Лунна диета, тема 3

  • 43 173
  • 748
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 3 474
Греда... Провалих се с... кисело зеле...
Направо не мога да повярвам Confused
Днес на поправителен- без храна до довечера.

# 196
  • Мнения: 2 113
Спазвам стриктно, има още часове, но кантарът не е мръднал сутринта. Нямам обяснение.

# 197
  • Мнения: 14 829
Включвам се в темата. Преди много години спрях цигарите и кантара удари 97 кила. Шок и ужас. Пробвах какво ли не. Не става тогава започнах лунната диета. За една година смъкнах около 27 кила. Ограничих хляба и сладкото. Сега съм на 50г.Настъпва критическата и килограмите отново тръгнаха нагоре. Искам да сваля около 10 килограма. Дано издържа. И миналият път и сега успявам.

# 198
  • Мнения: 2 237
Спазвам стриктно, има още часове, но кантарът не е мръднал сутринта. Нямам обяснение.
Този път и аз съм така с кантара, а даже съм по-стриктна от предишния.. Явно си е на моменти.
Но си повтарям прочетеното в една статия, че се свалят макс 3-4кг на месец, което ме устройва.

# 199
  • София
  • Мнения: 616
Аз пък прегреших, а имам резултат. Но пих обезводняващо и много вода, което явно действа при мен, защото иначе не съм фен на водата и пия по чаша за цял ден.

# 200
  • Мнения: 111
Цоп за малко лунуване по новолуние! BowtieИ честита Ви Китайска Нова Година! Animal Mouse

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 1 377
И аз ще лунувам.

# 202
  • София
  • Мнения: 616
Аз ще лунувам до към 18-19, че свекървата има рожден ден и ще ходим специално на гости в друг град и няма как да не я уважа.

# 203
  • София
  • Мнения: 2 431
И аз лунувам. До сега съм на чай и настърган джиждифил, по-късно ще си направя и фреш, че май се разболявам.

# 204
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
Flushed започва от 23:43 или завършва в 23:43?

най-добре лунувам докато спя Flushed

# 205
  • Мнения: X
Снощи започна в толкова Wink

# 206
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
Simple Smile Simple Smile Simple Smile вече съм съгрешила.
здраве да е. следващия път.

# 207
  • Мнения: 14 829
И аз лунувам. За сега съм на едно кафе и вода

# 208
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Начи най-мразя събота и неделя луДуване.. Понеделник правя разтоварителен Simple Smile

# 209
  • Мнения: 7 723
и аз така
вчера - 24 часов, в понеделник - 36

Общи условия

Активация на акаунт