Ясновидки/врачки - тема 37

  • 109 080
  • 771
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 2 967
Добре, как се казва тази жена и в кой град е ? Може и на лично да пишеш, че съм любопитен.НЕ ми трябват координатите и като адрес и телефон !

А не на лични! Тук!!! Да се знае!

# 496
  • Мнения: 12
някой чувал ли е за ясновидка Ани приемала във Варна  разбрах само че е на бул. Сливница  ако някой и има координатите моля напишете ги на лични

 Относно жена която лее куршум във Варна във Виница има една леля Стоянка която много помага  не е шарлатанка като другите след като ви отлее куршума ще ви каже и от какво се е случило но в никакъв случай не е гледачка при нея се ходи веднъж но има голям ефект .

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 08:43 от AnMary

# 497
  • Мнения: 10 679
Не пиши последователни постове, че ще ти затрият мненията !
Коя е тази леля Стоянка ? Там съм ходил при леля Мария ( коментирали сме във форума ) , но тя само лее куршум ! Имаше преди години една баба която много помагаше, живееше срещу старата фурна но тя почина преди години. Коя е тази Ани на бул.Сливница ? Някакви други координати и описание на жената - млада или възрастна, българка или не ,... ? На какво гледа ?

# 498
  • София
  • Мнения: 482
Truthseeker, разкарай се с твоя измислен бог и спри да мътиш на хората главите с бабините ти деветини.  Пак почвам да те докладвам поред и не само аз !

# 499
  • Мнения: 49
Daydream защо нападате Truthseeker? Всеки си има мнение и не виждам нищо лошо да вярваш в Бога, това не е причина да заплашвате. Никой не ви е обидил, дръжте се културно и се научете, че има хора с различно от вашето мнение и разбиране.

# 500
  • Мнения: 110
Здравейте,

Дойде и моят ред да споделя информация относно последното ми посещение.
Както бях писала и преди, бях решила да приключа с похожденията при разни нови или самозвани звезди.
Тук във форума преди около семица попаднах на Ваня, координатите й остави наша съфорумничка. За което благодаря, хубаво е когато нещата са ясни и коректни, а не някаква рекламка с лични съобщения и някък под сурдинка се раздават телефони на новопоявили се звезди от хора, които току що са се включили във форума уж да споделят полезна информация.
Та да обобщя и своят опит:
Ваня Спасова - абсолютно нищо, просто приказки на посоки, намеци и опит да получи някаква информация от мен, за да може да импровизира върху казаното от мен....  След, което се започват едни прогнози за светло бъдеще, та поне да си тръгне човекът с не толкова горчив привкус за дадените напразно пари. Парите, които взима са серизони - 60 лв.
Ваня Вучкова- със страница във фейсбук. Определено жената беше коректна, геда на карти таро, не претендира да е ясновидка. Това лично мен определено ми прави добро впечатление, т.е не се представя за това, което не е. Доста точно описа ситуациите и тези, които бъдещето би предложило. За мен е коректна и с доста точни прогнози, по -скоро възможни комбинации, а това какво ще се случи зависи от самите нас. Такста е 50 лева
Лина - До сега не съм оставяла тук телефонът й, а го оставях само на лични, за да не бъда набедена, че правя реклама, но след разговор с нея, тя даде съгласието си : 0878382233. А и определено съм се обедила във възможностите й и вярвам, че може да бъде полезна и на други. Тя почти се доближава до предсказанията на Ваня или по-скоро е обратното, защото с Лина контактувам от няколко години. А и за това време съм се убдеила в коректността на информациятам която ми е подавала. Има голяма степен на познаваемост.
Цената е 30 лв, но доста често и не взима пари. Хубавото е, че от средата на Ноември ще приема и лично, а до сега с нея се комуникираше основно по телефон.

Това е от мен. Дано съм била полезна.

