Ясновидки/врачки - тема 37

  • 110 091
  • 771
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 241
Здравейте,
Някой да има информация за  Кръстю Ангелов.
Лекувал доста болести, определя себе си не като ясновидец или лечител, всичко ставало с божията намеса. Има доста видеа с негово участие. Някой има ли отзиви за него.От село Срем общ.Хасково област Тополовград.

# 631
  • Мнения: 10 758
Пак да подновя питането:
1. Някой може ли да даде информация за Ани от Варна живееща на бул. Сливница - като телефон, такса и на какво гледа ?
2. Няколко страници назад е писано за жена от Драгалевци, София. Може ли координати - телефон, каква такса има и на какво гледа ?
   Интересно, защо се появяват потребители, споменават някой и после никаква информация. За някой от хората сме чували не от тука, но тези които са ходили при тях не дават информация. Не знам, уж темата е за помощ а когато се попита - мълчание.
Не искам повече да коментирам, защото коментара ми би засегнал някой хора ....

# 632
  • Мнения: 43
Elynor, ако решиш да ходиш при Силвия, моля те, дай отзиви после.

Ок, но засега не планирам да ходя.

# 633
  • Мнения: 30
Някой свързвал ли се е с тази Гьокчем от Гео Милев
Телефонът и звънни но не вдига
Някой знае ли кога е възможно да се свържа с нея и да си запиша час

# 634
  • Мнения: 1
Е, сега Валентин Начев познава ли или не? И може ли да ми препоръчате някой от Пловдив?

# 635
  • Мнения: 66
Здравейте, искам да помоля ако някой има актуален телефон на Любомир Алексиев да ми го даде, от доста време издирвам контакт, но не успявам да открия.

# 636
  • Мнения: 220
Някой свързвал ли се е с тази Гьокчем от Гео Милев
Телефонът и звънни но не вдига
Някой знае ли кога е възможно да се свържа с нея и да си запиша час
Някой свързвал ли се е с тази Гьокчем от Гео Милев
Телефонът и звънни но не вдига
Някой знае ли кога е възможно да се свържа с нея и да си запиша час

Абсолютна фантазьорка 😂
Много позитивна. Голяма 0 от към предсказания. Препоръчвам чашаКа с приятелка или фитнес за настроение, друго едва ли ще получите там...

# 637
  • бургас
  • Мнения: 148
Здравейте, искам да помоля ако някой има актуален телефон на Любомир Алексиев да ми го даде, от доста време издирвам контакт, но не успявам да открия.

В интернет намерих този номер -  0888 59 29 92

# 638
  • Мнения: 15
Здравейте,
Искам да попитам някой дали е чувал за тази жена - Стела от Велитко Търново? Знаете ли нещо за нея? Някой да е имал контакт с нея ще се радвам да сподели мнение, контакти. Трябва ми за много близък човек.

# 639
  • Мнения: 24
Някой да е чувал за Витка от Варна Възраждане 2

# 640
  • Мнения: 10 758
В темата сериозно се трие!  Какво стана с поста за мъжа от Велико Търново?
Тази от Варна не съм я чувал. Да имате повече информация?

# 641
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 390
То какво ли съществено се е казало,че да се трие нещо си ?

# 642
  • Мнения: 113
Честита Нова година! Желая за всички да е здрава и много щастлива! Нека всички съкровени желания и мечти ви се сбъднат и по-малко да търсим услугите на ясновидци по лоши поводи!
Аз се включвам с въпрос във вашата тема. Някой има ли отзиви за жена на име Елена от Дупница? Гледала на карти.

# 643
  • Мнения: 47
Бихте ли ми препоръчали врачка от Ловеч и района.
Предпочитам на лично

# 644
  • Мнения: 54
Здравейте!
Някой чувал ли е за гледачката в Люлин 3 бл 302?Гледала на боб и била много добра..

Общи условия

Активация на акаунт