Жена ми от време на време се депресира

  • 6 810
  • 163
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 622
Хубавото е, че след определен период последствията от варикоцелето са необратими и безценните гени на автора ще се изгубят с него.

# 136
  • Мнения: 734
Най-позитивното от цялата работа е, че не иска да се размножава. Има Господ!!

# 137
  • Мнения: 2 658
Ха, ха мечтай си да са необратими. Медицината предлага всичко, оправя всякакви "недъзи". Автора е млад, вятър го вее на бял кон в момента, но след десетина години друга песен ще запее.

# 138
  • Мнения: 405
Адски забавна тема. Не разбирам 'що всички се палите толкова. Критерии имал човека. Голям праз. Не се правете на ощипани госпожици. Всички си имаме критерии. Това че не ги казваме пред другите не ни прави по-добри. Авторът поне го казва в прав текст, за разлика от 99% от хората. Всеки търси определени качества у партньора си, затова всеки търси различно от това, което търсят другите.

Звучи грубо (авторът също звучи грубо), но в крайна сметка истината е, че глобално хората щяха да са много по-щастливи и доволни във връзките си (краткотрайни или дългосрочни), ако заявяваха директно какво искат и какво не искат пред другия. Защото като не си кажеш, след не-знам-си-колко години загубено време идват раздели/разводи, скандали, драми и т.н., които реално могат да бъдат избегнати още преди изобщо връзката да започне.

Та от тази гледна точка - няма защо толкова да се шокирате. Ясно е, че хората се променят в хода на връзката. Променят се възгледите, желанията, намеренията им. В такъв случай просто всеки да си хваща пътя и това е. Никой не е виновен, че се е променил или не се е променил, в крайна сметка това не става нарочно.

Брутално е, но е истина. Винаги е било така. Не е краят на света.

# 139
  • Мнения: 2 516
Erebus, така де.
Ако ѝ беше казал откровено, още в началото, че я „селектира” за жена, заради хубавия секс и не иска деца от нея, но евентуално, ако заиска, ще си избере друга.... Че я приема просто за парче месо, че не става за друго...
Много ми се иска да напиша наистина какво ми е мнението за автора, но ще ми закрият профила.

# 140
  • Мнения: 734
Erebus, и ти, както и Авторът, нямате капацитета да разберете защо се палят хората. Не е заради това, за което си мислиш. Колкото и да го мислиш, не можеш да го измислиш. Липсва ви нещо основно.

# 141
  • Мнения: 12
Erebus, и ти, както и Авторът, нямате капацитета да разберете защо се палят хората. Не е заради това, за което си мислиш. Колкото и да го мислиш, не можеш да го измислиш. Липсва ви нещо основно.

Обясни защо се палят хората. Мен ми стана интересно вече.

ПС: С жената се оправихме. Вече е добре, снощи и секс правихме, така че всичко е точно.

# 142
  • INFJ
  • Мнения: 9 657
Erebus, да си открит е хубаво, но когато започнеш да си показваш всяко душевно изпражнение, хората ще реагират. Обикновено, сметкаджийство до такава степен, говори за емоционален недъг. Дали е социопат, психопат, лекарите му да решават.

Да, хубаво е всеки да си заяви какво иска, но понякога хората не знаят какво искат (само си мислят, че знаят), или пък се променят, както (уж) е в този случай.
Въпросът е какво правим, когато настъпи промяна - изправяме се срещу нея или лягаме да мрем.

# 143
  • MI
  • Мнения: 11 868
А бе, какво зелено дърво, да беше казала че червеят/плевелът си остават такива, разбирам, но дърветата какво са виновни?! Хубавото е, че авторът още секс не е помирисвал и ако продължава така още дълго време ще му е мираж. Joy

# 144
  • Мнения: 734
Обясни защо се палят хората. Мен ми стана интересно вече.
Далеч съм от мисълта да удовлетворявам някакви твои потребности.

# 145
  • Мнения: 21 745
Erebus, и ти, както и Авторът, нямате капацитета да разберете защо се палят хората. Не е заради това, за което си мислиш. Колкото и да го мислиш, не можеш да го измислиш. Липсва ви нещо основно.

Обясни защо се палят хората. Мен ми стана интересно вече.

ПС: С жената се оправихме. Вече е добре, снощи и секс правихме, така че всичко е точно.

 Верно ли, оправихте се значи. Ти каза ли и тия работи, дето ги написа тука, че не е селектирана за майка, а само за секс, и че след време би си търсил друга за деца...

Кажи и ги и тя ще ти обясни защо се палят хората.

# 146
  • Мнения: X
Авторът на тази тема според мен е баннатият dnes_sum_88, любителят на думата "женски". Има нещо специфично, което прави, когато пише, и тук това специфично нещо е налице.

# 147
  • INFJ
  • Мнения: 9 657
qrye, ха! И аз това си мислих снощи.

# 148
  • Мнения: 6 622
И на ми мина през ума. Интересно ми е всъщност кой стои зад тези писания. Мъж, които наистина мисли така най-вероятно даже не знае за съществуването на форума. Темите се пускат с цел сеир.

# 149
  • Мнения: 12
Имах един преподавател в унивеситета, който казваше, че мисленето по аналогия е най-вредното мислене. В тази тема виждам, как някой потребители издигат този вид мислене до не виждани за мен висоти: приписва ми се един куп, неща, които няма как да знаете дали са така в действителност, а послените 3 мнения ми приписаха цяла форумна идентичност. Изумен съм от някой от потребители тук. Явно живеем в различни светове. Аз си знам, че живея в собсвен социален балнон, но сблъсъка с вас ме кара да се замисля - колко в същност съм си селектирал социалния кръг.

Иначе, ако се чудите от къде знам за форума - на една конференция се запознах с човек от екипа, който го разработва и поддържа.

Общи условия

Активация на акаунт