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 13:36 от bella74

# 501
  • Мнения: 144
Здравейте,

Дойде и моят ред да споделя информация относно последното ми посещение.
Както бях писала и преди, бях решила да приключа с похожденията при разни нови или самозвани звезди.
Тук във форума преди около семица попаднах на Ваня, координатите й остави наша съфорумничка. За което благодаря, хубаво е когато нещата са ясни и коректни, а не някаква рекламка с лични съобщения и някък под сурдинка се раздават телефони на новопоявили се звезди от хора, които току що са се включили във форума уж да споделят полезна информация.
Та да обобщя и своят опит:
Ваня Спасова - абсолютно нищо, просто приказки на посоки, намеци и опит да получи някаква информация от мен, за да може да импровизира върху казаното от мен....  След, което се започват едни прогнози за светло бъдеще, та поне да си тръгне човекът с не толкова горчив привкус за дадените напразно пари. Парите, които взима са серизони - 60 лв.
Ваня - със страница във фейсбук. Определено жената беше коректна, геда на карти таро, не претендира да е ясновидка. Това лично мен определено ми прави добро впечатление, т.е не се представя за това, което не е. Доста точно описа ситуациите и тези, които бъдещето би предложило. За мен е коректна и с доста точни прогнози, по -скоро възможни комбинации, а това какво ще се случи зависи от самите нас. Такста е 50 лева
Лина - До сега не съм оставяла тук телефонът й, а го оставях само на лични, за да не бъда набедена, че правя реклама, но след разговор с нея, тя даде съгласието си : 0878382233. А и определено съм се обедила във възможностите й и вярвам, че може да бъде полезна и на други. Тя почти се доближава до предсказанията на Ваня или по-скоро е обратното, защото с Лина контактувам от няколко години. А и за това време съм се убдеила в коректността на информациятам която ми е подавала. Има голяма степен на познаваемост.
Цената е 30 лв, но доста често и не взима пари. Хубавото е, че от средата на Ноември ще приема и лично, а до сега с нея се комуникираше основно по телефон.

Това е от мен. Дано съм била полезна.

Аз само да поясня, че понеже вече имаме две дами с име Ваня, да не става объркване, защото сте писали и за двете.
Ваня Спасова е доста присъстваща като отзиви в темата, има доста недоволни, аз лично не съм ходила и нямам мнение.
Другата е Ваня Вучкова, за която аз съм споделила и като чета отзивите засега няма недоволни, включвам и тези, които ми пишат на Лични.
Ваня Вучкова гледа на карти Таро, тя няма видения свише, просто е много добър таролог и с много добра интуиция обяснява картите и събитията, които излизат по тях.
Та да не ги бъркаме госпожите с име Ваня, това ми беше мисълта .
И страшно лично аз благодаря за споделеното от опит, много малко хора го правят.
Поздрави 😊

# 502
  • Мнения: 1 907
Здравейте някой ходил ли е при ясновидка в град Бобов дол? Може ли повече информация?

# 503
  • Мнения: 110
Благодаря за корекцията. Да Ваня Вучкова е жената, от която съм с приятни впечатления. И да, тя гледа на карти таро.
А ако някой има отзиви за Лина, нека сподели.
Здравейте,

Дойде и моят ред да споделя информация относно последното ми посещение.
Както бях писала и преди, бях решила да приключа с похожденията при разни нови или самозвани звезди.
Тук във форума преди около семица попаднах на Ваня, координатите й остави наша съфорумничка. За което благодаря, хубаво е когато нещата са ясни и коректни, а не някаква рекламка с лични съобщения и някък под сурдинка се раздават телефони на новопоявили се звезди от хора, които току що са се включили във форума уж да споделят полезна информация.
Та да обобщя и своят опит:
Ваня Спасова - абсолютно нищо, просто приказки на посоки, намеци и опит да получи някаква информация от мен, за да може да импровизира върху казаното от мен....  След, което се започват едни прогнози за светло бъдеще, та поне да си тръгне човекът с не толкова горчив привкус за дадените напразно пари. Парите, които взима са серизони - 60 лв.
Ваня - със страница във фейсбук. Определено жената беше коректна, геда на карти таро, не претендира да е ясновидка. Това лично мен определено ми прави добро впечатление, т.е не се представя за това, което не е. Доста точно описа ситуациите и тези, които бъдещето би предложило. За мен е коректна и с доста точни прогнози, по -скоро възможни комбинации, а това какво ще се случи зависи от самите нас. Такста е 50 лева
Лина - До сега не съм оставяла тук телефонът й, а го оставях само на лични, за да не бъда набедена, че правя реклама, но след разговор с нея, тя даде съгласието си : 0878382233. А и определено съм се обедила във възможностите й и вярвам, че може да бъде полезна и на други. Тя почти се доближава до предсказанията на Ваня или по-скоро е обратното, защото с Лина контактувам от няколко години. А и за това време съм се убдеила в коректността на информациятам която ми е подавала. Има голяма степен на познаваемост.
Цената е 30 лв, но доста често и не взима пари. Хубавото е, че от средата на Ноември ще приема и лично, а до сега с нея се комуникираше основно по телефон.

Това е от мен. Дано съм била полезна.

