Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

С какво ви дразнят мъжете /тема №10/

• 39 338
  • 777
  •   1
Отговори
Добре дошли в новата тема!

Моля, не се свенете и с какво ви дразнят мъжете си кажете  Trollface

старата тема

# 1
С безхаберие. Днес, например, се депресира от общия сбор на сметките, сякаш за първи път ще плащаме..

# 2
Че хърка и ме събужда нощем.

# 3
Че гледа Tik Tok в лвглото преди заспиване БЕЗ СЛУШАЛКИ! Мен смяната на музиката през 15-20 секунди ме изкарва извън кожата ми и няма заспиване после.

# 4
Само смяната ли, аз не бих могла да заспя ако някой до мен цъка и шава с каквото и да било Grinning

# 5
  • Бургас
Ама поне спят до вас.
Гадта не иска,въртял се,не знам си какво...
Изобщо не може да спи с друг човек на едно легло.
Аз си спинкам с котарака.

Мрънка,сърди се,не идва навреме,дори да сме се уговорили(понякога),избира дрехи по 2-3 часа...

Миналата година видях много дебел,кашмирен дамски(не е груб като вълнените мъжки клинове)клин,мек,прекрасен.Купих го през лятото и му го дадох чак когато взе да мрънкосва,че му е много студено.Много се зарадва,носи го под панталоните.
Обаче ако бях му го дала още през лятото, щеше да има голямо мрънкоаване,че няма нужда от такива неща.

Обичам си го уж и с любов ще му скъсам ушите.

# 6
Само смяната ли, аз не бих могла да заспя ако някой до мен цъка и шава с каквото и да било Grinning

Не ми пречи, ако гледа от youtube   клипчетата, в които някакъв чичко обяснява с монотонен глас за нещо. Даже ми се доспива по-бързо Grinning
Имаше един тренд в Tik Tok - взичко живо танцуваше на една песен. Ей, по 30 пъти на вечер слушах един и същ откъс от песента. Да си пръсне мозъка човек.......

# 7
Че гледа Tik Tok в лвглото преди заспиване БЕЗ СЛУШАЛКИ! Мен смяната на музиката през 15-20 секунди ме изкарва извън кожата ми и няма заспиване после.
И при нас е така, всяка вечер за това се караме.

# 8
  • Sofia
За мен леглото и сънят са свещени – никакви звуци и светлинки, докато заспивам.

# 9
Следващия път като той се нагледа, наслуша и заспи, кажи, че си се сетила да видиш нещо много важно и си пусни някакъв женски влог или интервю с някакъв дразнещ изпълнител, на някой стил музика, какъвто той не харесва.

# 10
От тинейджъри ли се оплакваме или от мъже? 🙄

# 11
От несъобразителни мъже в случая.

# 12
Да, да, въпросът ми беше с друг смисъл. Превъртания на Тик тоци в леглото някак не го свързвам с мъж. Инфантилността в наши дни явно продължава до по-късни години?!?

# 13
  • Далечният изток
И аз щях да питам тийнове ли са, с тоя Тик Ток... Явно ще са на по 20 и няколко тия мъже... Затова няма да коментирам.

# 14
Не виждам лошо и улегнал мъж да прецъка тик ток, с цел психическо разтоварване от дълъг и натоварен работен ден примерно.. Тук обаче ставаше въпрос не за тик тока, а за това, че той й пречи, ако ще и дискавъри да гледа..

Общи условия

Активация на акаунт