🎁Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...(ТЕМА #5)

  • 31 044
  • 734
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 141
Каква е кутията?

# 151
  • Мнения: 1 002
Кутията е vegan kind lifestyle box,аз съм абонирана и за бюти кутията им също.

# 152
  • Мнения: 516

    Ако на някой му е интересна февруарската кутия на howtobearedheadbox. Не е актуална, по подразбиране, просто информационно.

# 153
  • Мнения: 1 002
Здравейте.Аз се отказах от веган лайфстайл кутията,защото не ми се дават 14 £ за снаксове,които са по 20 гр и единични хапки,вафли и пр.,дори продуктите им ,които не са за ядене не струват.Сапунът от последната кутия е хубав,но мога да го купя и от магазина.Но продължавам с тяхната бюти кутия,която като пристигне този месец ще снимам.Хубава вечер.

# 154
  • Мнения: 1 002


Здравейте,Това е бюти кутията на vegan kind beauty box за април/май.Маската ми се е падала преди в Рокабокс.
Хубава вечер

# 155
  • USA
  • Мнения: 7 292
Получих сезонната пролетна кутия на Walmart beauty box,която за цената си е ок.
Кажете ми ако не виждате снимката.Апропо продуктите,вчера си залепих лепенките 'лак за нокти' и се чудя кой ум е измислил това.Въпреки,че има 15-20 лепенки в пакетчето(цветовете и шарките са хубави иначе),почти всички не ми пасват на ноктите като форма и тр с ножичка да изрязвам,отделно още днес 2 лепенки паднаха,а другите лепенки са със залепени косъмчета и боклучета,който пипам с ръце.
Сега ще ги махна.
Пълна пародия.Кой е този,който си дава парите за този боклук,се питам:)

# 156
  • Мнения: 3 638
Аз се абонирах за roccabox и си я чакам, с първия абонамент поръчах и мистериозна кутия.

# 157
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Аз след колебания реших да си подновя годишния абонамент за FABFITFUN до Великобритания (ще ползвам Габиели). Избрах си продуктите в кутията сега само чакам. Simple Smile

# 158
  • USA
  • Мнения: 7 292
Нови две кутии,които пристигнаха тази седмица.
Не знам дали някой все още чете тази тема и все пак ще добавя снимките.

Walmart beauty box spring 2021

FabFitfun spring 2021 Имам три продукти,които са допълнителни като комплимент от Фабфитфън по случай няколко години абонамент.


# 159
  • Мнения: 1 002
Здравейте,ето моята кутия vegan beauty box за юни/юли.Ще ползвам всичко в нея с изключение на продукта за вана,поради простата причина ,че нямаме такава.Има и самоподострящ се молив за очи,но не се вижда на снимката.Аз чета темата,но за жалост съм абонирана само за една кутия сега,която е двумесечна.



Хубава вечер

# 160
  • USA
  • Мнения: 7 292
Продукта за вана може да го ползваш в легенче.Добавяш няколко капки масла и така си правиш СПА на краката:)

# 161
  • Мнения: 511
Здравейте. Нова съм в темата ... и чуждестранните кутии(досега съм взимала само български). Коя бихте ми препоръчали да пробвам? Ползвам предимно бяла козметика.

# 162
  • USA
  • Мнения: 7 292
От моят опит и вкусове,бих казала Fabfitfun,но е американска кутия и ще ти е нужен превозвач.
Ако не се лъжа,момиче от темата си я поръчва и минава през Англия след това с превозвач до България.Надявам се да се включи,защото не мога да съм ти от голяма полза в това отношение.

Страхотна кутия е,защото има от всичко и от този сезон можеш да си избираш всички продукти.Изборът е винаги от поне 5-6 артикули.Този месец дори ме изненадаха с подарък(душ гел,козметична чантичка и бижу),неочаквано.
Глосибокс не е лоша съща,но е козметика и мен не ме интересува толкова.

От българските кутии също има добри попадения и ако бях там,бих поръчвала Кибрит и Гудбокс.

# 163
  • Мнения: 3 638
Здравейте. Нова съм в темата ... и чуждестранните кутии(досега съм взимала само български). Коя бихте ми препоръчали да пробвам? Ползвам предимно бяла козметика.
Аз имам абонамент за 4 кутии, но едва от 2 месеца - -  Glossybox, Birchbox, Roccabox и Lookfantastic
Сега очаквам кутите за юни. За Lookfantastic си направих годишен абонамента, сумата не се плаща на куп и ако напарвиш годишен е 13 паунда на месец.
Имай в предвид, че ако направиш абонамент през Юни, без значение че веча са изпратили юнските кутии, ще получиш кутия за юни месец. Така се сдобих по грешка с 2 еднакви кутии Roccabox  за май.
Това, което правя аз е в последната седмица на месеца преглеждам най-често в Youtube какви ще бъдат продуктите в кутиите и ако не ми харесват, прескачам / отменям абонамента. Единствено за Lookfantastic си го оставих да е годишен.
Така че ако не държиш всеки месец да получаваш кутия може да ги преглеждаш в края на месеца и да решиш коя и дали те устройва. Работата е шарена, някой месеци са с уникални предложения, друг път е по-слабо, но и това е въпрос на лично предпочитание.
Има често и намаления. Примерно скоро имаше 50% отстъпка на предишни издания, ще те излъжа точно за коя кутия бяха или Glossybox или Birchbox.
Lookfantastic бяха пуснали 3 минали кутии за 30 паунда общо.
Има и много лимитирани кутии.
Ето на този сайт ги следя като съм последвала страницата им във фейсбук и ми излизат нотификации
http://whichbeautyboxuk.com/?fbclid=IwAR0xO6B-54XJxlawLeW56nihyv … CGi3BcRv1r3HUdJhM
Очаквам новата лимитара на LIB
https://www.latestinbeauty.com/collections/do-good-feel-good-bea … source=Affiliates
 и в момента се чудя на кутията на Asos, като за нови клиенти има и код с който може да се намали
https://www.asos.com/beauty-extras/asos-face-body-buyers-picks-b … 4c702d7bd7d6f9ffa

# 164
  • Мнения: 1 002
Аз от англ.кутии бих пробвала отново Roccabox

Общи условия

Активация на акаунт