Ясновидки/врачки - тема 37

  • 110 062
  • 771
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: 447
С две думи разваляш ли при ходжа,едва ли не си правиш сам още една.Ужас !!! Така като ви чета то май няма отърване от омагьосаният кръг в който е човек,един път страда и плаща за чуждо злияние.А в следващият той или някой негов близък,затова че е искал да се отърве от лошотията.Думи нямам-за лошотията на хората и как ставаш главен герой в нечий чужд филм и без искаш те качват на зловещата сцена !Потресена съм от факта ,че има хора които чуждото нещастие-ги радва !Които обричат и собствените си животи и съдби ,за да навредят на някой.

Със сигурност има и ходжи, които могат да помагат и те са от тези, които само развалят. Аз преди време съм ходил при дядо Исмайл от село крайще, за когото се говори, че е помогнал на много хора. Аз бях при него 2012 или 2013, но той беше само на легло и беше на 94 години тогава. По някакъв начин помогна, но не разреши проблема. Хората казваха, че вече е много стар и част от силите са го напуснали. За мен разрешенеито на подобни проблеми не се дава от нито едно религия и именно затова хората, когато ходят по църкви и джамии и други храмове от други религии не си решават проблема. Решението е в учения а не религии. Има много такива в света, повечето от които са тайни и човек се добира до тях само с Божията помощ.
Омагьосания кръг се дължи на някаква причина. Понякога е в нас а може и да е вън от нас. Но закона в природата е, че всяко действие има противодествие и всеки проблем си има решение и това е идеята на Дуалния ,полярен свят - добро и зло, черно и бяло, топло и студено, светлина и тъмнина и т.н.
Казано е така - Когато една душа не иска да приеме страданието, то се превръща в мъчение. И това е силата на свободната воля. Урока, през който душата трябва да премине е най-добрия и подходящия за нея и това е предварително изчислено от Създателя и самата душа може да се справи. Просто трябва проява на желание, търпение, постоянство и вяра. Ако се спази това винаги има резултат. Просто масата от хората искат да стане моментално а това е груба грешка сякаш да искаш днес да посадиш семка и утре да има дърво с плодове.
Когато душата не иска да приеме уроците си сама си създава мъчение и това наподобява на дете в начално училище, което не иска да научи математика, защото според него е тъпа, трудна и безмислена. Ако то не положи усилия , няма как да научи математиката. И разбира се, когато порасне и съзнанието му се разшири разбира, че целия свят е сътворен чрез математиката и без математика няма да може да разбира света около себе си и ще бъде като животно, ако няма елементарни познания по математика като числа, смятане и .т.н. Така че в Божестения промисъл всичко се случва в името на доброто, еволюцията и развитието. Който не разбира света по този начин смята, че всичко е много зле, хората са много лоши и страданието е навсякъде и във всичко. Външния свят е отражение на вътрешния. Ако човека има проблем, разрешенеито е в неговия вътрешен свят. В неговите мисли, чувства и действия. След като промени това, забелязва, че и обкръжаващия го свят също се променя.
Ако някой има проблеми с магии или други вмешателства, може да ми пише на лични.

# 451
  • Мнения: 1
Здравейте! Може ли скайп или имейл на Емилия от Лондон?

# 452
  • Мнения: 144
Здравейте, отдавна не съм писала, а ме затрупвате на лични с въпроси за препоръки. За Начев не мога да помогна, има коориднати в началото на темата, пробвайте ако ви приеме без препоръки.
Така. Попаднах на една жена преди време, гледа на карти. Предвид последвалите ситуации след срещата ми с нея, мога горещо да я препоръчам. Има страница във фейсбук, ще дам линк в края на поста, ще дам й телефон за връзка с нейно съгласие, но предупреждавам че жената си има и други ангажименти и не винаги може да вдигне. Така че ако имате вайбър, ползвайте него, но както ви е удобно.
Обяснява ги нещата на нормален език, не ви говори за букви и зодии и подобни глупости. Аз съм доволна. Всеки избира сам за себе си.
+359875300878
https://www.facebook.com/imperatrice.eu/

