Каква е последната ви покупка?

  • 7 133
  • 147
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Миленика:
"Любовта е въпрос на химия, сексът - въпрос на физика."
Въпросът ми е: А кое е въпрос на математика? Или тя няма значение?

Може би, трябва да попиташ Мърфи Thinking
Не съм чела закон на Мърфи за математиката.

"Ако математически достигаш до грешен отговор, умножи го по номера на страницата"

Иначе, въпрос на математика може да е разтоянието между главата и петите Wink.

# 61
  • Мнения: 3 094
от вчера - 2 рокли - патешко-жълта рокля на vero moda, друга лятна, тип плажна на забравих кой, зелено потниче only, сако от mng, 2 тениски за мъжа ми и червена рокличка за детето на name it. но в неделя бях рожденничка и в понеделник се наградих по тоя повод Simple Smile

# 62
  • Мнения: 330
Тази седмица беше яко глезене.Не ми се изрежда,че ми е неудобно Laughing Wink

# 63
  • Мнения: 217
Умопомрачителна рокля от лен, без презрамки, не мога да й се нарадвам, защото съм доста слаба и не се възприемам обикновено в толкова разголени дрешки
Бански
Уроци по тенис (те са за двамата ни с любимия)
Обеци (подарък от половинката) Heart Eyes

 Party

# 64
  • Мнения: 1 800
На мен - панталон и риза от Тера Нова, на Алекс - сандали и комплектче лятно - потник с гащи Grinning

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Рокля

# 66
  • Мнения: 2 897
Малко със закъснение от датата на покупката,но...спортен комплект за бебешока
 smile3504

# 67
  • Мнения: 3 457
ето ги  моите последни придобивки,по-точно на бебока  Mr. Green едно костюмче и малко козметика     и прословутото ултразвуково чудо за комари на чико Mr. Green

# 68
  • Мнения: 2 907
Тук от седмица запо4наха летните намаления. Реших да намина в моя любим бутик и се предадох - купих си една рокля, намалена от 180е на 59е. Оба4е няма да мога да я облека преди да отслабна. Сега се 4удя защо изобщо я купих. Мислех 4е ще ме мотивира да слабея, но май само се фрустрирам пове4е като се гледам на какъв салам прили4ам в нея  Cry

# 69
  • Мнения: 5 577
Аз съм по-скромна - Гел душ.

# 70
  • Мнения: 197
Последната ми покупка е бански/жесток/от Бенетон.И на мен намалението ми подейства PeaceИмам още малко време до морето и се надявам да стопя поне 4-6кг Embarassed Mr. Green

# 71
  • Мнения: 483
Имам си нови маратонки Kenvelo, потник и блузка с три-четвърто ръкавче!
Много съм happy!  newsm74

# 72
  • Мнения: 5 318
Витамини за пиене.

# 73
  • Мнения: 2 825
Последно - една ризка от Манго.

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 4 606
Бельо на Триумф  Peace

Общи условия

Активация на акаунт