Как е половият виживот след раждането?

  • 2 940
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 193
 Аз родих нормално и първите 2-3 месеца не ми се мислеше за секс! После започнах да искам, но ме болеше, особено в началото. Вече 10месеца и в началото на акта ме боли, трудно влиза! Все едно всеки път съм дествена newsm08

# 16
  • Мнения: 2 274
   Някои доктори се престарават и зашиват отвора след раждането повече от преди забременяването! Това води до болки и дискомфорт по време на секс! Ние с мъж ми едва не се разведохме по тази причина  Tired, защото беше минала година от раждането, а мен все ме болеше и не исках да правим секс! На няколко пъти се случваше да се цепна лекичко и да прокървя и така докато не си станах с " предишните размери " Embarassed! От тогава нямам този проблем! През ноември ми предстои пак да родя и този път съм решила да предупредя лекаря, да внимава как и колко шие, че иначе  #2gunfire

# 17
  • Мнения: 1 986
  Аз още не съм родила и спряхме половите контакти Cry- бащата го е страх да ме пипне Close,въпреки че съм в 5 месец и имам съъъвсем малко коремче,а като чета вашите мнения newsm78,и пресмятам,че ще минат още няколко седмици преди да възобновим половия си живот....-ами то,направо ще бъде след това като за първи път #Crazy

# 18
  • Мнения: 1 735
  Аз още не съм родила и спряхме половите контакти Cry- бащата го е страх да ме пипне Close,въпреки че съм в 5 месец и имам съъъвсем малко коремче,а като чета вашите мнения newsm78,и пресмятам,че ще минат още няколко седмици преди да възобновим половия си живот....-ами то,направо ще бъде след това като за първи път #Crazy
Леле мале!!! Shocked Кажи на бъдещият татко ,ако не иска да забрави що е туй секс ,да действа докато още може ,и докато ти искаш. После ще ти се измени по странен начин хормоналния състав и ... абе ще му се увиди на мъжа ти!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 826
Около два месеца след като родих (нормално) подновихме сексуалния живот.В началото много ме болеше и не исках да чуя за секс,но постепенно нещата се нормализираха и сега всичко е както преди Peace.

# 20
  • Мнения: 2 126
Започнах да се чуствам както преди около 4 месеца след като родих.Преди това нито имах желание нито се чуствах добре когато го практикувахме.
Аз родих секцио и въпреки това чуствах че и мен са ме зашили отдолу Mr. Green
Всичко ще се нормализира - Спокойно Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
Смятам,че е нормално да те боли ако си раждала нормално,но ще отмине няма да е все така,после ще стане по-добре от преди да забременееш,споко. Hug

Мисля, че три месеца са напълно достатъчно да си възобновиш половият живот с още по-вълнуващи емоции и усещания. ако до този момент нещо не е както преди, трябва да се потърси лекарски мнение. АЗ имах тежко нормално раждане и много, много и вътрешни, и външни шевове, но към края на третия месец, когато ми бяха казали, че вече съм добре и няма проблеми, мислено си внуших, че ще правя най-страхотния секс и ... резултатите не закъдняха.

# 22
  • Мнения: 505
Определено е по-добре от преди.  Sunglasses Не са ме шили вътрешно, а втория път пък хич не ме шиха. Не ме е боляло. Притеснявах се на мъжа ми да не би да не му харесва толкова, след като съм родила, ама тц   Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 7 039
Раждах по естествен път и за първи път правих секс 4 месеца след раждането, чувствах се нормално едва след два месеца.

# 24
  • Мнения: 2 907
И при мен е така. Откакто родих по4ти нямам полов живот, а и когато имам, не е като преди. Моят лекар ми даде един гел, пробвах го, но въпреки това пак ме болеше...Дано вси4ко се оправи скоро, защото аз също запо4нах да се притеснявам  Cry Абе който и да ми разправя, 4е раждането било нещо маги4еско, на мен по-гадно нещо не ми се е слу4вало Laughing Та сега работя над тялото ми и се моля хормоните ми да се върнат на мястото си...

# 25
  • Мнения: 232
Пак съм аз момичета.Явно съм забравила да Ви напиша -родих нормално ,но имах много разкъсвания и вътрешни и външни шевове.Да ви кажа желание вече имам в повече Embarassed Rolling Eyes,но има една болка,точно както някои от вас са писали,все едно съм девствена и от време на време кръв.
Благодаря ви на всички за отговорите.
Е вече се чувствам по нормална. Hug Wink
Мислех,че нещо не съм в ред  newsm78 Laughing

# 26
  • Мнения: 2 672
ами ок си е  Sunglasses но понякога умората е в повече

# 27
  • Мнения: 801
и мен ме боли все още в началото на акта.....но после е страхотно,еее,първите няколко пъти използвахме бебешкото олио като лубрикант.....

# 28
  • Мнения: 1 165
babyАз май само това правя.

# 29
  • Мнения: 1 860
 Споко! И мен ме болеше в началото всеки път повече от 5 месеца. Сега понякога, но пък след раждането секса започна да ми доставя още по-голямо удоволствие.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт