Гледахте ли Мара отварачката в "Горещо"?

  • 7 015
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 153
Мноооого надуто силиконово същество! Чак да се чудиш от де толкоз самочувствие в това стройно метър и двайсет високо тЕло??? Толкова тунинг претърпя с годините това човече, че е смешно да се смята за чудна хубавица.

 rotfImao

Петинка, много ме кефиш бе жена!  Peace
Бубе, кво да ти кажа, такава съм си аз-забавлителна Party Heart Eyes
'бах мааа му, за разни готини теми едва се събират 5 постинга, за една фолкаджийка изписахме 5 страници (засега).................Да живее чалгата, никога нЕма да умрЕ! Повече отказвам да се изказвам в такива теми, че то си е направо.............

# 91
  • Мнения: 1 560


А сега и като разбрах,че е сина на Ветко Арабаджиев- се зарадвах. Да им е честито!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy  Joy Joy

Да, ама май не е! Защото със сина на Ветко са си близки от години, а този уж е нов на хоризонта.
Да си призная на интервюто пък не ми се стори тъпа, много добре бягаше от въпросите на Венета Райкова и  й ги връщаше. Само дето не се изразяваше като класна дама. А последната булчинска рокля, с която беше страшно ми хареса. Flutter

# 92
  • Мнения: 6 243
В този ред на мисли, Мара има корекция само на устата. Циците са натурални. Останалото е много фитнес.

# 93
  • Мнения: 562
Тва пък с бухтата направо ме разби Joy

Добре де, айде, бухтичка...ами пухкава е навсякъде  Joy. Нали трябва да се забавляваме   bouquet

# 94
  • Мнения: 1 426
На мен ми прилича на бухта  Joy  
 Далеч е от представата ми за класна мацка и хич не ме кефи!
newsm10
newsm10
гърдо-гъзо-бузеста

# 95
  • Мнения: 1 284
абсолютна лигла

# 96
  • Мнения: 11 018
те тези с многото пари не са балъци да си вземат някоя грозна и дебела.

# 97
  • Мнения: 5 462
Марчето ми прилича  на тираджийска евтина пр.....ка !Впрочем като почти всички чалгаджийки или така наречени поп фолк певачки !Всичките имат абсолютно единтична визия .Незнам какъв вкус трябва да има човек че да харесва такава пошла  и евтина  "красота " . Значи като виждам колко хора и/им  симпатизират ( не само тук в форума ) направо тръпки ме побиват , направо се отчайвам толкова ли е изтрещел тоз народ .Какъв е този примитевен вкус кво е това чудо ...!!!!!

# 98
  • Мнения: 13 512
те тези с многото пари не са балъци да си вземат някоя грозна и дебела.
Ama i mnogo byrzo  gi zarqzwat....da si gi widqla da sa izkarali dori i 10 godini?

# 99
  • Мнения: 5 622
Марчето ми прилича  на тираджийска евтина пр.....ка !Впрочем като почти всички чалгаджийки или така наречени поп фолк певачки !Всичките имат абсолютно единтична визия .Незнам какъв вкус трябва да има човек че да харесва такава пошла  и евтина  "красота " . Значи като виждам колко хора и/им  симпатизират ( не само тук в форума ) направо тръпки ме побиват , направо се отчайвам толкова ли е изтрещел тоз народ .Какъв е този примитевен вкус кво е това чудо ...!!!!!


Уф, като прочетох Марчето и помислих, че говориш за нашата Мара, от форума (сега е ТЮЛЕН, да и се чудиш на акъла...) и без малко да извадя двата  #2gunfire

 Joy

# 100
  • Мнения: 2 550
СПАМЯ

Бубе, Тюлен съм, щото фигурата ми в момента е в такъв вид  Blush
Бъзикам се със себе си  Laughing

# 101
  • Мнения: 5 622
СПАМЯ

Бубе, Тюлен съм, щото фигурата ми в момента е в такъв вид  Blush
Бъзикам се със себе си  Laughing


Спамя и аз  Crazy

Аха, временно е викаш.........

# 102
  • Мнения: 1 858
Хубава е но ми изглежда някак вулгарна...

# 103
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Само аз ли я намирам за чаровна и симпатична??
Не съм фенка на попфолка, но ако се погледне Мария безпристрастно не мисля, че е такава каквато я описвате.
Какво като е ниска - нито е с лошо тяло, нито е грозна, може да е със силикон в устните, но има хубава усмивка.
И колкото и да е противен поп-фолка като цяло, не може да се отрече, че певиците са хубави жени.

Абе, то всеки си има вкус. Обаче тая с ръка на сърцето мога да я нарека грозна. Ниска, талия няма, ръчичиките й са като кебабченца, а за устата да не говорим. Mr. Green
А що се отнася до поп фолк певиците не знам как постоянно ги слагат в графата хубави. Всичките са със страшно евтино излъчване и без грам индивидуален чар. Като от конвейр са.

# 104
  • Мнения: 5 462
Само аз ли я намирам за чаровна и симпатична??
Не съм фенка на попфолка, но ако се погледне Мария безпристрастно не мисля, че е такава каквато я описвате.
Какво като е ниска - нито е с лошо тяло, нито е грозна, може да е със силикон в устните, но има хубава усмивка.
И колкото и да е противен поп-фолка като цяло, не може да се отрече, че певиците са хубави жени.

Абе, то всеки си има вкус. Обаче тая с ръка на сърцето мога да я нарека грозна. Ниска, талия няма, ръчичиките й са като кебабченца, а за устата да не говорим. Mr. Green
А що се отнася до поп фолк певиците не знам как постоянно ги слагат в графата хубави. Всичките са със страшно евтино излъчване и без грам индивидуален чар. Като от конвейр са.


 newsm10 newsm62 smile3534 smile3501  superuu

Общи условия

Активация на акаунт