Хотел "Лион" Боровец

  • 1 466
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 381
Моля за мнения за хотел "Лион"
 в к-к  Боровец, ако някой е ходил моля да сподели мнения и впечатления. Със семейството ми се сме спрели на този хотел!

# 1
  • Мнения: X
Ще следя темата видях хотела, не е лош на снимки. Ние често ходим в Боровец, но само в Рила.

# 2
  • Мнения: 1 414
Хотелът е супер, преди две години организирах тийм билдинг и колегите бяха очаровани. Чудесна база + перфектна храна.

# 3
  • Мнения: X
Имат ли олинклузив, виждам само закуска и вечеря.

# 4
  • Мнения: 1 414
Ние бяхме със закуска и вечеря, но ни предлагаха обяд (опция), чак ол не ми се вярва да имат.

# 5
  • Мнения: 1 652
Хотелът с 4* бие много с 5* . Била съм и семейно ,и на тимбилдинг , и с удоволствие бих отишла пак.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 555
Лято 2017 бяхме там с приятели за 5 дни. Всички останахме много доволни и хотелът мина в графа любими. Тогава предлагаха само закуска и вечеря /на блок маса/. Бих посетила отново и съм го препоръчвала!

# 7
  • Мнения: 526
Да, хубаво е аз като бях нямаше вода... Беше лято и дефицит на вода

# 8
  • Мнения: 260
Бяхме преди година и нещо, 5 нощувки, беше ужасно, водата в спато беше студена, храната беше лоша и студена. Като цяло не издържахме 5те нощувки и последната вечер спахме в хотел Рила и беше 100 пъти по хубаво. Аз лично не препоръчвам хотел Лион, изобщо не ми хареса

# 9
  • Мнения: 381
http://greenwood-hotel.com/attractions/?lang=bg
Вижте къде се насочихме! Някой да е бил там?

# 10
  • Мнения: 1 069
Става, не е нищо особено, но е ок. Външния басейн(то и вътрешния) са малки, иначе в рекламните им снимки изглежда голям.
Храната я бива, не е нищо особено, но я бива.

# 11
  • Мнения: 381
Да и на мен ми се струват големи от снимките, но най вече, че става за деца!

# 12
  • Сандански
  • Мнения: 162
Имат ли олинклузив, виждам само закуска и вечеря.

Да имат Ол Инклузив и то много добър.
Ресторанта е голям с добре подредени маси и чисти бели покривки.
За Банско малко съм скептична, особено в този район около Разлог е пълно с македонци, за 24 и 25 бяхме в Мурите Разлог и се пукаше от македонци, но Лион е много по-добър откъм храна.
Басейна не ни хареса, заради студената и пълна с хлор вода, спато е ок и стаите също.
Като цяло сме доволни от Лион.

# 13
  • Мнения: X
http://greenwood-hotel.com/attractions/?lang=bg
Вижте къде се насочихме! Някой да е бил там?
Току що се взъщаме от там. Много  чист хотел, двора е в задната част на хотела, има басейн детски 0.50см. дълбочина, големия е от 1.30-1.60см. водата е студена, но когато времето е топло въобще не се усеща, децата нон стоп се къпаха, гмуркаха и няма проблем, има предостатъчно място и шезлонги, две обособени за игра тревни площи, с малък детски кът за катерене, два голями батута - супер забавни за децата, скачат с бански, с дрехи, има и место за футбол и волейбол осигурени са и топки. Служителите са повече от любезни, много внимателни, никакви забележки не правеха на децата, които постоянно тичаха и играеха наоколо.
Храненето е на база ол инклузив, обилно, прясно приготвено, вкусна храна, напитки....въобще сме много доволни.
Най-много ми хареса чистотата в хотела, за мен товай е много важно.
Относно Лион прочетох тук някалко негативни мнения и в други сайтове и реших да заложа отново на познатия Рила база ол инклузив актив.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 773
В Рила е само един басейна  май..Колко е дълбок?
Чета тук: деца до 11 г... На 12 какво да го правя Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт