На пазар във Варна - Тема 53

  • 28 011
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 416
Здравейте! Отивам във Варна за втори път това лято, и тъй като си наемаме апартамент и готвим, ми се иска да си купя прясна риба. Предния път видях, че има в Паркмарт. А къде другаде? Има ли, например, място, на което продават рибари? Или магазини? Или пазар?

# 46
  • Мнения: 312
Богат избор от риба има на Колохозния пазар.

Моля ви,кажете ми откъде мога за купя хубави сандали със закрити пръсти за прохождащо дете.Номер 19....всичко което харесам започва от 20/21 размер

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 904
Синът ми поредна година(всъщност сами такива е носил) е с adidas fortaswim и съм доволна точно заради затворените пръсти и подметката е така направена, че ги пази допълнително.
Първите му бяха от 11 месечен, т.ч. имат малки номера.

Едит:сега погледнах, от 20ти номер започват.

Обувките на Биомеханик са също доста предпазени и те имат от 18 или 19 номер.

# 48
  • Мнения: 8 749
Къде в района на Колхозен мога да намеря плувна маска?

# 49
  • Мнения: 1 469
Рибари има в Аспарухово, в ляво от разклона за Галата

# 50
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
Моля препоръчайте добър нефролог, от 2 дни съм с кошмарни бъбречни болки ...

# 51
  • Мнения: 10 611
Къде в района на Колхозен мога да намеря плувна маска?

По-скоро проери в магазини за водолазна екипировка. В спортните магазини също се намират. Ако имаш път към центъра в района на печаницата има такива магазини. Близо е до Клохозния пазар - на 5-10 минути.

# 52
  • varna
  • Мнения: 463
Моля препоръчайте добър нефролог, от 2 дни съм с кошмарни бъбречни болки ...
доц. Деян Анакиевски- изкл. добър специалист, но за частен прием не работи по ЗК. Приема в клиника Нова.

# 53
  • Мнения: 8 749
Къде в района на Колхозен мога да намеря плувна маска?

По-скоро проери в магазини за водолазна екипировка. В спортните магазини също се намират. Ако имаш път към центъра в района на печаницата има такива магазини. Близо е до Клохозния пазар - на 5-10 минути.

Намерих в магазин ТИП Топ до Гарата за 10 лв.
Има и по-скъпи в комплект с шнорхел, ако на някой му трябват.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 4 904
Не е за Варна, но ще питам Simple Smile

Някой да има активен код за отстъпка при следваща поръчка от obuvki.bg, който няма да използва сега, а аз ще му предостъпя от моята поръчка.

# 55
  • Мнения: 1 922
Момичета, бихте ли препоръчали дерматолог за 14 годишен младеж ?

# 56
  • Варна
  • Мнения: 36 473
Въжарова в курортна поликлиника. Аз като ходих имаше и тинейджъри. Готина е, внимателна, учтива. Бачка и платено, и по каса. Има координати в нета.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 741
+ 1 за Въжарова !

# 58
  • Варна
  • Мнения: 477
Къде продават по големи кашони? Погледнах в Бриколаж,но бяха по скоро като кутии.

# 59
  • Мнения: 290
Момичета някой да знае шивашко ателие където да поправят бански.Синът ми  е плувец и си скъсал фаскина(това е тип бански),но навсякъде където попитах ми казаха ще трябва специална машина за шиене.

Общи условия

Активация на акаунт