Моля, помогнете да спася детето си!

  • 327 669
  • 2 559
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 2 799
Шугър, длъжници сме ти ние, защото ти и Джони ни накарахте да почувстваме доброто и да го подкрепим, да не забравяме човещината, вярата в успеха и надеждата, че стават чудеса.

# 1 201
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ако все още някой иска да се включи в базара, моля да заповяда . Ще се опитаме да съберем цялата сума в Кармата , за да има малък буфер , който да може да покрие непридвидими разходи по време на престоя или след това.
В базара има  страхотна селекция от  ръчно изработени бижута , шалове дарени с любов от талантливи дами , както и рокли, детско облекло, книги.
А и ако вие имате нещо за вас ненужно , това е страхотен начин да се освободите и да помогнете на една добра кауза.
Hug

# 1 202
  • София
  • Мнения: 11 987
Днес е 15 януари - ден за заплати.
Вероятно ще има нови преводи днес.
Аз се отчетох скромно.

# 1 203
  • Мнения: 4 270
Деси, поклон за силния ти дух! Повтарям се, но искам да не спираш да вярваш в чудото, което ви чака! Всичко ще бъде наред, защото толкова хора се молят за прекрасното ти момче, не спират да ви мислят и да ви изпращат положителната си енергия! Длъжница си ни, както вече казаха момичетата, с много снимки на Джони за всички важни моменти от неговия живот и все по-хубави и хубави новини!

# 1 204
  • Мнения: 12 984
Момичета, днешната справка- в Хелп карма 14 777€.
В сметка 8820 лева.

Нека повече хора се изкажат с мнение да съберем ли и за съпътстващите разходи и да има някаква сума буфер, ако се наложи по- дълъг от предвиденият престой или да спрем кампанията на 19 000€ колкото е сумата за операцията?

Толкова съм щастлива, че успяхме! ❤🙏
Джони- Бонбони ще има бая странни лелки, дето ще му рипат на сватбата😂🤪
Деска ще ни турне една маса дълга в кьошето, да не излагаме младоженека, ако питат какви сме ще кажем феи. Феи- глигани😂😂🤪🤪🤪❤
Глигани, ма вълшебници ❤

За тази усмивка си струва всяко усилие😍

# 1 205
  • Мнения: 6 447
Наличието на буфер много ще облекчи нещата.  За всички.
Ако има останали пари след приключване на лечението, най-лесно е да бъдат пренасочени към друго нуждаещо се от средства болно дете.

# 1 206
  • Мнения: 18 545
Оставете сметките отворени все пак , има още дни.Да не се притеснява мама за 5 лева като не останат. После ще му мисли какво да прави остатъка ,дано останат ,дано има  ненужни пари.

# 1 207
  • Мнения: 1 424
Нека съберем и за другите разходи, по принцип винаги изниква нещо неочаквано. До магазина да идем, все гледаме да вземем повече пари за всеки случай, та какво остава в такива ситуации.
Прекрасно, прекрасно момче Simple Smile Blue Heart

# 1 208
  • Мнения: 2 515
Разбира се, че продължаваме със събирането. Поне финансово спокойствие да има.

Жаклин 😁, направо си представям сватбата на Джони и едно голяяямо кьоше с лелки-феи повече от официалните му гости. Аз ще съм навита и да не съм на място, ама един лайф ще си искам 💜

# 1 209
  • Мнения: 2 799
Малко допълнителна подкрепа над необходимото, ще им даде "въздух" за предстоящите дни, нека остане активна кампанията и отворена сметката.

# 1 210
  • София
  • Мнения: 17 281
Задължително буфер, Жаки, ще съберем още малко, а и базара работи (браво на Херчето!!!).
(от една леля-глиган на сватбената маса)

# 1 211
  • София
  • Мнения: 3 059
Категорично трябва да продължи кампанията. Няма причина да се затваря, а и таксата за хепл-карма трябва да бъде предвидена. Те парички да останат, нуждаещи се, за съжаление, има много. Важното е да стигнат, а за да стигнат - трябва да останат!
Ех, този Джони! Смела булка ще му трябва, с толкова феи с остър взор, вдигащи наздравици от съседната маса Heart Eyes

# 1 212
  • Мнения: 630
Каква усмивка! Сладурчо хубав 😍

Оставете сметката отворена, Жаки. Ако останат парички може да се прехвърлят за друго детенце в нужда.

# 1 213
  • Мнения: 12 984
Дано да останат, ще решим на кое детенце ще помогнем. За съжаление има много, които се нуждаят.
Все ще отидат за добро дело❤
Няма да затваряме още, има време до операцията.
Остава да се молим това да е последното изпитание за Джони и семейството му.
Работата и рехабилитацията ще продължат, както и досега.
При такава тежка операция, като неговата няма как да мине без. Но той ще се справи ❤

# 1 214
  • Варна
  • Мнения: 4 221
И аз съм "За!" да остане отворена кампанията. Има толкова много неща извън операцията и трансфера, които казахте, че покрива първоначално заложената сума. Има време, а и след като сумата за операцията е събрана, вече се знае, че необходимото ще се случи. Шугър може да поеме въздух, а останалите можем да се потрудим още малко, за да ѝ осигурим възможността да не мисли за пари, а да прегръща Джони поред от всяка "странна лелка".
Скрит текст:
Жаклин, какви глигани? Ти трябва да си на друга маса, ако тази е за глиганите! Заедно с други феи! Sweat Smile
Пу, аз съм на глиганската!
И какво ще е това кьоше, дето ще ни събере, заедно с лИбоФта ни към това прекрасно дете?!
Ама ш'са набутамИ някакси!
Извинете за отклонението!
Аз се нареждам за снимки и видеа!
И отивам да нося пратките...

Общи условия

Активация на акаунт