# 453
  • Мнения: 257
Здравейте, отдавна не съм писала, а ме затрупвате на лични с въпроси за препоръки. За Начев не мога да помогна, има коориднати в началото на темата, пробвайте ако ви приеме без препоръки.
Така. Попаднах на една жена преди време, гледа на карти. Предвид последвалите ситуации след срещата ми с нея, мога горещо да я препоръчам. Има страница във фейсбук, ще дам линк в края на поста, ще дам й телефон за връзка с нейно съгласие, но предупреждавам че жената си има и други ангажименти и не винаги може да вдигне. Така че ако имате вайбър, ползвайте него, но както ви е удобно.
Обяснява ги нещата на нормален език, не ви говори за букви и зодии и подобни глупости. Аз съм доволна. Всеки избира сам за себе си.
+359875300878
https://www.facebook.com/imperatrice.eu/
Тази жена може ли по телефона да гледа или трябва лична среща?

# 454
  • Мнения: 6 229
На мен тази жена ми отговори така -Плаща се предварително 50 лв ,за 2-3 отговора ,ако е по телефона.За мен е скъпо  Close

# 455
  • Пловдив
  • Мнения: 1 902
Ами, ако нищо не познае ,значи гориш с 50 лв.

# 456
  • Мнения: 519
Melissa77 -  интересува ме дали от ходене през годините някога ви е ставало лошо и дали някой си е позволил да ви излъже че имате негатив - при положение че нямате , помня че търсите по други причини

ако сте дали вие разрешение някой да оправи съдбата ви,тъй като и това се предлага ако не видят негатив , после какви неща са се случвали - дали при вас или в обкръжението ви,мерси

# 457
  • Мнения: 144
Ами, ако нищо не познае ,значи гориш с 50 лв.
Какво значи да познае или не познае? Да познае настоящето , което е ясно или да познае бъдещето, за което питаме? Та не разбирам какво значи гориш... Аз съм изгоряла през годините при лични срещи с по 20 с по 30 с по 50 лева.... точно щото не съм знаела бъдещето, а ми се е искало много да е това, което са ми казали.
Нали за това е форум, да споделяме мнения ... да препоръчваме... писала съм стотици мнения назад из темите.
Сега споделих за Ваня, защото въпросите ми към нея бяха конкретни и спешни преди 10 дни и след случилото се както тя ми каза до детайли си позволих да я споделя.
Цената е 50 лева за една тема с колкото въпроси искате.
Теми имам предвид като тема любов, тема здраве, тема работа и т.н.
Поне така беше при мен.
Някой да даде обратна връзка, ако иде моля!

# 458
  • Пловдив
  • Мнения: 1 902
Мелиса ,нищо лошо няма да споделиш ,всеки както ти спомена сам си преценя .
Аз от дълго време следя публикациите ти и винаги съм ти се възхищавала от ентусиазма ти .
Спомням си ,че в което и населено място отиваш си споделяла било позитивно или негативно .
Нямам лоши мисли ,като казах ,че гориш ако не си доволен .

# 459
  • Мнения: 547
Може ли малко повечв подробности за гледането на Ваня? Казва ли например срокове?

# 460
  • Мнения: 87
Здравейте, аз се свързах с Ваня. Напипа много точно същността на проблема и се надявам да се случи всичко, което е предсказала. Ще дам обратна връзка за развитието на въпроса веднга щом се случи

# 461
  • Мнения: 547
Срок казва ли ти?

# 462
  • Мнения: 144
Здравейте, аз се свързах с Ваня. Напипа много точно същността на проблема и се надявам да се случи всичко, което е предсказала. Ще дам обратна връзка за развитието на въпроса веднга щом се случи
Благодаря за тази обратна връзка.
При мен нещата трябваше да се случат много бързо. Ставаше въпрос за една среща. Аз бях при нея на 20.10, а срещата трябваше да е на 21.10. Бях супер притеснена как ще мине тази среща, какъв ще изхода от нея и т.н.
Дори си бях решила срещата да е на едно място, но тя каза че няма да е там. Как ще протече и т.н.
Ами така и стана.
Колкото до срокове, тя задава определен период от време и казва да или не.

# 463
  • Мнения: 81
Здравейте!

Ако мога да попитам, понеже не намерих информация, къде да открия във Варна гадателката Слава? Адрес, тел, каква е цената?

Благодаря ви!

# 464
  • Мнения: 1 831
Коя е тази Ваня? Може ли повече инфо?
Искам някой, който може или по телефон или онлайн да гледа. Нямам възможност да ходя в момента на някакви стотин км.

Общи условия

Активация на акаунт