Ясновидки/врачки - тема 37

  • 109 516
  • 771
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 110
Пиша с ясната представа, че тук има постове, които странно изчезват...
На 13,11,2019 получих нотификация от сайта, тук следя наколко теми. Едната е Ясновидци/врачи, че има мнение от Кам Елия 648807. Прочетох го и то беше, че тя е доволна от Лина, жената й е познала всичко. Това, което ми допадна обаче е, че жената се е почувствала мотивирана да продължи напред. А това рядко се слуява след нашите обиколки по разни гадатели....
Веднага след нея Grethenata, беше питала ако не се лъжа за цена...
Тези мнения днес липсват.
Защо, когато някой е доволен, счел е за нужно да сподели, защото доста от хората тук ходят при различни такива ясновидци, но нищо не споделят.... неговото мнение е изтрито.
Тук съм споделяла за Ваня, която живее в Сердика. Ще споделя отново, да добра е и има познаваемост.
Това е и телефонът й 0875300878. Тя е казала, че няма проблем да го споделяме. Назад в постовете си съм писала и телефонът на Лина, Кам Елия също го беше оставила в поста си.
Та въпросът ми е, защо изчезват постове с хора, които наистина са полезни и помагат, а се питаме за разни фантоми, които само ни взимат парите и говорят глупости, та дори плашат с магии?
Нека бъдем коректни един към друг, всеки от нас търси помощ или съвет.
Споделяйте хора, казвайте от кого сте доволни или не. Нека всички знаем и тези, които са мошенници отпаднат, а да не бъдат лансирани от потрбители само с един пост. Също нека всеки, който е доволен от някого след като е говорил с него не си мълчи, а дойде тук и каже с какво впечатление е.
Все пак тук сме за да търсим помощ и да сме полезни един на друг, а не да правим едни хора по-богати за сметка на нашите нарастващи проблеми, не мислите ли?

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 16:01 от bella74

# 541
  • Мнения: 547
И аз пак да помоля - тези, от които сте доволни, пишете ми координати и инфо за тях (цена, нан какво гледат, познават ли срокове и всичко каквото решите за полезно), за да мога да ги пусна на първа страница на новата тема. Виждам, че пишете в групата, но не винаги ми е възможно да запиша данните.

# 542
  • Мнения: 110
И аз пак да помоля - тези, от които сте доволни, пишете ми координати и инфо за тях (цена, нан какво гледат, познават ли срокове и всичко каквото решите за полезно), за да мога да ги пусна на първа страница на новата тема. Виждам, че пишете в групата, но не винаги ми е възможно да запиша данните.

Благодаря за поста и възможността.

Тук давам своето обобщено впечатлене, което в отделни постове съм споделяля и преди :
1. Ваня / моля, който имаше презимето й го напише /, жк. Сердика, София, тел. 0875 300878. Такса 50 лв. Моето впечатление: точно напипва текущи ситуации, описва коерктно хората, за бъдещето според мен дава коректни прогнози, не се опитва нито да плаши, нито да казва това, което искаме да чуем. За съжаление, при мен нещата в бъдещето все още не са настъпили, за да кажа до колко познава за него. Но съм с две раце за нея, защото дава добра яснота за настоящето, а на база на него сами можем да преценим как да постъпваме в бъдеще.
2. Лина, контакта е по телефон : 0878382233. Такса от 15 до 30 лв. Има сайт : www.ясновидство.com. Плаща се с карта и paypall. С нея контактувам от около близо 3 години. Доста точна е в описване на текущата ситуация и даването на прогнози, миналото като че ли не й е сила, но пък дава ясни отговори, на конкретни въпроси. Това, което ми допада, е че винаги коректно описва хора и ситуации, дава ясна насока как трябва да се постъпи за да постигне човек желаният резултат. За съжаление, никога не се съобразява с това какво искаме да чуем, а казва нещата такива каквито са. За бъдещето, има познаваемост, но доста често дава вариянти как една ситуация би се развила и твърди, че от нас зависи по кой път ще тръгнем. Като цяло има логика, но понякога ми се иска някой просто да ми каже направи еди как си... Та да обобщя, виденията й са коректни, а и си помага с карти, което според мен е добре. Казва ако има негатив и дава насоки как да се елиминира. Самата тя с " магии" не се занимава. Категорично отказва.

Това са двете жени от които съм доволна. Има и една друга Ваня, някъде в надежда беше, но тя е пълен провал, таксата й е 60 лева, но лъже и маже на поразия, а е и нагла, заплашва и говори неверотни небивалици...

Това е от мен, дано съм била полезна.

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 10:15 от bella74

# 543
  • Мнения: 768
Здравейте,
Някой да е чувал за Цветанка Янакиева от Надежда?

А за Лина бях питала дали се плаща преди или след разговора.

# 544
  • Мнения: 110
Здравейте,
Някой да е чувал за Цветанка Янакиева от Надежда?

А за Лина бях питала дали се плаща преди или след разговора.

