Ясновидки/врачки - тема 37

  • 109 239
  • 771
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 49
Daydream защо нападате Truthseeker? Всеки си има мнение и не виждам нищо лошо да вярваш в Бога, това не е причина да заплашвате. Никой не ви е обидил, дръжте се културно и се научете, че има хора с различно от вашето мнение и разбиране.
Има си съответните подфоруми, където може да си "проповядва" колкото си иска. Тук е офтопик,  неслучайно коментарите му биват изтривани n пъти от модератор. Щом може темата да се разводнява до такава степен, дайте да обсъждаме прогнозата и реколтата тогава, ако искате !...
Аз разбирам постовете не като проповеди, по-скоро като съвет към някой, които сляпо вярват на самообявили се за ясновидки. Иска да им да даде кураж, като им напомни за силата която ни е създала, носим в себе си и ни дава помощ в живота и колкото да ни е трудно да не се поддаваме на манипулации, а да имаме кураж да търсим изход. Когато бях по-млада и аз имах период в който смятах, че може да се получи помощ от такова лице... Сега знам, че за парите които им плащаш получаваш нищо, поне аз това получих, никой не можа да ме насочи какво да променя къде е причината. Вместо това ми пълнеха главата с глупости. Аз много съм обикаляла също при екстрасенси ясновидки и ако бях с днешния си ум не бих го направила да им давам луди пари за лъжите им!

# 511
  • Мнения: 110
[

Лина - До сега не съм оставяла тук телефонът й, а го оставях само на лични, за да не бъда набедена, че правя реклама, но след разговор с нея, тя даде съгласието си : 0878382233. А и определено съм се обедила във възможностите й и вярвам, че може да бъде полезна и на други. Тя почти се доближава до предсказанията на Ваня или по-скоро е обратното, защото с Лина контактувам от няколко години. А и за това време съм се убдеила в коректността на информациятам която ми е подавала. Има голяма степен на познаваемост.
Цената е 30 лв, но доста често и не взима пари. Хубавото е, че от средата на Ноември ще приема и лично, а до сега с нея се комуникираше основно по телефон.


От кой град е Лина и къде ще приема?
София. Но за да спести допълнителни разходи на хората, които я търсят, основно комуникира по телефона. Тя е споделяла, че за не я не е проблем, ако човекът не е пред нея.
[/quote]
Ако се обадим по телефона от чужбина пъро трябва да и се преведът пари или как
[/quote]
Аз самата живея по-голямата част от времето в чужбина. Но, когато ми е нужна се обаждам и се разбирам с нея. Плаща се с карта или pay pal. Но все пак смятам, че трябва да говорите с нея и да уточните нещата. Аз само споделям опит.

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
niditop3
И аз се нареждам на опашката за впечатления от тази Валя от Пловдив .
На какво гледа и как се комуникира с нея ?
Каква е тарифата ?
Благодаря предварително !

# 513
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 755
Задължително ще пиша...Сега нямало да ни вземе сряда, имала работа, днес разбрах.Взимала много трудно човек и отлагала срещата.
Получавала информация, това което знам от моята приятелка е, че влизаш и тя започва да ти говори, без ти конкретно да я питаш. Каза ми, че говорила много и да си записвам даже. Няма такса, колкото и оставиш (аз като чуя, че някой има такса се отказвам). Аз нямам контакт с нея, защото ще ходим няколко момичета заедно.
Като отида и да съм сигурна дали става ще взема телефон и ще пиша.

# 514
  • София
  • Мнения: 484
Daydream защо нападате Truthseeker? Всеки си има мнение и не виждам нищо лошо да вярваш в Бога, това не е причина да заплашвате. Никой не ви е обидил, дръжте се културно и се научете, че има хора с различно от вашето мнение и разбиране.
Има си съответните подфоруми, където може да си "проповядва" колкото си иска. Тук е офтопик,  неслучайно коментарите му биват изтривани n пъти от модератор. Щом може темата да се разводнява до такава степен, дайте да обсъждаме прогнозата и реколтата тогава, ако искате !...
Аз разбирам постовете не като проповеди, по-скоро като съвет към някой, които сляпо вярват на самообявили се за ясновидки. Иска да им да даде кураж, като им напомни за силата която ни е създала, носим в себе си и ни дава помощ в живота и колкото да ни е трудно да не се поддаваме на манипулации, а да имаме кураж да търсим изход. Когато бях по-млада и аз имах период в който смятах, че може да се получи помощ от такова лице... Сега знам, че за парите които им плащаш получаваш нищо, поне аз това получих, никой не можа да ме насочи какво да променя къде е причината. Вместо това ми пълнеха главата с глупости. Аз много съм обикаляла също при екстрасенси ясновидки и ако бях с днешния си ум не бих го направила да им давам луди пари за лъжите им!

