Търся електронна книга - 24

  • 64 283
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • Sofia
  • Мнения: 247
Здравейте, търся Предсказанието" от Люси Елеазар.Предварително благодаря.-gabyan@abv.bg



изпратих ви я
Ще може ли и на мен ? Gerchegovska93@gmail.com

# 511
  • Мнения: 208
Здравейте! Търся книгата на Лиза Чани "Шанел. Животът и  от  близо". Ако някой я има, бих се радвала да ми я прати на адрес tomova2012@gmail.com. Благодаря ви!

# 512
  • Мнения: 14
Здравейте, търся Предсказанието" от Люси Елеазар.Предварително благодаря.-gabyan@abv.bg
Ако може и на мен.
jeni_gocova@abv.bg


изпратих ви я
Ще може ли и на мен ? Gerchegovska93@gmail.com

# 513
  • Мнения: 102
Здравейте, търся Предсказанието" от Люси Елеазар.Предварително благодаря.-gabyan@abv.bg



изпратих ви я

Може ли да я изпратите и на мен - yyanat@abv.bg
Също търся и "За една нощ" ще съм благодарна ако я имате да ми изпратите и нея.

# 514
  • Мнения: 6
Здравейте, търся книгата "Виновни като греха" на Меган Марч.  Благодаря предварително: benityy159753@gmail.com

# 515
  • Мнения: 413
Здравейте, търся книгата "Виновни като греха" на Меган Марч.  Благодаря предварително: benityy159753@gmail.com
Изпратих я.

# 516
  • София
  • Мнения: 464
Здравейте! Някой да има в електронен вариант книгата на Елизбет Гилбърт - Магията да твориш?

# 517
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Здравейте! Някой да има в електронен вариант книгата на Елизбет Гилбърт - Магията да твориш?
Имам я на английски език.

# 518
  • Мнения: 18
Здравейте, търся книгата "Виновни като греха" на Меган Марч.  Благодаря предварително: benityy159753@gmail.com
Изпратих я.

Може ли и на мен  red_8@abv.bg
Благодаря

# 519
  • Мнения: 18
Здравейте, търся книгите на Кристина Лорен от поредицата Палаво момче. Благодаря
red_8@abv.bg

# 520
  • София
  • Мнения: 464
Здравейте! Някой да има в електронен вариант книгата на Елизбет Гилбърт - Магията да твориш?
Имам я на английски език.
Не ми е най-силната страна английския, но ще бъда благодарна да ми я изпратите на dimy_80@abv.bg

# 521
  • Мнения: 413
TeodoraY, изпратих я.

# 522
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Здравейте! Някой да има в електронен вариант книгата на Елизбет Гилбърт - Магията да твориш?
Имам я на английски език.
Не ми е най-силната страна английския, но ще бъда благодарна да ми я изпратите на dimy_80@abv.bg

Качвам я като споделен файл, ако някой друг има желание да я прочете:
Big Magic

# 523
  • Мнения: 413
Усилено търся, на български език:
7. Измамна светлина
9. Светлина в пукнатините
от Луиз Пени
Ако някой ги има, дори и само за четене онлайн(естествено, че предпочитам да ги имам😁!),
ще съм много благодарна!
Тази писателка е невероятна!💖💖💖
Неслучайно, е 7 кратна носителка на литературния приз "Агата Кристи"! 👏👏👏👏👏👏👏
П.П.
Щях да забравя,
ако ги имате, изпратете тук:
Скрит текст:

 

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 16:04 от criisi

# 524
  • Мнения: 1 720
Привет, група! Търся  „Тук няма място за старци“ (според първия превод „Няма място за старите кучета“) и „ Кървав меридиан, или вечерното зарево на Запада“ от Кормак Маккарти.
Моля, който ги има по възможност да ги изпрати на имейл адрес: laryncho@gmail.com
Благодаря на отзовалите се!

Общи условия

Активация на акаунт