Гледахте ли Мара отварачката в "Горещо"?

  • 7 017
  • 125
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 759


   Точно за 15 минутки бях забравила какви сме ние, "средностатистическите форумки"  Hug Специално за другите забравили -  накратко в 23 страници:

           http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74340.0                Twisted Evil   Twisted Evil    Twisted Evil


# 106
  • Мнения: 6 417
Бе не е чак толкова лоша Отварачката. Ай ся Mr. Green

# 107
  • Мнения: 2 039
Никой не съм искала да обиждам, просто си изказах мнението.  Peace

Вярно, че тук си клюкаме предимно, но прекалено много негативни мнения по адрес на други жени ми мязат на женска злоба.
Предпочитам да потърся в някой хубавите черти, вместо веднага да го оплюя - това е най-лесното.....
smile3501

# 108
  • Мнения: 5 713
А аз пропуснах Горещо. Гледах Фрида, така ме беше завладял филма, оба4е на рекламите в 12 заспах и сега много ме е яд. Накой да ми каже, плс, какво стана след като мъжът на Фрида разбра, 4е е спала с Троцки?  Crazy
Мерсаж
 Simple Smile

А Мария жива и здрава да е. Не ме интересува много много  Outta Joint, затова съм и в темата де.

# 109
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
А аз пропуснах Горещо. Гледах Фрида, така ме беше завладял филма, оба4е на рекламите в 12 заспах и сега много ме е яд. Накой да ми каже, плс, какво стана след като мъжът на Фрида разбра, 4е е спала с Троцки?  Crazy
Мерсаж
 Simple Smile

А Мария жива и здрава да е. Не ме интересува много много  Outta Joint, затова съм и в темата де.


Ох, гледала съм филма преди повече от година. За точно този момент, за който питаш не мога да се сетя.  newsm78
Спомням си края, естествено. Гледай го в нета.
Филмът е мн. хубав и си заслужава. Наскоро гледах и документ. за живота й.

# 110
  • Мнения: 1 180
Малиии, таз Мара ми е много, ама много противна! Аз я наричам Мара Трътката /извинявам се, дано не се обиди някой/. И какво й харесват толкова?! Устните й са като джапанки, да не говорим, че долната е доста по-големичка от горната и много неестествено си я криви като говори. Талия - нъц, крака....абе, тя има ли изобщо такива newsm78? Ох, не ми се обсъжда тая повече! И много ме дразнят плиткоумници като нея, които си мислят, че са много отворени и поставят всеки на мястото му с тъпите си изцепки!

Ей, това си е мое мнение!

# 111
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Как устните й са като джапанки (не мога да си го представя)? newsm78 Мъжа ми пък вика, че устата й прилича на... женски полов орган.

# 112
  • Мнения: 7 186
Прекалено големи и плътни си ги направи, просто стоят неестествено на физиономията и, защото е дребна и съответно лицето и е малко, а с тая голяма уста... Crazy А преди да ги напълни със силикон устата и беше съвсем прилична и хубава, защо и трябваше да я пипа не знам. Rolling Eyes

# 113
  • Мнения: 7 186
Мария е при Слави в момента. Wink

# 114
  • Мнения: 5 622
Мария е при Слави в момента. Wink

И аз туй казах в другата тема, където бистрим родните звИзди....

# 115
  • Мнения: 2 550
Добре изглежда   Flutter

# 116
  • Мнения: 7 186

Да, много даже, явно предсватбената треска добре и се отразява. Wink

# 117
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз я гледам. Брей с каква дълга рокля е!

# 118
  • Мнения: 2 255
що не метнете една снимка на тази особа,моля Simple Smile
пусто любопитство Blush

# 119
  • Мнения: 2 550
що не метнете една снимка на тази особа,моля Simple Smile
пусто любопитство Blush

само това намерих

Общи условия

Активация на акаунт