Ясновидки/врачки - тема 37

  • 109 301
  • 771
  •   1
Отговори
# 480
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Така наречената баба Сафет в Трошево.адрес- ул.Вярност 21 телефон 0888833395

# 481
  • Мнения: 25 738
+1 за Сафет, но не дъщеря и! търсете бабата.  Peace

# 482
  • Мнения: 332
Скрит текст:
Извинете но има разлика от изпрати ми пари и каквото оставиш. Човек когато е в такова положение търси къде ли не да разбере положението си и бъдещето. Но трябва да си глупав или стар човек да повярваш на такива . То от такива хора свестните се губят. Познавам хора които гледат на 100% са ми познавали без предварително заплащане

Здравей BLACKMC, ще споделиш ли с нас кой ти е познал на 100%, че всички това търсим. Ако не искаш тук, може на лични. Благодаря:)

Има
Споделени в по стари странички напред от мен . Който ме е питал съм му казвала. Ходила съм на много гледачки  но 3 от тях ми познаха с точност . Това не е хубаво че съм посещавала толкова жени но имах труден период с години. Едната е Иванка от Габрово, Денка от ромски произход от Габрово, и баба Росина от Ябълница като тя ще излезе най точна .
Ето. Аз съм ходила при Росина още 2014 година. Ти си доволна, аз не. Дала съм пари, но нищо не се е случило от това, което тя ми каза. Помня много добре целия разговор, защото бъдещето беше много розово за въпроса, който ме вълнуваше. Къщата е на главната улица след с.Български извор по пътя за Ловеч.
Ако говорим за една и съща Росина, но едва ли има две там.
Гледаше на карти, винаги ще помня картите й с лика на Бойко Борисов отзад Stuck Out Tongue Winking Eye
Първия път ме върна, защото било след залез слънце, имам описана историята в постове от 2014
Тааааа, аз не съм доволна от нея, не се случи нито едно от нещата, които ми каза, а чак беше влезнала в детайли за съдебни дела, колко и срокове. Но аз никъде не я описах като шарлатанка. Но и не я похвалих. Затова всеки си има явно своя "ясновидец" и е добре просто да споделяме само, а останалите тук сами да правят избора си.
Поздрави😊
Да същата жена, ами какво да ви кажа аз съм доволна, и ми позна . От тук на сетне всеки има избор при кого да отиде

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 18:13 от AnMary

# 483
  • Мнения: 181
Искам тук да споделя нещо, утеха ли, търся, някой да ме успокои ли и аз не знам.
Значи отивам на врачка аз, казвам си деня на раждане, месец, година.
Първото нещо, което ми каза е две раздели си преживяла, поправям я аз, имала съм само една връзка, завършила с раздяла. След, което тя убедително продължава, че раздяла вижда ще се разделя и прочие обаче супер надъхана, държи си на неиното. При което буквално рухнах!  И нали издадох се, че нали проблими имаме и прочие и тя продължи да ме обеждава, че няма да ни бъде...
Искам да попитам, възможно ли е да е усетила проблема ми и по тоза начин да е   завила в тази посока? После тръгва да ми обяснява, че имали сме шанс, ама да пиел от урината ми и да съм държала снимката му под звездите, после под възглавницата със захар и след това да заровя захарта и нам какво беше.
Резултатът е, че съм на успокоителни, плача всеки ден и си мисля, че ни е последен... рухнах емоционално, казвам ви, не съм на себе си, даже обмислям самоубийство. Моля ви, кажете задължително ли е да се сбъдне?
Та въпросната ми е предричала и деца с бившият ми не се стигна дотам, живот в чужбина  и прочие други неосъществени до този момент неща.
Моля ви за съвет!

# 484
  • Мнения: 10 210
Ти сама си си отговорила на въпроса с последното ти изречение. След като вече има несбъднати прогнози, защо чакаш точно тази да се сбъдне?! Ако наистина си в състоянието, което описваш, незабавно си запиши час при психолог, а не при врачка. Трябват много яки нерви да се издържи дълго партньор в това състояние и не си докарвай сама проблем, който нямаш. Това за урината няма да коментирам въобще, че щях да повърна. 🤮

