Новина за известно име

  • 4 062
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
Не е арабин, а сириец.
ами сирийците на са ли араби Rolling Eyes
Кажи повече подробности, моля, защото, ако се окаже неточна новина, ще бъде много конфузно.

# 16
  • Мнения: 7 640
Калина, редно е да пуснеш нова тема с много извинения.
Д-р Мишел от Шейново си е жив и здрав, отговаря на телефона си и се чувства много добре
Срамота е да се пускат такива новини!!!!

# 17
  • Мнения: 13 512
Моя роднина е играла със сестра му летните месеци, като деца и познаваме негови роднини, затова и знаем за него.
Да, новините стигат бързо, дори и на толкова километри, когато познаваш някого.
При наличието на толкова ""надежни" източници? newsm78
Полудя този свят, ееееееееей...Ами проверявайте 100000 пъти такива неща,преди да ги публикувате!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Имах усещането, че стане точно това. И пак като предишна нейна тема ще твърди, че друг ги е писал тези глупости  Whistling

# 19
  • Мнения: 13 512
Имах усещането, че стане точно това. И пак като предишна нейна тема ще твърди, че друг ги е писал тези глупости  Whistling
А, значи тя е специалист в тази област, така ли? Мисля, че трябва да я назначите за член-кореспондент на Клюкарника . Laughing

# 20
# 21
  • Мнения: 7 640
супер съмнително ми се стори, защото щом сте семейни приятели, би трябвало поне най-общо да ти кажат от какво е починал даден човек.
Тия работи наистина трябва много точно да се проверяват, преди да се публикуват!!! #Cussing out

# 22
  • Мнения: 46 518
Лудите са м/у нас ...

# 23
  • Мнения: 1 097
семейни приятели - друг път, според мен му има зъб нещо..  newsm78 Rolling Eyes Crazy
Или просто има още един лекар с такова име  Shocked

# 24
  • Мнения: 13 512
Още един лекар с това име е почти невъзможно- при това гинеколог. Решила  е да се направи на интересна най-вероятно. Ако му имаше зъб- можеше да го "оплюе",както много други преди това са го правили.

# 25
  • Мнения: 4 068
Само не разбирам защо така скачате срещу авторката на темата? Чула е такава новина и я е споделила. Какво толкова е станало? Онзи ден имаше тема, че Анелия била починала при катастрофа. Дали след като се оказа слух авторката на онази тема се обади да се извини лично на Анелия а? Айде стига заяждания вече. И аз си имах търкания с Калинка при онзи случай когато уж някой друг беше хакнал акаунта и, но пък не бих реагирала така тенденциозно при всеки неин пост.

# 26
  • Мнения: 3 405
Има поверие, че когато кажат за някого, че е умрял, а той е жив и здрав, ще се радва на живота дъъъъъъъъълги години.
Дано новината да е фалшива Peace

И предлагам да изслушаме авторката, ако се включи. Всеки има право на мнение и на защита, ако е сгрешил.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Само не разбирам защо така скачате срещу авторката на темата? Чула е такава новина и я е споделила. Какво толкова е станало? Онзи ден имаше тема, че Анелия била починала при катастрофа. Дали след като се оказа слух авторката на онази тема се обади да се извини лично на Анелия а? Айде стига заяждания вече. И аз си имах търкания с Калинка при онзи случай когато уж някой друг беше хакнал акаунта и, но пък не бих реагирала така тенденциозно при всеки неин пост.

И аз мисля като теб.

# 28
  • Мнения: 822
Кейси,моля те,разтълкувай ми,за какво става дума в тази тема...Защото разсъжденията пак се изместиха от обекта на темата (Д-р Мишел) към субекта,пуснал темата(Калинка).И аз се чудя,за кого  да се изкажа - за доктора (когото не познавам) или за Калинка (от която нямам лоши впечатления)... newsm78 Голяма скука е настанала тук,след като хората вече се "хващат" и за запетайките... newsm78Извинете малоумието ми!

# 29
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Стига де, Калинка е свестен човек!няма да седне да си измисля сензации!На всеки може да се случи да чуе грешна новина.Аз мислех един съсед за починал и един ден като застана пред мен и ме поздрави, едва не почнах да заеквам.

Общи условия

Активация на акаунт