С какво ви дразнят мъжете /тема №10/

  • 40 365
  • 777
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Абе всичко ще е ок,ако имаме две самостоятелни спални помещения.
А сега аз си спя у нас,той у тях.
Не държа чааак толкова да спим на едно легло.
Ама така все едно сме на отделни континенти.

# 31
  • Мнения: 346
Аз съм много зле със съня, спя много леко и се будя при всеки шум. Но не си представям да спя отделно с мъжа ми. Той се научи да се съобразява, заради мен нямаме телевизор в спалнята, а цъкането на телефоните е сведено до 10тина минути, след като си легнем, и то без звук. Има и по- лошо, държа да си лягаме едновременно, защото ако заспя и той влезе след това, няма начин да не ме събуди. Съобразява се, за което съм му много благодарна!

# 32
  • Мнения: 2 576
Maiathebee, разбира се, че има хора, които ровят във Фейсбук, Тик Ток и Инстаграм или пък слушат чалга, или гледат анимация и са много умни. Както и такива, които не го правят и пак са умни. Както и глупави хора, които слушат опера. И глупави хора, които гледат сериали.
Между другото ми е любопитно вие какви сериали гледате преди заспиване, та не се притеснявате за умствения си капацитет?
Тик Ток Joy ама верно ли има хора на 30+ които гледат подобни тъпотии Joy аз по бих се притеснила за умствения му капацитет, а не за шума... Ние си заспиваме на сериал. Не мога да си представя да нямам ТВ в спалнята. Какво ще гледам докато заспя Flushed
mariqivanova779, вие не живеете заедно, така ли, защото пишеш за у вас и у тях? Значи той идва у вас, правите каквото правите и после той си тръгва? И ти като си при него, ти намеква да си ходиш като стане късно вечерта и е време за лягане?
В началото на една връзка бива, но ако вече са сериозни нещата, наистина е много дразнещо.
Абе всичко ще е ок,ако имаме две самостоятелни спални помещения.
А сега аз си спя у нас,той у тях.
Не държа чааак толкова да спим на едно легло.
Ама така все едно сме на отделни континенти.

# 33
  • Мнения: 17 407
Абе всичко ще е ок,ако имаме две самостоятелни спални помещения.
А сега аз си спя у нас,той у тях.
Не държа чааак толкова да спим на едно легло.
Ама така все едно сме на отделни континенти.
Е то така може и да излезе, че няма нужда да имате…и докато се сдобиете - той как ги вижда нещата в този формат? тез борби за лично пространство след като са си избрали двама да са двама, а не един не вещаят добро, ако не са ок и двете страни.

# 34
  • Мнения: 3 719
Мисля, че най-разпространения критерий за умствен капацитет е дали имаш профил в бг мамма, не дали цъкаш тик ток или гледаш сапунки. Лични впечатления от реала.

# 35
  • Мнения: X
Е то тва е... Един порок не може да има човек Grinning Квалификациите започват да валят.

# 36
  • Мнения: 5 646
Мисля, че най-разпространения критерий за умствен капацитет е дали имаш профил в бг мамма, не дали цъкаш тик ток или гледаш сапунки. Лични впечатления от реала.
Еее, изпаднахме от класацията.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 092
Абе всичко ще е ок,ако имаме две самостоятелни спални помещения.
А сега аз си спя у нас,той у тях.
Не държа чааак толкова да спим на едно легло.
Ама така все едно сме на отделни континенти.

Хаха! Ама тъкмо напротив. Ше си ходите "на гости", ще си винаги нагласена у гримирана, а не да те гледа чорлава. Пък и винаги можете да пренебрегнете правилата у да оставате и заедно да си спите.  Така е много яко, защото не е по задължение. Аз поне много харесвам така.

# 38
  • Мнения: 2 576
Хаха! Ама тъкмо напротив. Ше си ходите "на гости", ще си винаги нагласена у гримирана, а не да те гледа чорлава. Пък и винаги можете да пренебрегнете правилата у да оставате и заедно да си спите.  Така е много яко, защото не е по задължение. Аз поне много харесвам така.
Ако искаш да си любовница и да си изкарате приятно няколко часа в ядене, пийване и малко секс е яко.
Ако обаче искаш да си съпруга и любима жена, не става така.
Мъжът ако иска да гледа нагласена и сресана жена, ще отиде на модно ревю. Друго си е сутрин като се събудиш да видиш до себе си любимия човек, сънен, рошав и с доволна усмивка на лицето.
А и ако/като имат деца, и тях ли ще ги водят "на гости"?

# 39
  • Мнения: 346
Хаха! Ама тъкмо напротив. Ше си ходите "на гости", ще си винаги нагласена у гримирана, а не да те гледа чорлава. Пък и винаги можете да пренебрегнете правилата у да оставате и заедно да си спите.  Така е много яко, защото не е по задължение. Аз поне много харесвам така.
Ако искаш да си любовница и да си изкарате приятно няколко часа в ядене, пийване и малко секс е яко.
Ако обаче искаш да си съпруга и любима жена, не става така.
Мъжът ако иска да гледа нагласена и сресана жена, ще отиде на модно ревю. Друго си е сутрин като се събудиш да видиш до себе си любимия човек, сънен, рошав и с доволна усмивка на лицето.
А и ако/като имат деца, и тях ли ще ги водят "на гости"?
Хората са различни. Имам приятелка с подобна връзка почти 15 години. Той живее с възрастни родители и ги гледа, тя сама. Виждат се всеки ден почти, излизат, правят неща заедно, ходят уикендите на почивки, лятото на море, той ѝ помага с ремонти в апартамента. Реално за него тя е любимата жена, той е нейният мъж. Остава чат пат при нея да спи, но не живеят заедно. Все пак да уточня, че става дума за жена на 60 години вече, мъжът е седем години по- млад. И двамата с отгледани големи деца. Така че...щом и двамата са доволни...

# 40
  • Мнения: 17 407
Като ще се задомяваме с мъже, дет не могат да изтраят в вдно легло с “някого”, то поне да се оглеждаме да са с конкретна професия, свързана с физическата им липса, че да има и ползи. И да си знае жената, че като го няма - няма го.
Примерът ти касае съвсем други ситуации.

# 41
  • Мнения: 2 576
Tina d,  тези двамата, които даваш за пример, не искат семейство, искат да са любовници. Обаче не останах с впечатлението, че mariaivanova779 е на 60 години с внуци и иска да е сама.
И не вярвам, че един мъж, независимо на колко години е, няма да пожелае и да намери начин да живее с една жена, ако наистина е любимата му жена. Също така, не вярвам, че ако тя е неговата жена, ще се задоволи с виждане и ходене по почивки.
Това за мен е удобство, а не любов, ще ме прощаваш.
Лошо няма щом са доволни на това, но нека наричаме нещата с истинските им имена.

# 42
  • Мнения: 6 551
Има разлика в това на каква възраст и етап от живота си са двамата, дали имат вече деца и тн. Всеки да си гледа неговия сериал Joy

# 43
  • Мнения: 18 494
В случая двама души искат различни неща и гледат в различни посоки. Не е виновен мъжът, че не иска да спи в една стая с жената. То всъщност няма виновни.

# 44
  • Мнения: 9 848
Точно така, искат различни неща и да, от негова страна е удобство, при Мария е любов. Много двойки са така. За мен това положение е нормално, стига някой да не се измъчва и да трупа неудовлетвореност.

Общи условия

Активация на акаунт