# 485
  • Мнения: 25 738
Искам тук да споделя нещо, утеха ли, търся, някой да ме успокои ли и аз не знам.
Значи отивам на врачка аз, казвам си деня на раждане, месец, година.
Първото нещо, което ми каза е две раздели си преживяла, поправям я аз, имала съм само една връзка, завършила с раздяла. След, което тя убедително продължава, че раздяла вижда ще се разделя и прочие обаче супер надъхана, държи си на неиното. При което буквално рухнах!  И нали издадох се, че нали проблими имаме и прочие и тя продължи да ме обеждава, че няма да ни бъде...
Искам да попитам, възможно ли е да е усетила проблема ми и по тоза начин да е   завила в тази посока? После тръгва да ми обяснява, че имали сме шанс, ама да пиел от урината ми и да съм държала снимката му под звездите, после под възглавницата със захар и след това да заровя захарта и нам какво беше.
Резултатът е, че съм на успокоителни, плача всеки ден и си мисля, че ни е последен... рухнах емоционално, казвам ви, не съм на себе си, даже обмислям самоубийство. Моля ви, кажете задължително ли е да се сбъдне?
Та въпросната ми е предричала и деца с бившият ми не се стигна дотам, живот в чужбина  и прочие други неосъществени до този момент неща.
Моля ви за съвет!
Докато има такива будали като вас, ще има и такива врачки откачалки да ви лъжат. Не давай на човека да пие урина, за Бога.
След като не е познала до тук, защо пак посещавате същата дама?

# 486
  • Мнения: 447
Искам тук да споделя нещо, утеха ли, търся, някой да ме успокои ли и аз не знам.
Значи отивам на врачка аз, казвам си деня на раждане, месец, година.
Първото нещо, което ми каза е две раздели си преживяла, поправям я аз, имала съм само една връзка, завършила с раздяла. След, което тя убедително продължава, че раздяла вижда ще се разделя и прочие обаче супер надъхана, държи си на неиното. При което буквално рухнах!  И нали издадох се, че нали проблими имаме и прочие и тя продължи да ме обеждава, че няма да ни бъде...
Искам да попитам, възможно ли е да е усетила проблема ми и по тоза начин да е   завила в тази посока? После тръгва да ми обяснява, че имали сме шанс, ама да пиел от урината ми и да съм държала снимката му под звездите, после под възглавницата със захар и след това да заровя захарта и нам какво беше.
Резултатът е, че съм на успокоителни, плача всеки ден и си мисля, че ни е последен... рухнах емоционално, казвам ви, не съм на себе си, даже обмислям самоубийство. Моля ви, кажете задължително ли е да се сбъдне?
Та въпросната ми е предричала и деца с бившият ми не се стигна дотам, живот в чужбина  и прочие други неосъществени до този момент неща.
Моля ви за съвет!

Всяка една информация, която получват ясновидците подлежи на промени и те са свързани със свободната воля. Всеки човек непрекъснато има трудни моменти, които се проявяват през определено време тоест има цикличност и това е напълно естествено. Учението за микрокосмоса и макрокосмоса казва, че всяка една душа, която е въплътена в тяло е обширна колкото макросмоса или цялата ни заобикаляща вселена. Проблемите, които ние виждаме в заобикалящия ни свят, тоест хора, работна среда, природа, животни и т.н. са само огледало на микрокосмоса. И така решенито не е навън от нас а е вътре в микрокосмоса, душата, аза, божествената същност или както искате го наречете. Когато човек е слаб в себе си и попадне на човек, който да го накрата да повярва, че нещата няма да станат така както е иска е все едно някой да ти каже, че ти няма да се научиш да караш колело и ти да вземеш да го послушаш и така сам да ограничиш себе си. Така човек не живее своя живот а живее живота, които се предначертава от друг човек и това води до много излишни проблеми и противоречия.
Има и нещо друго много важно. Центъра на всеки един човек може да бъде зает само от едно единствено нещо и това е Бога, защото Бог(Първата Причина, Вселенския разум, Аллах, Космичното съзнание или както искате го наречете) е единствената постоянна и непроменлива величина, тоест единственото нещо, което винаги ще ви помага, подкрепя и разбира. Сложите ли там друг човек, който да стане най-важното нещо за вас си създавате сами проблем. Защото ако този човек реши да не бъде вече с вас, започвате да смятате, че живота няма смисъл а това е голямо заблуждение. Тези неща с урината са несериозни, както и със снимката. Това са методи на черните братя и аз не бих ви съветвал да ги ползвате.
Моя съвет е да направите, каквото можете, за да запазите връзката си, но помнете, че само 50% зависят от вас. Има едни други 50%, които зависят от свободната воля на човека и, ако той иска да бъде свободен, това е право, което Бог дава на всички. Това просто може да бъде ясен знак, че този човек не е за вас. Има толкова много други хора по света, с които може да бъдете щастлива, така че няма причина за притеснение. А това за самоубийството няма по никакъв начин да разреши проблема, защото отнемането на живота, които е даден от Бога даром създава още по-тежки условия при развитието на душата, даже може да се случи падение и слизане в по-нисшите светове на животните.
Всеки проблем има решение и всяко  действие има противодействие. Ако искате намерете психолог, но за работата с психолога е все едно да си гладен и да отидеш при психолог да си говорите за храна. Той ще ви успокоява и ще ви даде надежда, че ще се нахраните, което си е чиста теория, но храна няма да получите. А това може да го направи и всеки един близък приятел. За разрешението на вашия проблем се иска любов и енергия. А любовта не се дава с думи, както в психологията правят.