По принцип, когато си запазваш час през сайта се плаща преди часа.

# 545
  • Мнения: 144
И още плюсове от мен за Ваня Вучкова от Сердика. И още веднъж да наблегнем че тя няма сили свише, а нарежда карти Таро и каквото види по тях това казва.
За времето и всичко, което говори за цената от 50 лева си струва всяка стотинка.
По добре едни 50 лева за нея, отколкото 5 по 20 за слушане на врели некипели.

П.с. не отговарям на лични съобщения с въпроси за координати и препоръки.
Каквото имам винаги съм го писала тук в темата, координати също съм оставяла.
На Валентин Начев координатите са в анкетата на първа страница.
На Ваня вече са дадени в няколко поста.
За всички останали ползвайте коориднати в анкетата и търсачката.

# 546
  • Мнения: 27
Здравейте искам да питам някой има ли впечатления от Марусия от Перник. Ще ви бъда благодарна, ако дадете някакви отзиви! 😊😊

# 547
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте.  Моля за съвет,  тъй като съм притеснена . На кратко : преди време ми изчезна един домашен чехъл  , все едно се изпари. Събух ги вечерта до спалнята си и легнах . На сутринта единия го нямаше.  Обърнах къщата да търся  , няма място и кътче което да не съм проверила и го нямаше .  До ден днешен така и не се появи . Днес следобяд легнах да поспя , след като станах установих че единия ми пантоф отново е изчезнал.  Нямам обяснение за случващото се . Към кого да се обърна за отговор на въпросите ми за това което се случва? Благодаря!

# 548
  • Мнения: 3
От дълго време чета дискусиите ви и най-накрая се реших да се включа.Точно преди 10 години ми беше първото посещение при врачка.Просто придружих майка си до една врачка в Перник,защото ми се помоли,да не би да се изгуби някъде.Аз не вярвах във врачки,ясновидки...Но още от вратата тя каза на майка ми,че ще гледа първо на мен.Първоначално се дърпах,докато врачката не ме погледна в очите и ми каза,че съм се разделил с приятелката си и много ме боли.Направо ми каза,че няма да бъда с тази жена,а аз толкова я обичах.Все не и вярвах,но тя ме гледаше в очите и редеше дума след дума,изречение след изречение за неща от миналото,които никой нямаше откъде да знае.Описа и с невероятна точност настоящето ми.Разхвърля и тесте карти,но предимно ме гледаше в очите и говореше.Започна да говори и за бъдещето.Въпреки,че ми позна куп неща за минало и настояще,все още бях скептичен.След това прогнозите и започнаха да се сбъдват една по една.Ще дам няколко примера,за да разберете,че не са от общ характер-каза ми,че ще уча в два университета,в първия ще прекъсна прекъсна,втория ще завърша,така беше;предсказа смърт в семейството,баба ми почина след 2 години;каза ми,че жена ми ще е ниска със светла коса от централна България(аз съм от западна),текущата ми приятелка,с която ходим вече  4 години,е такава;каза ми,че отново ще се върна при нея да ми гледа-върнах се,но за съжаление тя беше починала.Поради тази причина отскочих до Бойка-не може да и стъпи на малкия пръст,почти нищо не уцели.Ходих и до Искра-няма смисъл да я коментирам,нищо не разбира от гледане.Въпросната гледачка,за която пиша се казваше Лиляна,от квартал Изток в Перник.Ако някой е ходил някога при нея нека сподели мнение.Въпеоса ми в случая е,след като ми е познала на 100% минало,настояще и вече 10 години се сбъдват всичките и предсказания,възможно ли е някое от предсказанията и да не се сбъдне?Защото с момичето,с което ходя 4години,сме скарани вече от 4 месеца и няма изгледи нещата да се оправят.Тя е същата руса,ниска от централна България,която гледачката предсказа за моя бъдеща жена,появи се случайно 5 години след предсказанието.Но вече ми се струва почти невъзможно да бъдем заедно.Моля,кажете ми какво мислите или ми препоръчайте някой гадател,който наистина може да даде точна прогноза,а не да ръси простотии като Искра и Бойка!Много ми е важно,защото я обичам,но обстоятелствата са такива,че не мога да предприема действия,за да оправя нещата между нас.

# 549
  • Мнения: 4 213
Хвана ме параноята ,преди време бях при една гледачка, каза ,че имаме магия.След много чудене от моя страна и страх да се забърквам в такива неща се съгласих да е развали.Преди 1 седмица ми даде едни неща :свещи да се палят в къщи 20 дена и още работи .Днес член от семейството ми е запалил едната свещ и е излезнал на двора за кратък период (половин час най-много).Свещта е предизвикала малък да го нарека пожар,малкият дявол.Това ме стресна и уплаши много,смятате ли ,че е знак от съдбата да не се занимаваме с такива неща и да изхвърля ли и другите неща:икони и пискюл за вратата,катинари(които така или иначе трябва да хвърля във вода,но все още не съм)?Въпросната гледачка ми каза,да отида след месец пак,но след тази случка съм малко стресната.Дали е случайност или знак,как смятате?На вас случвали са ви се такива неща.?

