Лунна диета, тема 3

  • 43 225
  • 748
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 1 380
И аз съм в групата на лунуващите. От началото на годината не съм пропуснала. Успех на всички!

# 226
  • Мнения: 7 736
аз забравих и ядох в 10
може днес и утре да опитам, имам нужда Mr. Green

# 227
  • Мнения: 165
Включвам се и аз...Преди няколко години бях редовна и се чувствах много добре, сега възобновявам - не с цел отслабване, а по-скоро изчистване и за тонус...не че нямам едни 2-3 кг в излишък Simple Smile)
От сутринта съм на 500мл фреш ябълка с морков и джинджифил и 1,5л вода

# 228
  • София
  • Мнения: 616
Включвам се. МиналатА седмица не успях, сега наваксвам. Последно ядох вчера в 20.00 до утре сутрин ще направя над 35 часа Simple Smile) обаче фреш не успях да си намеря и купя и май ще карам само на вода. Успех на всички!

# 229
  • Мнения: 3 998
Днес и аз ще се пробвам. Пила съм само кафе,чай и вода. Имам едно леко прегрешение правих бисквитена торта и облизах лъжицата от сместа но се надявам че не се брои и дано издържа да не опитам от самата торта 😄

# 230
  • София
  • Мнения: 3 477
Пропуснах днес Confused
Утре ще е моя лунен ден.
Успех!

# 231
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Дотук успешно. Спортувам днес, че от четвъртък не съм, и поради тази причина не съм грам гладна. Като свърша тренировката, ще пия вода, защото съм много жадна.
До довечера нещата ще са под контрол, гаранция. Но...дотам.
Нощес не зная как ще изкарам, понеже искам да осъмвам, заради ОСКАРите. Нощта ще ми е зорна на мене. В краен случай, ще пия айрян или сок от компот, а може и да ги омешам.
Сто процента съм сигурна, че нощес ще съм озверяла. Току-виж съм захрупала леглото Simple Smile)))

# 232
  • Мнения: X
Лунувам Grinning
Малко на подбив, защото мисля, че и произволен ден ми върши същата работа. Когато съвпада с фази, обаче ми е забавно и ми помага на мотивацията един-два пъти месечно да разтоваря храносмилането.

П.П. Днес даже била по-специална Луната Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Наблюдаваме суперлуна, известна още като Снежна луна.
Това е една от най-големите луни през годината.

Грандиозната гледка се наблюдава на 8 и 9 февруари, като тя можеше да се види най-пълна в 09:33 ч. българско време в неделя.

Този вид пълнолуние се наблюдава, когато естественият спътник на Земята се приближава най-близо до нейната орбита, а оптически самата Луна изглежда с по-големи размери. Тя ще се намира на около 362 000 км от Земята, ще изглежда със 7% по-голяма и с 10-15 % по-ярка от обичайното пълнолуние, което я прави Суперлуна.

Това е първата суперлуна от четирите последователни суперлуни. Пълнолунието на 9 февруари 2020 г. се нарежда като 4-то най-близко от 13-те пълнолуния през 2020 г. Според астрономите, суперлуните ще бъдат наблюдавани на 9 март, 8 април и 7 май.

След 26 януари 1948 г. най-близката суперлуна се случва на 14 ноември 2016 г. Следващата най-близка суперлуна през 21 век ще бъде на 6 декември 2052 година.
И тук един календар лунен. От падащото меню, по-надолу, може да се избира годината.
https://www.timeanddate.com/moon/phases/

# 233
  • Мнения: 111
Ехо, и аз лунувам, че пълнолунието винаги ми се отразява много добре. Иначе карам на фаст и един произволен ден от седмицата. Принципът 5:2 е добър за такива като мен, склонни към пълнеене. 😇

# 234
  • Мнения: 14 830
Ехо, и аз лунувам, че пълнолунието винаги ми се отразява много добре. Иначе карам на фаст и един произволен ден от седмицата. Принципът 5:2 е добър за такива като мен, склонни към пълнеене. 😇
Ще ме извините за невежеството, но какво значи 5:2

# 235
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
От 7 дни в седмицата 2 фаст 5 яжст Grinning

# 236
  • При децата ми
  • Мнения: 6 056
До тук добре. Само на чай, две кафета с малко мед едното, а другото с малко захар, че забравих да сложа мед и едно съвсем малко прегрешение. Опитах една лъжица от пилешката супа. Не можах да устоя!:smile: Мисля, обаче да хапна малко зеле с моркови след малко, за да изкарам до утре сутринта.

# 237
  • Мнения: 111
Ехо, и аз лунувам, че пълнолунието винаги ми се отразява много добре. Иначе карам на фаст и един произволен ден от седмицата. Принципът 5:2 е добър за такива като мен, склонни към пълнеене. 😇
Ще ме извините за невежеството, но какво значи 5:2
С. Алекс хубаво е отговорила 😄  Понякога обаче единият ми ден ми се поизплъзва от контрола и стават 5.5:1.5 😂

# 238
  • Мнения: 3 998
И аз до тук добре, пих 2 фреша,но почва да ми прималява ,а иначе не съм гладна. Мисля ябълка или краставица да хапна

# 239
  • София
  • Мнения: 3 477
И аз до тук добре, пих 2 фреша,но почва да ми прималява ,а иначе не съм гладна. Мисля ябълка или краставица да хапна

В такъв случай бързо се отправям към покоите си Joy... иначе ще изям света...

Тази вечер го направих ("изядох света") ...
утре ще се поправя Blush

Общи условия

Активация на акаунт