🎁Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...(ТЕМА #5)

  • 31 206
  • 734
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 035
Feel unique от скоро имат и те бюти кутия, миналият път беше в чантичка.Тя е на мястото на beauty kit.Те имат и. Pick and Mix  на мостри,които са без пари,  можеш да избираш 5 на брой,някои дори са в травъл сайз.Плащаш само 3.95,но е само за ОК и един път в месеца

# 406
  • Мнения: 3 650
Благодаря ви за изчерпателната информация, anbibian, и на теб наборке marga1977! Досега разглеждах кутиите..
Харесах си и аз Birchbox, и доколкото разбрах, трябва да се абонирам на 1-во число, за да получа кутията за месеца - 1 ноември - ноемврийската. GGBG  достават от тях.  Но много се изкушавам и на Cultbeauty. На Feelunique никъде не намирам кутиите в сайта им!
За сега ще остана с тази на Look Fantastic, че ме чака и невзет Кибрит, и други комплекти плащах.
Трябва да смениш държавата във Feelunique да бъде Англия, те автоматично те засичат, че си в България и трябва да си в английския, не в еропейския сайт. После от менюто избираш Sample и се отварят всички опции.
То не е кутия, а от 2 месеца е торбичка и сам си избираш продуктите за нея. Аз си направих годишен  абонамент, за да ми е по-ниска цената, когато избираш сам винаги може да си вземеш каквото ти трябва, така че за мен има смисъл от годишния абонамент.
Нещо много важно, не ти пращат имейл да те напомнят да си избереш продукти за следващия месец и ако не си избереш, те ще ти изберат, което не е готино, на мен ми бяха сложили мъжки продукт който и мъжът ми няма да ползва. Аз пак навреме се усетих 1-2 дни преди датата на фактурирани и си ги смених.
Веднъж като активираш абонамент, влизаш от бутона отдолу където пише вече имам абонамент и от там едит и си избираш продуктите като може да го направиш веднага след изпращането на месечната торбичка.
Друго,което не ме кефи е, че дори да си избрал продуктите те не ти ги пазят и пак е хубаво да си влезеш 2-3 дни да си провериш. На мен ми бяха изчезнали мострите на парфюмите и имах празно място, на което те щяха да ми пратят нещо по техен избор.
Щях да забравя и ако нямаш нужда от торбичката след първия месец като избираш продуктите има опция за чекване дали искаш или не искаш торбичката.

# 407
  • Мнения: 2 198
Ооох, много полезни съвети! Благодаря и на двете ви Heart Heart

Вече си избрах 5-те продукта, но сега виждам, че GGBG не доставят от тях.


Поправям се.... обадих им се на джиджибиджито и ме успокоиха, че доставят.
Така че действам...

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 21:43 от Pink Dress

# 408
  • USA
  • Мнения: 7 373
Тази седмица ще излязат спойлерите за продуктите в зимната кутия на FabFitFun .
Засега са 3 - сет от 25 различни по вкус пакетчета чай, силиконова форма за сладки и пухено одеало.
Днес и до края на седмицата ще покажат останалите неща.

https://hellosubscription.com/2021/10/fabfitfun-winter-2021-spoi … s-tis-the-season/

# 409
  • Мнения: 3 650
Следя ги, но не ми харесват, да не прескоча още първата кутия от годишния си абонамент.

# 410
  • USA
  • Мнения: 7 373


И аз не съм впечатлена от спойлерите засега,но не са представили козметиката все още и имам надежди за една страхотна Коледна кутия.Одеалото евентуално ще взема.Имам си панер до дивана,в които събирам одеалца.