Да, защото сте отскоро регистрирана и сте чели 2 негови поста...

# 515
  • Мнения: 202
Здравейте!Миналата седмица се  свързах с Никола Узунов, относно въпрос за лични взаимоотношения. Направи ми впечатление, че е доста обран в думите си и като го попитах относно това което ми каза не ми отговори повече. Въпросите ми са 2. 1-во преи вас случвало ли ви се е така ( за тези който са се свързвали с него) 2-ро има ли познаваемост при вас?.

Бихте ли ми препоръчали човек, който гледа на кафе в София? Но да е найстина добър.

Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 16:20 от AnMary

# 516
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Този Никола Узунов нищо не познава.

# 517
  • Мнения: 202
От известно време търся човек, който найстина да познава. Преди ходех да ми гледа на кафе една жена , която всичко ми познаваше, но тя почина. Оставяше и се по 5 лв. Но беше точна на 100 процента , а сега се появиха едни неща за които тя каза.Моля, кажете тази Лина дали е добра или някой друг да препоръчате?

# 518
  • Мнения: 6
Здравейте на всички!
Много отдавна не съм публикувала нищо тук! Скоро влязох в темата и прочетох коментариите и въпросите, свързани с тях! От опита на времето, спокойно мога да ви препоръчам една дама от гр. Пловдив! Казва се Ани, преди фигурираше във форума с фамилия Лечева, сега е Анелия Христакиева! Доказана във времето, истински я препоръчвам! Само да кажа, че тя не гледа на кафe,карти..т.н. Тя е нумеролог и задължително трябва да си знаете точния час на раждане, включително и минутките! Успех на всички!:hearts:

# 519
  • Мнения: 202
Ходила съм няколко пъти при Ани- познаваемост 0 ,но много убедително говори, жалко че нищо не познава от всички тези пъти....

# 520
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Има една нумерложка и от моя град.Трябваше ми 3-4 години да осъзная, че почти нищо не ми е познавала.А иначе си вдига таксата всяка година.
Преди години в предаването на Венета Райкова често гостуваше нумерложка Стефка Коларова( мисля че така се казваше) , голяма познаваемост при нея.Ако нея открием по някакъв начин??

# 521
  • Мнения: 547
И аз съм ходула при Лечева. Тя е астролог. Изчусли ми точно часа (проверен е при друг астролог после), но познаваемост за сега няма.

# 522
  • София
  • Мнения: 2 967
Има една нумерложка и от моя град.Трябваше ми 3-4 години да осъзная, че почти нищо не ми е познавала.А иначе си вдига таксата всяка година.
Преди години в предаването на Венета Райкова често гостуваше нумерложка Стефка Коларова( мисля че така се казваше) , голяма познаваемост при нея.Ако нея открием по някакъв начин??

Добрева. Коларова е друга.  Simple Smile

# 523
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Има една нумерложка и от моя град.Трябваше ми 3-4 години да осъзная, че почти нищо не ми е познавала.А иначе си вдига таксата всяка година.
Преди години в предаването на Венета Райкова често гостуваше нумерложка Стефка Коларова( мисля че така се казваше) , голяма познаваемост при нея.Ако нея открием по някакъв начин??

Добрева. Коларова е друга.  Simple Smile
Точно така.Добрева е.

# 524
  • Мнения: 49
"# 25
16 март 2011, 14:50 ч.
Стефка Добрева - тел: 056 53 93 39

Моя позната ходи и "зариби" и мен и затова и имам телефона. Но като гледам от нейният хороскоп нищо не е познала. Аз лично намирам спестените ми 20 лв за добро решение. Може би, ако вие отидете и дадете повече отзив, ще е добре."
Намерих това в една стара тема Къде в Бургас 26. Ако може да послужи на някого...

Общи условия

Активация на акаунт