Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 243
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 102
Търся да поръчам менютата на матова прозрачна хартия(не знам как се нарича) със златен шрифт. Нямам много време да чакам от Али Експрес. Отсазах се от Акрилните за съжаление.

# 91
  • Мнения: 2 433
Оризова хартия е това.
Намерих тук https://www.facebook.com/411453775930717/posts/578588895883870/
А на тази страница изработват и стикери

# 92
  • Мнения: 345
Трябва да напечатам етикетчета за подаръците. Къде в Бургас може да се случи това? Или някой сайт онлайн, ако предлагат тази услуга?

Виж в Дигитала, там би трябвало всичко да печатат. Да споделиш после откъде си избрала, че и на мен ще ми трябват.
Аз да се похваля, че днес най - после получих поканите - от Луксевент. Потроших нервички докато се разберем, ноо пуснах сълза като отворих кутията.  Laughing Много съм доволна! Blue Heart

# 93
  • Мнения: 4 940
Ще пиша за етикетите. Какви са поканите, покажи, ако може. Blush

# 94
  • Мнения: 102
Оризова хартия е това.
Намерих тук https://www.facebook.com/411453775930717/posts/578588895883870/
А на тази страница изработват и стикери

Много благодаря ! Ще ги разгледам . Аз пък си мислих , че оризовата хартия е мека, която много често служи за опаковане на дрехи или тем подобни.

# 95
  • Мнения: 378
Здравейте от мен. Пак се включвам с едно питане. Тази седмица си направихме изследванията в лаборатория Рамус и ни взеха по 21 лв за тях на човек. А днес бях при джипи-то да ги завери и да ни даде медицинските. Тя е личен лекар само на мен, но ни взе по 18 лв на човек за медицинско. Аз ли нещо не съм в час? Мисля си, че трябва да е по-евтино поне за мен?

Аа и друго: Мислим да ходим в събота до Раковски да си вземем халки. Някакви мнения?

Аз съм от Раковски, където е магазина на Сара Трейд. Всичкото злато ми е от там (а то не е малко) не е мръднало доста време. Нашите халки също са от там.

# 96
  • Мнения: 70
Момичета утре е и нашият ден. Нямам търпение вече. Тук в Англия валя и беше хладно цял месец всеки ден и от днес се оправи времето. Утре също по поръчка ще е слънчево. Желая ви прекрасни сватби на който остана. Беше ми много приятно да споделяме сватбени емоциизаедно. Искам да ви покажа букета ми, стана прекрасен.

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 85
Момичета, днес е денят! Правят ми прическата в момента и исках да ви пиша. Успях да поспя макар и не напълно спокойно и се будех и въртях. Голямо вълнение, голямо чудо. Опитвам се да съм спокойна, доколкото е възможно, но съм сигурна, че като дойдат да ме взимат ще ми се пръсне сърчицето. Стискайте ми палци за безоблачен ден и да не забравим нещо важно. След няколко дни се надявам да ви пиша с впечатления, препоръки и някоя снимка. Успех и на другите булкии Heart Heart Eyes Heart

# 98
  • Мнения: 572
Мирослава и Ivy, пожелавам ви прекрасен ден и да е много весело!

# 99
  • Мнения: 290
Търся да поръчам менютата на матова прозрачна хартия(не знам как се нарича) със златен шрифт. Нямам много време да чакам от Али Експрес. Отсазах се от Акрилните за съжаление.

Паус се казва хартията, има различен грамаж гр/ кв м, но не съм сигурна, че стои достатъчно стабилно, когато листът е във височина. Другото лошо качество на паусът е, че машинно нарязан е доста остър - реже доста неприятно и по-дълбоко от хартията.

# 100
  • Мнения: 267
Аз да попитам за медицинските - става дума за София. Ще ги минем през допълнителното здравно осигуряване, но така и не разбрах какви точно изследвания ще ни пускат. Реално ме интересува дали можем да пием кафе и закусваме преди да дадем кръв?

# 101
  • Мнения: 811
Аз да попитам за медицинските - става дума за София. Ще ги минем през допълнителното здравно осигуряване, но така и не разбрах какви точно изследвания ще ни пускат. Реално ме интересува дали можем да пием кафе и закусваме преди да дадем кръв?

Ние пихме кафе и в 12 ни взеха кръв. Казаха че няма проблем и не трябва да е на гладно.

# 102
  • Мнения: 6 811
Аз да попитам за медицинските - става дума за София. Ще ги минем през допълнителното здравно осигуряване, но така и не разбрах какви точно изследвания ще ни пускат. Реално ме интересува дали можем да пием кафе и закусваме преди да дадем кръв?

Ние пихме кафе и в 12 ни взеха кръв. Казаха че няма проблем и не трябва да е на гладно.
Да хапвайте даже,че на мен ми стана лошо ...едвам се надигнах ...шоколади,сокове,вода

# 103
  • Мнения: 410
Момичета, и моя ден мина! Беше толкова много неща едновременно - емоции, притеснение, смях, щастие и тепърва ще преосмисляме! Много ви благодаря за помощта и съветите, и ми пишете на лс ако има нещо с което да помагам на следващи булки!

# 104
  • Мнения: 42
Miroslava Atanasova, I.v.y., Eva_jenny  - честито момичета, нека положителните емоции не спират да ви заливат и с лекота да градите семейното си щастие!!! Simple Smile
Бавно напредваме, оказа се обаче, че манастира, който бяхме избрали за църковния брак не извършва венчавни (за Драгалевския манастир става дума), та ако някоя от вас дами има предложения за църква/манастир около София, ще съм много благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт