Лунна диета, тема 3

  • 43 222
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 590
Лунувате ли, лунувате ли?
Аз смятам да издържа до утре. И аз видях седмицата, ама преди Великден  Flushed
После ту се покаже, ту се скрие .... Утре сутрин дано съм я затвърдила!

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Добро утро, успешен лунен ден отчитам. Тази сутрин кантарът показа -1.5 кг. Хубав ден на всички!

# 737
  • Мнения: 7 736
и при мен успешен, ще ям след 10

# 738
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
И аз го изкарах вчера, на майтап, но успях.
Добре , че писахте тук, та разбрах, че е лунен Simple Smile

# 739
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Изкарах го на 13 май. Не успях на 12 , защото моята колежка имаше рожден ден и се черпихме в офиса.

# 740
  • Мнения: 942
Кога е следващото лунуване?

# 741
  • Мнения: X
На 19-ти
Скрит текст:
От началото на годината не ми дава да влизам в сайта от 1 пост, поради незащитена връзка, но имах скрийншот от преди това.

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Добро утро, ще лунувам днес. Планирам за целия ден кафе, вода и чай, а храна утре. Успех на всички!

# 743
  • Мнения: 3 267
И аз ще лунувам, дано ми се получи. При силен глад, мисля да изпия един фреш.

# 744
  • Русе
  • Мнения: 499
И аз се включвам, засега съм на 2 кафета и чай, всичко без захар. Успех! 😊

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Добро утро! Успешен ден отчитам на едно кафе, билков чай и вода. Миналата седмица резултатът беше -1.5 кг., като 0.9 кг. от тях запазих. Тази сутрин кантарът показа -0.9 кг., доволна съм. Хубав ден на всички!

# 746
  • Мнения: 3 267
Добро утро! Успешен ден отчитам на едно кафе, билков чай и вода. Миналата седмица резултатът беше -1.5 кг., като 0.9 кг. от тях запазих. Тази сутрин кантарът показа -0.9 кг., доволна съм. Хубав ден на всички!
Здравей, ти имаш ли да сваляш кг? Аз също успях на 2 чая без захар и много вода, но нямам кантар. Освен пречистване, аз имам да махам и 5 или 6 кг.

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Здравей Неви86, да имам да свалям и то много. След като качих много по време на работа от дома, започнах да правя лунните дни м. Февруари, тогава бях 91.500 кг., обаче нищо не промених в храненето през другите дни. В началото свалих 2 кг., после обаче си ги върнах. Започнах м. Март от същото ниво. Много време варирах между 90 и 91.500 кг., докато не прочетох тук в темата колко е полезна елдата. Включих я в менюто си от 13.04 паралелно с лунните дни, ограничих сладкото, намалих количествата и нещата започнаха да се случват. Тази сутрин кантарът показа 84.600 кг.

# 748

Общи условия

Активация на акаунт