# 487
  • Мнения: 10 210
Ако човек не е посещавал психолог или не е избрал професионалист, може и така да разсъждава. Аз съм посещавала и знам колко полезно може да бъде.

# 488
  • Мнения: 10 699
Искам тук да споделя нещо, утеха ли, търся, някой да ме успокои ли и аз не знам.
Значи отивам на врачка аз, казвам си деня на раждане, месец, година.
Първото нещо, което ми каза е две раздели си преживяла, поправям я аз, имала съм само една връзка, завършила с раздяла. След, което тя убедително продължава, че раздяла вижда ще се разделя и прочие обаче супер надъхана, държи си на неиното. При което буквално рухнах!  И нали издадох се, че нали проблими имаме и прочие и тя продължи да ме обеждава, че няма да ни бъде...
Искам да попитам, възможно ли е да е усетила проблема ми и по тоза начин да е   завила в тази посока? После тръгва да ми обяснява, че имали сме шанс, ама да пиел от урината ми и да съм държала снимката му под звездите, после под възглавницата със захар и след това да заровя захарта и нам какво беше.
Резултатът е, че съм на успокоителни, плача всеки ден и си мисля, че ни е последен... рухнах емоционално, казвам ви, не съм на себе си, даже обмислям самоубийство. Моля ви, кажете задължително ли е да се сбъдне?
Та въпросната ми е предричала и деца с бившият ми не се стигна дотам, живот в чужбина  и прочие други неосъществени до този момент неща.
Моля ви за съвет!
    Коя е тази жена чудо ?  Да ти пиел урината ... а да яде други неща не каза ли ? Снимка да се държи под звездите - не.Има подобни ритуали на пълнолуние но с друга цел. Върху снимка се правят някой неща със сол и с захар ама е за изчистване и не се спи върху тях. Спането върху снимка е нещо съвсем друго.
     Спри с филмите и се вземи в ръце !

# 489
  • Мнения: 181
В никакъв случай няма да му дам от урината си, даже ритуала няма да направя. Това не е ли форма на някаква бяла магия?
А иначе бях на психиатър, сега съм на ривотрил и антидепресант. Чувствам се горе долу добре, но това предсказание ми прокантява в душата ежеминутно.
Проблемът е, че има неща, които ми е познавала и други, които тотално се разминават. Мира не ми дава, че това може да се окаже вярно последното и ...

# 490
  • Мнения: 10 699
Добре, как се казва тази жена и в кой град е ? Може и на лично да пишеш, че съм любопитен.НЕ ми трябват координатите и като адрес и телефон !

# 491
  • Мнения: 181
Ще пиша на ЛС.
Искам да попитам все пак могя ли да предотвратя/ избегна предсказаното? Или ще ме застигне 100%?

# 492
  • Мнения: 10 699
Може това което Ви е казало изобщо да не се случи ! Вие направлявате живота си. Не се плашете, вземете се в ръце и не се безпокойте. Не си мислете какво ви е казал гадателя. Много рядко, наистина много рядко се срещат хора които имат 90 % познаваемост и силно се съмнявам, че сте попаднали при такъв.  Така че смело напред, живота е пред вас Simple Smile

# 493
  • Мнения: 10 210
По-добре тук я напиши, за да се пазят от нея хората. Поискай от психиатъра лечение с терапия, а не медикаментозно, разликата е съществена. Тогава ще можеш да направиш разликата между предотвратимо и непредотвратимо и твоята роля в процеса.

# 494
  • Мнения: 181
Не желая да я посочвам тук, защото съвсем ще опороча "анонимността" си, без това в сайта съм разкрила толкова подробности за мен.
Силно се надявам да ми се размине, по принцип нямаме кой знае какви причини(освен, една, за която той все още не знае)...

Общи условия

Активация на акаунт