🎁Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...(ТЕМА #5)

  • 31 040
  • 734
  •   1
Отговори
# 135
  • USA
  • Мнения: 7 292
Забравих да снимам есенната кутия на Fabfitfun(която е едно разочарование и не само мое,но и на голяма част от абонираните).
Днес обаче ми пристигнаха кутиите на Walmart beauty box за есен 2020.Имах проблем с акаунта,затова си направих нов,но се оказа,че съм дублирала поръчката и в крайна сметка получих 2 идентични кутии.Къстъмър сървиз е мега зле,такова чудо не съм виждала никъде другаде.Писах им мейл,получих отговор МЕСЕЦ по-късно и ме питат "какъв ви е проблема?" при все,че ясно съм обяснила,че нямам достъп до акаунта си и ми се наложи да си правя втори,при това ми е дублирана поръчката.Две месеца по-късно,все още чакам отговор.
Пълни смешници,абсолютни некадърници.

Снимката е малко тъмна,но дори не ми се занимава да им снимам кутиите.Кутията вкючва - мини 50 мл сух шампоан,1 глос на Нукс,1 доза капки за зачервени очи(?? що за глупост),1 шийт маска с кокосово масло,1 30 мл кремче за тяло,което аз ползвам за стъпала,защото състава му е много химия.Редовно го слагат в кутиите.Една кутия струва $6.

# 136
  • Мнения: 1 001
Тази кутия е като Birchbox,ще се радвам да видя какви продукти има в кутия Fabfitfan.Благодаря

# 137
  • София
  • Мнения: 1 914
Струва ли си Beauty calendar 2020 на LiB?

Като разгледах какво съсържа, не. Особено, ако си абониран за някоя чужда кутия като мен. Половината неща ги имам.

Много ме е яд, че тази година изпуснах календара на Lookfantastic. Изобщо не съм видяла имейла и естествено - sold out.

# 138
  • Мнения: 1 001
Здравейте,малко да посъживя темата с моите две кутии.





Вече пробвах маската от Birchbox и серума на Nip and Fab,хубави продукти са

# 139
  • Мнения: 1 001
Здравейте,ето я моята веган кутия за този месец,излишно е да пиша от нея останаха само бисквитките,които ще ги опитаме утре.Това соленото е супер лютиво,шоколада е трепач.
Сосът е с горчица,сложих го в сандвичи днес.

# 140
  • София
  • Мнения: 1 914
Ооо, Brave New Hair в чуждестранна кутия. Браво. Simple Smile

# 141
  • USA
  • Мнения: 7 292
Пристигна ми зимната кутия на Fabfitfun.
Средна хубост е,по-скоро сполучлива.Душ гела теменужки на Корес съм си го поръчвала допълнително,тоест не е част от самата кутия.
А на снимката съм пропуснала да снимам комплект дъски за рязане,който продукт избрах от секцията с домакинските неща.


Има скраб за устни,маска за коса и скалп.Крем против бръчки на Мурад.Блъш на някаква неизвестна за мен марка.Почистващ гел за лице за мазна кожа,комплект пластмасови дъски за рязане в различна големина.В кутията също така има домашна система за избелване на зъбите,едно мини десертче и скрънчита(ластички за коса).

# 142
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Здравейте момичета Simple Smile
През изминалата година поръчвах FABFITFUN до UK адрес и ползвах услугите на Габко за доставката в България. Сега след брекзит, вероятно ще трябва да го прекратя. Първо Габко спряха доставките. Освен това, не ми е ясно как ще декларирам стойност на пратката за ДДС и мито, като съм платила за годишен абонамент, тоест еднократно. Как ще декларирам 4 пъти? Има ли някоя от вас, която да поръчва от САЩ с превозвач? Може ли някакъв съвет от опит? Предварително благодаря!

# 143
  • Мнения: 516
Здравейте момичета Simple Smile
През изминалата година поръчвах FABFITFUN до UK адрес и ползвах услугите на Габко за доставката в България. Сега след брекзит, вероятно ще трябва да го прекратя. Първо Габко спряха доставките. Освен това, не ми е ясно как ще декларирам стойност на пратката за ДДС и мито, като съм платила за годишен абонамент, тоест еднократно. Как ще декларирам 4 пъти? Има ли някоя от вас, която да поръчва от САЩ с превозвач? Може ли някакъв съвет от опит? Предварително благодаря!
      По-добре си плати митото от uk, по-евтино ще ти излезе, не говоря за конкретния случай, ако изобщо останат доставките от Англия.. Освобождаването е бързо, лесно, по електронен път, а не като при нас. Пиши ми на лични за да ти обясня за Щатите.

# 144
  • Мнения: 1 001
Здравейте,ето моята нова кутия.Канселирах другите две.Кутията се казва vegan kind beauty box,струва 18.15 £ с доставката и е двумесечна.
Вътре има и една очна линия на Lottie London ,но не се вижда.Продуктите са 6.
Хубав неделен ден.

# 145
  • Мнения: 1 001
Здравейте,това е новата ми vegan кутия,на стойност над 80 £,доволна съм.



# 146
  • Мнения: 1 001
Здравейте,снощи дойде моята vegan lifestyle кутия



Не е лоша,но не е wow.Хубав двоен празник.Обичайте се.

# 147
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Здравейте Simple Smile след застоя с доставките до Великобритания, последната кутия от годишния си абонамент за FABFIFUN насочих към адрес в САЩ. Ще видим какво ще стане и дали и кога ще дойде Simple Smile
За първи път поръчах Glossybox и то немската. Цената е 15 евро с включена доставка, но аз ползвах кода от една блогърка и ми излезе 10 евро.
Кутията е за м. февруари.
Все още разгадавам продуктите:
1. спирала Manna Kadaar Beauty - 16 евро;
2. масажно нещо Simple Smile Glow on 5th Rose Gua Sha Beauty-tool - 10 евро;
3. L'Oreal Botanicals Ginger & Coriander Strengthening Conditioner - 6.25 евро;
4. N.A.E. Naturale Antica Erboristeria energia soothing day cream - 7.99 евро;
5. Avant skincare velvet perfecting rose sugar lip scrub - 64,65 евро о.О
Мисля, че е много добре за 10 евро Simple Smile
О, да и кутийката е суперска Simple Smile ще се ползва за прибиране на джунджурийки Wink

# 148
  • USA
  • Мнения: 7 292
Поздравявам ви,получили сте страхотни кутии.Аз съм в очакване на Walmart beauty,която е сезонна и се получава само 4 пъти в годината.Слагала съм снимки в темата.От пролетната кутия ще е вече по-скъпа и уж с по-разнообразни марки,та ще видим.

Пролетната FabfinFun ,които също са сезонни кутии я отказах този сезон,тъй като нищо от предложеното не ми хвана окото.За събскрайбъри имаме прави на 1 пас годишно,тоест да прескочим една от 4-те им кутии.

Toва е Glossybox USA мартенската кутия.Отдавна се отабонирах за тях,защото ги продадоха на английска компания и развалиха кутиите.Разликата в размерите,качеството и марките е видима и хората се отдръпнаха разбираемо.Още не мога да го преглътна.Бях от най най-първите им абонати,от тези в waiting list,преди дори да пуснат първата кутия на американския пазар.

Последна редакция: вт, 02 мар 2021, 18:14 от Adoralova

# 149
  • Мнения: 1 001


Здравейте,днес пристигна моята кутия.Наистина ми харесва,ама много.За първи път съм толкова впечатлена.
Хубава вечер.

Общи условия

Активация на акаунт