Вярно, че Форумът е сила, ама чак пък толкова...

  • 4 195
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Калина, първото, за което се сетих, докато си списвах темата, беше предишния ти подпис  Grinning
Какъв й беше предишния подпис Mr. Green
беше многодълбокомислено и усложнено, което не мога да повторя  Mr. Green, но беше в смисъл, че сега е модерно да питаш непознати жени за името на детето си, а не да си вземеш решението сам и накрай препоръчвах тото вместо такива теми, но много по-завъртяно и "умно"-3 дена го мъдрих  Mr. Green
И сега се сещам за една тема, май на Тити-Женско име с Ь и за една друга-Мъжко име с Г, ама да става и на галено-там Марчето предложи гъзльо (освен ако пак не съм объркала никовете) и досега се по*икавам от смях като се сетя

# 16
  • Мнения: 2 550

 Какво обсъждате тук, че аз не загрях?  newsm78

За нежеланието на хората да имат свое мнениеSimple Smile

Е, хубаво де, аз лошо не виждам в това да се допитат хората до мнението на околните. И какво по-хубаво място за това от форума?  Wink

ъф корс
аз отдавна съм заявила, че форумът е прекрасно място за меркетингови проучвания  Blush

Калина, имам спомен, че беше някаква друга простотия, не точно гъзльоSimple Smile)

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Кое име ви харесва повече Ная или Кая?  Mr. Green newsm48
Mая! Whistling

Рая

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
И ако случайно по някоя пусната от вас тема-дилема, форумското мнение, което надделява, е в разрез с вашето, какво ще правите тогава  Grinning

Хората искат съвет, за да получат потвърждение и одобрение на ВЗЕТОТО от тях решение!
Затова се казва , че съвети се дават, за да не се спазват!  Grinning

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Марче, значи аз съм предположила това, но не съм го написала и после съм го залепила за теб, извинявай

# 20
  • Мнения: 4 371
Калина, първото, за което се сетих, докато си списвах темата, беше предишния ти подпис  Grinning
Какъв й беше предишния подпис Mr. Green
беше многодълбокомислено и усложнено, което не мога да повторя  Mr. Green, но беше в смисъл, че сега е модерно да питаш непознати жени за името на детето си, а не да си вземеш решението сам и накрай препоръчвах тото вместо такива теми, но много по-завъртяно и "умно"-3 дена го мъдрих  Mr. Green
И сега се сещам за една тема, май на Тити-Женско име с Ь и за една друга-Мъжко име с Г, ама да става и на галено-там Марчето предложи гъзльо (освен ако пак не съм объркала никовете) и досега се по*икавам от смях като се сетя
Аз пък съм го пропуснала, къде съм бляла Rolling Eyes Напоследък прескачам доста интересни теми, за подписи да не говорим... Море ми трябва, да си събера мозъка за зимата Blush

# 21
  • Мнения: 7 837
Хората искат съвет, за да получат потвърждение и одобрение на ВЗЕТОТО от тях решение!
Затова се казва , че съвети се дават, за да не се спазват!  Grinning


Много трудно мога да си обясня напр. - ето ви 3-4 имена, гласувайте с кое да кръстя детето си. Щом се опира до анкета, за какво взето решение става дума.

# 22
# 23
  • Мнения: 2 550
Марче, значи аз съм предположила това, но не съм го написала и после съм го залепила за теб, извинявай

Направих щателно проучване.
Не съм казвала нищо нередно, предложила съм име Гугъл и галено на Генади - Гендо

Но има една девойка предложила Груйо и на галено Уйо....може за нея да се сещаш Simple Smile))


За името - Кая или Ная Simple Smile) Не се отклонявайтеSimple Smile

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Хората искат съвет, за да получат потвърждение и одобрение на ВЗЕТОТО от тях решение!
Затова се казва , че съвети се дават, за да не се спазват!  Grinning


Много трудно мога да си обясня напр. - ето ви 3-4 имена, гласувайте с кое да кръстя детето си. Щом се опира до анкета, за какво взето решение става дума.


Забавно е да разбереш мнението на мнозинството за някои неща....естествено това не означава, че въпросното мнение трябва да се отразява на твоето лично

# 25
  • Мнения: 7 186
Оф и на мен взе да ми писва от тия имена, напоследък на първа страница в Майките си има редовно поне 4- 5 теми с анкети. Crazy Взе да става банално. Sick
Не знам, аз в такива случай имам категорично мнение, не ми трябва ничие одобрение, нито ме интересува на колко хора им харесва името и на колко не.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 958
Ами аз също мисля, че съм пускала анкета и то, за да докажа на мъжът ми, че името което аз харесвам е по-харесвано от това, което той харесваше.
Тюленче, КАЯ  ми харесва повече! Peace

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
Кая ми звучи като "разкайвам се", но е по хубаво от Ная. Ная, има такива вафли. Неа рулз, питайте МОФ.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 867
добре де, нали във форума сме едно голямо семейство? що да не си решаваме заедно семейните въпроси newsm78 няма самички да се мъчат и напъват хората...
тук дружно ще се понапънем...пък каквото излезе....
 Joy

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
тук дружно ще се понапънем...пък каквото излезе....
 Joy

Ами ако излезе запъртък? Кой носи отговорност? newsm78
Може би кокошката на Бу? Joy

Общи условия

Активация на акаунт