iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 111

  • 39 963
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
На мен хидраплениша и детските близалки не ми ги приемаше нито в германия нито в англия за поръчка +предплатени ддс.. Мисълта ми е че има стоки които не стават с хермес и другия доставчик... Не знайно защо

# 601
  • Варна
  • Мнения: 771

DiankaIvo, нещо за намаляване на доставката можеш да потърсиш.

PyK, вторият колаген с какъв срок на годност е?

sentido
Hug,
 до 06 /2020 Peace

# 602
  • Мнения: 2 741
Всички пратки при мен  след 31 юли са в София от днес Yum, в интервал от 2-3 часа
Сега видях в сайта на пощите
Този път си почаках

# 603
  • Мнения: 1 795
Tinkerbell88, използвам Габко от години. Няма проблем с тяхния адрес.

# 604
  • Мнения: 2 641
Извинявам се ако е коментирано много пъти, но прочетох само последните няколко страници....когато поръчвате до английски адрес каква доставка избирате?

# 605
  • Мнения: 183
Здравейте, исках да си взема този колаген, който пише, че е с намаление, но когато го сложа в количката вече е на редовна цена? Знаете ли защо става така?🤔

# 606
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Може би сте го поръчвали преди.. Поне веднъж?

# 607
  • Мнения: 2 165
Денис ,тази Омега 3 хубава ли ? Намалена е в момента.https://www.iherb.com/pr/Life-Extension-Omega-Foundations-Super- … ga-3-120-Softgels
Намалена е пък доставката е почти 18 лв. А друга Омега на същата фирма и отново 120 таблетки ,доставка 10.90. Интересно
Не е промоция, на такава цена си е.

# 608
  • София
  • Мнения: 924
Привет. Влизам със запитване, относно добавки за черен дроб - сутрин или вечер е удачно да се приемат?

# 609
  • София
  • Мнения: 35 955
Привет. Влизам със запитване, относно добавки за черен дроб - сутрин или вечер е удачно да се приемат?
По-добре да е сутрин, за да може след това да се приема и повече вода, защото голяма част от елементите, които се съдържат в тези продукти са и детоксиканти, респ. да има време да се приема повече вода, защото чрез нея се изхвърлят токсините.
Ако се приемат вечер, дори може да има и неприятни неразположения - гадене, повръщане, главоболие, отпадналост и т.н.

iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка - 10% намаление
за следващи поръчки - само жест към мен

# 610
  • София
  • Мнения: 924
Denis, всеотдайна както винаги. Flowers Bouquet

# 611
  • София
  • Мнения: 371

DiankaIvo, нещо за намаляване на доставката можеш да потърсиш.


Sentigo аз поръчвам през куриерска фирма предимно до Англия и по рядко до Германия и в случая доставката ми е 3.61 евро, а до БГ 7.47 евро.

Код за отстъпка в  iHerb RMN536

# 612
  • Мнения: 585
Здравейте, вече трета поръчка ми се случва следното: избирам продукт, който в сайта е с някаква намалена цена, сега съм избрала Колагена 1-3 на д-рБест  -9,09долара, слагам в кошницата, избирам адрес за доставка и вид доставка и веднага след това цената се променя, в случая става 10,10 долара. Не виждам на самия продукт да е указано, че намалението е само за Щатите например. Случва ли ви се и защо?

# 613
  • София
  • Мнения: 778
Здравейте, вече трета поръчка ми се случва следното: избирам продукт, който в сайта е с някаква намалена цена, сега съм избрала Колагена 1-3 на д-рБест  -9,09долара, слагам в кошницата, избирам адрес за доставка и вид доставка и веднага след това цената се променя, в случая става 10,10 долара. Не виждам на самия продукт да е указано, че намалението е само за Щатите например. Случва ли ви се и защо?

Да, случва ми се. Рибата на спорт ресърч когато я поръчам и адреса е в щатите, е с 4$ надолу и е налична. Като сменя на България-цената се вдига и освен това дава, че не е налична.
На европейците някои артикули се продават  по-скъпо, за доставката не коментирам-там е ясно.
Резултатите от икономическата война ги усещаме много ясно вече.

# 614
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Привет. Влизам със запитване, относно добавки за черен дроб - сутрин или вечер е удачно да се приемат?
По-добре да е сутрин, за да може след това да се приема и повече вода, защото голяма част от елементите, които се съдържат в тези продукти са и детоксиканти, респ. да има време да се приема повече вода, защото чрез нея се изхвърлят токсините.
Ако се приемат вечер, дори може да има и неприятни неразположения - гадене, повръщане, главоболие, отпадналост и т.н.

iHerb® код:   YUL919
за първа поръчка - 10% намаление
за следващи поръчки - само жест към мен

Значи цялата доза наведнъж? Ако препоръката е 3х1 капсула - всичко сутринта ли?

Общи условия

Активация на акаунт