Аз само да поясня, че понеже вече имаме две дами с име Ваня, да не става объркване, защото сте писали и за двете.
Ваня Спасова е доста присъстваща като отзиви в темата, има доста недоволни, аз лично не съм ходила и нямам мнение.
Другата е Ваня Вучкова, за която аз съм споделила и като чета отзивите засега няма недоволни, включвам и тези, които ми пишат на Лични.
Ваня Вучкова гледа на карти Таро, тя няма видения свише, просто е много добър таролог и с много добра интуиция обяснява картите и събитията, които излизат по тях.
Та да не ги бъркаме госпожите с име Ваня, това ми беше мисълта .
И страшно лично аз благодаря за споделеното от опит, много малко хора го правят.
Поздрави 😊

# 504
  • София
  • Мнения: 2 967

Лина - До сега не съм оставяла тук телефонът й, а го оставях само на лични, за да не бъда набедена, че правя реклама, но след разговор с нея, тя даде съгласието си : 0878382233. А и определено съм се обедила във възможностите й и вярвам, че може да бъде полезна и на други. Тя почти се доближава до предсказанията на Ваня или по-скоро е обратното, защото с Лина контактувам от няколко години. А и за това време съм се убдеила в коректността на информациятам която ми е подавала. Има голяма степен на познаваемост.
Цената е 30 лв, но доста често и не взима пари. Хубавото е, че от средата на Ноември ще приема и лично, а до сега с нея се комуникираше основно по телефон.


От кой град е Лина и къде ще приема?

# 505
  • София
  • Мнения: 482
Daydream защо нападате Truthseeker? Всеки си има мнение и не виждам нищо лошо да вярваш в Бога, това не е причина да заплашвате. Никой не ви е обидил, дръжте се културно и се научете, че има хора с различно от вашето мнение и разбиране.
Има си съответните подфоруми, където може да си "проповядва" колкото си иска. Тук е офтопик,  неслучайно коментарите му биват изтривани n пъти от модератор. Щом може темата да се разводнява до такава степен, дайте да обсъждаме прогнозата и реколтата тогава, ако искате !...

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 17:42 от daydream

# 506
  • Мнения: 110

Лина - До сега не съм оставяла тук телефонът й, а го оставях само на лични, за да не бъда набедена, че правя реклама, но след разговор с нея, тя даде съгласието си : 0878382233. А и определено съм се обедила във възможностите й и вярвам, че може да бъде полезна и на други. Тя почти се доближава до предсказанията на Ваня или по-скоро е обратното, защото с Лина контактувам от няколко години. А и за това време съм се убдеила в коректността на информациятам която ми е подавала. Има голяма степен на познаваемост.
Цената е 30 лв, но доста често и не взима пари. Хубавото е, че от средата на Ноември ще приема и лично, а до сега с нея се комуникираше основно по телефон.


От кой град е Лина и къде ще приема?
София. Но за да спести допълнителни разходи на хората, които я търсят, основно комуникира по телефона. Тя е споделяла, че за не я не е проблем, ако човекът не е пред нея.

# 507
  • Мнения: 30
[

Лина - До сега не съм оставяла тук телефонът й, а го оставях само на лични, за да не бъда набедена, че правя реклама, но след разговор с нея, тя даде съгласието си : 0878382233. А и определено съм се обедила във възможностите й и вярвам, че може да бъде полезна и на други. Тя почти се доближава до предсказанията на Ваня или по-скоро е обратното, защото с Лина контактувам от няколко години. А и за това време съм се убдеила в коректността на информациятам която ми е подавала. Има голяма степен на познаваемост.
Цената е 30 лв, но доста често и не взима пари. Хубавото е, че от средата на Ноември ще приема и лично, а до сега с нея се комуникираше основно по телефон.


От кой град е Лина и къде ще приема?
[/quote]
София. Но за да спести допълнителни разходи на хората, които я търсят, основно комуникира по телефона. Тя е споделяла, че за не я не е проблем, ако човекът не е пред нея.
[/quote]
Ако се обадим по телефона от чужбина пъро трябва да и се преведът пари или как

# 508
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 752
Здравейте, една приятелка ще ме води при Валя от Пловдив. Не знам известна ли е? Сега влизам в темата по-принцип не съм за ходене нето ей така при всеки. Но съм в доста трудна житейска ситуация...
Моята приятелка е ходила преди години, водила е други хора и каза, че била много добра.
В сряда ще ходим и ще споделя впечатления.

# 509
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте, една приятелка ще ме води при Валя от Пловдив. Не знам известна ли е? Сега влизам в темата по-принцип не съм за ходене нето ей така при всеки. Но съм в доста трудна житейска ситуация...
Моята приятелка е ходила преди години, водила е други хора и каза, че била много добра.
В сряда ще ходим и ще споделя впечатления.

Сподели после впечатлението си и евентуално тел и на какво и как гледа

Общи условия

Активация на акаунт