# 550
  • Мнения: 144
Хвана ме параноята ,преди време бях при една гледачка, каза ,че имаме магия.След много чудене от моя страна и страх да се забърквам в такива неща се съгласих да е развали.Преди 1 седмица ми даде едни неща :свещи да се палят в къщи 20 дена и още работи .Днес член от семейството ми е запалил едната свещ и е излезнал на двора за кратък период (половин час най-много).Свещта е предизвикала малък да го нарека пожар,малкият дявол.Това ме стресна и уплаши много,смятате ли ,че е знак от съдбата да не се занимаваме с такива неща и да изхвърля ли и другите неща:икони и пискюл за вратата,катинари(които така или иначе трябва да хвърля във вода,но все още не съм)?Въпросната гледачка ми каза,да отида след месец пак,но след тази случка съм малко стресната.Дали е случайност или знак,как смятате?На вас случвали са ви се такива неща.?
Сам/а си дал/а отговорите.
Не знам защо търсиш съвети.
Как може да ходите при разни такива и да внасяте в къщата си предмети и да вярвате в чудеса?
Всеки шарлатанин ще ви каже че имате магия и ще ви вземе парите...
Иди обяснявай после че заради няква свещ с заклинания от врачка е станал пожар и си останал без дом...
Ужас ужас ужас.

# 551
  • Мнения: 43
Скрит текст:
Преди няколко часа цитирах собственото си мнение за Геновева отпреди няколко месеца. Изметоха го. Май ще си премахна и тази регистрация. Някой хора се чувстват велики чрез упражняване на цензура на нищото.
Да, явно жената си плаща на администраторите? Малко тъпо, че така се процедира в сайта Simple Smile Но нека четат хората че тя не става , и че е измамница. Предлага чайове, и кво ли не покрай останалото. Говори едно и също и за бъдещето е 0. Ако нацели нещо за някои по снимка тва и максимума. Прави и някакви катинари от восък...уж да ти върви. И от тях една кръгла 0
Скрит текст:
А Геновева от Лозенец? Или си плаща за да няма коментари тук? Колко хора ходят а нито 1 мнение. Странно а?Аз ще ви кажа ако не я знаете. Не ходете. Протака и говори пълни глупости. Бъдещето една кръгла нула. Само хваща за хора някакви качества по снимка и до там

Аз бях питала преди за нея. Ходих преди при нея,наистина много протаква работата. Не ми е познавала и на мен мн неща. А тези,които е познала, е възможно и да е налучкала,но те се броят на едната ми ръка.

Някой ходил ли е при Силвия от Драгалевци? Аз ходих и останах доволна. Тази жена все едно получава факсове отгоре и не спира да пише и говори. Позна ми,че обмислям нова кола да си купувам, за работата доста неща, на моя приятелка и беше познала,че има дете, на колко години е ,как се казва мъжът ѝ, че е имало 3ти човек м/д тях от нейна страна и т.н . Доволна съм и ако някои иска телефон да казва Simple Smile

Сега в петък ще ходя при една жена(Мария) от Перник,не е гледачка, а има дарба да комуникира с починали хора. Изпраща ме мн добра приятелка,която чрез нея комуникра с майка си. Била много добра и взима колкото ѝ оставиш. 100% не е шарлатанка.

Някой има ли мнение за нея?
А лично май ще престана с тези врачки...объркват ме. Незнам дали си заслужава. То всеки иска пари. Тази Силвия има ли такса?Ако няма може да ми пуснете координати

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 18:06 от AnMary

# 552
  • Мнения: 198
За Генонева. Един мой познат,  току що развел се, беше много отчаян и го пратих при нея. Тя пък го харесала и взела да го ухажва. Обещала да му организира кастинг за нова приятелка.

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 10:16 от Dragmirа

# 553
  • Мнения: 10 210
Elynor, ако решиш да ходиш при Силвия, моля те, дай отзиви после.

# 554
  • Мнения: 33
Здравейте, след като бях прочел много мнения и теми реших да се консултирам с 2 от ясновидките които бяха коментирани с доста положителни отзиви и също така гледат по телефона. Говорих 2 пъти с Лина и веднъж с Ваня и като цяло за 2-та ми въпроса които исках да задам им съвпаднаха мненията в основни линии, но имат и разминавания. Ваня ми каза че ме очаква много добро развитие и по 2та въпроса а Лина беше по-обрана, каза че има шанс но няма да е лесно по едното ми питане, а по другото че може да стане но в далечно бъдеще. Не знам някой консълтирал ли се е по едни и същи въптоси с различни хора и когато има разминаване как решавате на кого да вярвате при положение че и 2те жени имат доста положителни отзиви в този форум...

Общи условия

Активация на акаунт