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 21:44 от Adoralova

# 411
  • Мнения: 3 650
Размерите на одеалата не са ми по-вкуса. Вярно че можеше да ги проверя перди да поръчам това от есенната кутия, обаче като дойде едно супер късо и квадратно ме смъдна под лъжичката. Ядосах се и като го изпрах и пуснах в сушилнята на ниска температура и излезе с малко топчета по-него. В последствие си го харесах и сега си го мъкна по стаите подире си, но още ме дразни че е късо, явно такъв е стандарта в Америка. Тези пухкавите одеяла са същия размер, така че и тях ще пропусна.
Гледах им кутиите 3 години назад преди да се абонирам и в повечето имаше в категория по 2-3 продукта, които ми харесват. Мисля, че само в една кутия нямаше почти нищо, което да ме привлича. Та се надявам, да пуснат тепърва готините работи, но аз искам различни неща, не само козметика, че от всякакви абонаментни кутии вече се заринах Simple Smile До тук само тирбушона бих си взела.
Чакам поръчка от последните намаления.

# 412
  • Мнения: 2 198
Коментираната кутия гледам, че предлага пълноразмерни продукти. Изгодна ли е цената + доставката до България? Заслужава ли си? Кой превозвач ползвате? Заинтригувахте ме и с тази кутия?
Месечна ли е?.....

# 413
  • USA
  • Мнения: 7 373
Не са стандартен размер одеала в Щатите Laughing а тези са къси,защото се водят cozy - да се наметнеш с тях,докато си пред компютъра,гледаш тв или си бърбориш навън със съседката.
Те сега пускат спойлерите от раздел "домашни потреби" (така съм си я кръстила) и затова не са много привлекателни.
Казаха,че на 25-ти ще представят всички опции според категориите.Следя ги в ИГ.

Pink Dress,сезонна кутия е.Тоест на всеки три месеца получаваш кутия с 6-7 пълноразмерни продукти на стойност $200-250 по груби сметки,които по принцип са подбрани според сезона. Няма изненади,избираш продуктите,които искаш и избора е голям от бижута,до домашни  потреби,през козметика и спортни неща.
Можеш да плащаш кутия за кутия или да си направиш годишен абонамент за $180(ако правилно съм запомнила) за 4 кутии.

За мен това е най-успешната бюти/лайфстайл кутия на международно ниво и вече 4-та година съм с абонамент.
Относно доставка до Бг,не мога да помогна с инфо.

Допълвам: Освен продуктите в кутията,има отделно "магазинче"(Add ons),от което можеш да си поръчаш допълнителна козметика с 40-50-60% намаление.Допълнително поръчаните неща се изпращат заедно с кутията и не се плаща доставка за тях.

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 21:44 от Adoralova

# 414
  • Мнения: 3 650
Кутията се доставя до Англия и от там с превозвач, но се начислява допълнително 10 долара доставка и 20% ДДС. Т.е кутията доста се оскъпява. Особено ако превозвача реши да те калкулира на обем...
За сега не виждам нищо, което да оправдае цената, която съм платила и все още клоня към прескачане на кутията.

# 415
  • Мнения: 2 198
Да, и аз пресметнах същите разходи с GGBG, на които днес ще им търся сметка за трите пратки, че много се бавят нещо.

# 416
  • Мнения: 130
Първата ми кутия lookfantastc beauty box

Очарована съм! Ползвах доставката, която предлага сайта - дойде за около седмица, като се смениха 3 превозвача.
Много ви благодаря, че ми помогнахте да се престраша за международни кутии!

# 417
  • Мнения: 2 198
А аз още си я чакам тази кутия, заедно с коледният им календар.
Поръчана на 08.10. и пише да я очаквам най-късно до 19.10. но ни вест, ни кост!

# 418
  • Мнения: 3 650
Първата ми кутия lookfantastc beauty box

Очарована съм! Ползвах доставката, която предлага сайта - дойде за около седмица, като се смениха 3 превозвача.
Много ви благодаря, че ми помогнахте да се престраша за международни кутии!
С директна доставка до България ли?
Моята вчера дойде с ДА. И на мен ми харесва.
А дойдоха и Birchbox септември и октомври наведнъж Stuck Out Tongue Winking Eye

# 419
  • Мнения: 234
А аз още си я чакам тази кутия, заедно с коледният им календар.
Поръчана на 08.10. и пише да я очаквам най-късно до 19.10. но ни вест, ни кост!
Тракинг номер има ли и какво казва? Ако няма най добре пишете на съпорта да погледнат какво става.

Общи условия

Активация на акаунт