Сватба, булките на 2019, тема 6

  • 25 283
  • 744
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 102
Аз и преди се опитах да подхвана темата..моята е нещо такова, но искам по време на ритуала да е прибрана и отдолу и после в ресторанта да си я пусна в долната част , но не знам али е възможно без да изглежда"намачкана"

# 481
  • Мнения: 8 758
Привет!
Аз съм в процес на красиви питки за ритуала.Почти съм се спряла на пекарна,ще ида днес да видя какво ще се спазарим.
   Лимонената тема е супер готина,Рали,виж как ни завладя всички.
  Относно смяната на името,лично аз нямам идея как се процедира.Може би има резон,докато трае смяната на документи,а ти е нужен такъв за някъде,със свидетелството за брак да си извадиш документ за идентичност.
    При нас ДЕНЯТ наближава,в главата ми е блъсканица.Продължавам да с чудя,/дами се чуди пък на мен човек/,като дойдат за булка,ние с ММ къде трябва да бъдем.На портата на двора,на двора сред гостите,пред стаята на булката????Къщата ни е с външни стълби,по тях се отива на 2я етаж за стаята на дъщеря ми.

# 482
  • Мнения: 1 467
Според мен може да бъдете навсякъде където искате, няма правила. Направете го така както го чувствате. При нас мама и тати посрещаха гостите на входа на къщата, след което мама заедно със кумата се качиха при мен в стаята, защото мама не искаше да изпуска момента когато младоженеца ме вижда за пръв път.

# 483
  • Мнения: 465
Привет!
Аз съм в процес на красиви питки за ритуала.Почти съм се спряла на пекарна,ще ида днес да видя какво ще се спазарим.
   Лимонената тема е супер готина,Рали,виж как ни завладя всички.
  Относно смяната на името,лично аз нямам идея как се процедира.Може би има резон,докато трае смяната на документи,а ти е нужен такъв за някъде,със свидетелството за брак да си извадиш документ за идентичност.
    При нас ДЕНЯТ наближава,в главата ми е блъсканица.Продължавам да с чудя,/дами се чуди пък на мен човек/,като дойдат за булка,ние с ММ къде трябва да бъдем.На портата на двора,на двора сред гостите,пред стаята на булката????Къщата ни е с външни стълби,по тях се отива на 2я етаж за стаята на дъщеря ми.
Марулета,не го мисли много.Обикновенно не се случва точно така ,както сме си го мислили.Ще се нагласиш според ситуацията и така както го усетиш на момента!
 Всичко минава толкова бързо...Цяла година приготовления за един миг.Всичко ще се подреди и ще имате незабравими спомени!

# 484
  • Мнения: 574
Amisuy мина ли твоята сватба? Разкажи повече Simple Smile

При нас проблемът кой къде ще чака го няма, понеже сме в апартамент. Но сме на 6ти етаж без асансьор, та ще има зор Simple Smile Марулета, според мен място няма да си намерите от вълнение, така че ще се нагласите според ситуацията Simple Smile

Според мен може да бъдете навсякъде където искате, няма правила. Направете го така както го чувствате. При нас мама и тати посрещаха гостите на входа на къщата, след което мама заедно със кумата се качиха при мен в стаята, защото мама не искаше да изпуска момента когато младоженеца ме вижда за пръв път.

# 485
  • Мнения: 8 758
Оооо,разбира се,това е така.просто някак си ми се е загнездило в главата точно това нещо.
   Вие какви питки ще си поръчвате за ритуалите?Имате ли идея вече?
  Аз обикалях пекарните в града,никъде нищо не ми хареса,докато накрая не видях във фейса случайно една красива питка на една малка пекарна.Днес ходих,договорихме се.Знам,че никой няма да ми се вгледа в питката,която така или иначе ще разчупят,но ми се иска всичко да е измислено,премислено,направено с лично отношение .
   Хибискус,пекарна Густо.Ще дам отзиви след сватбата,ако те вълнува де.

# 486
  • Мнения: 2 433
Вълнува ме, вълнува ме, чакам отзив, че та са камара питки, поне да са вкусни.
Аз се чудя от братята китайци ако поръчам украшение за коса, дали ще дойде.. че в последния момент и да не ми харесва - не смея

# 487
  • Мнения: 1 467
Мина нашият ден, сега съм в очакване на трейлъра.



# 488
  • Мнения: 1 757
Момичета , здравейте от ме .Аз ще съм булка през 2020 г. , но в момента резервираме и запазваме основните неща.Искам да попитам колко долу-горе ви струва фотото и видеото , понеже аз съм от Русе и според мен тук предлагат някакви космически суми...А тези , които са долу-горе добра цена не ми харесват снимките им , прекалено обикновени ми изглеждат..

# 489
  • Мнения: 3 609
HollywoodGirl, нашата сватба ще е в София, но фотографа се оказа от Ямбол. Харесаха ми снимки, които разглеждах във фейсбук и му писах, оказа се, че пътуват навсякаде, за да снимат. Цената ще е 1350 лв с двама фотографа, иначе е към 1000 за един. Видео няма да имаме.

Искам да ви помоля за съвет: къде можем да идем в София за сватбени халки? Моят любим много пътува, такава му е работата, сега е тук до неделя и  искам да използвам момента да изберем, защото пак заминава за три  седмици.

# 490
  • Мнения: 465
HollywoodGirl, нашата сватба ще е в София, но фотографа се оказа от Ямбол. Харесаха ми снимки, които разглеждах във фейсбук и му писах, оказа се, че пътуват навсякаде, за да снимат. Цената ще е 1350 лв с двама фотографа, иначе е към 1000 за един. Видео няма да имаме.

Искам да ви помоля за съвет: къде можем да идем в София за сватбени халки? Моят любим много пътува, такава му е работата, сега е тук до неделя и  искам да използвам момента да изберем, защото пак заминава за три  седмици.


В Сватбения център(ако си купите рокля или костюм от там получавате отстъпка за халките),на Пиротска има  голям златарски магазин срещу Халите...

# 491
  • Мнения: 8 758
Анна Мари,честито начало на брачния ви живот!Пожелавам ви много любов,хармония и спокойни дни!
   Разкажи малко повече как протече денят,за какво да внимаваме?
  Мен чак ме е срам да кажа цените на фото и видео-фото 350 лв,камера 500лв.Гледахме техни неща,харесаха ни,а фотото ни го препоръчаха.Срещнаха се с дъщеря ли,говориха,обсъдиха какво искат,как да стане,внесоха някои малки корекции в графика с оглед на времето,което им е необходимо за снимане.
   Парите се плащат,когато си получат дисковете и ако ги харесат.
   

# 492
  • Мнения: 3 609
Банда, аз съм пак с тъп въпрос: засилих се към мола на обяд и горда се прибрах с три чаши: 2 ритуални и 1 бокал за църквата, за не малко пари. Сега сестра ми казва, че нямало нужда от бокала?!!
И се чудя, да го връщам ли, ако е възможно въобще? Вие колко чаши купихте?

# 493
  • Мнения: 8 758
А бокалите не трябва ли да са два?
Ние нямаме църква.

# 494
  • Мнения: 1 467
Бокалът е само 1, за църквата. Ако нямате църковен брак не ви е нужен.
Марулета, какво ви интересува да ви разкажа. Опасявам се че ще стане прекалено дълго.
Пожелавам на всички булки и майките им, да са спокойни и да се насладят на момента.

Общи условия

Активация на акаунт