Търся електронна книга - 24

  • 64 429
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • Русе
  • Мнения: 659

Така се казва книгата.
Това е друга книга, която е нещо като продължение на "Пърси Джаксън". Щерката твърди, че Пърси Джаксън са само 5 книги, обаче? Давам за всеки случай мейл и моля да ми изпратите каквото имате: milenats@yahoo.com.



Изпратих 4 писма (ако съм се объркала, са 5, но едното се повтаря), с всичко, което имам от Рик Риърдън.
4 поредици - 2 от тях са за Пърси, но от едната имам само една книга.

Много съм благодарна за писмата!

Мога ли да вметна нещо по темата за торентите в DataBG?
Ако няма човек регистрация там въобще не може да влезе в сайта, камо ли да тегли нещо. Освен това в момента не приемат нови членове. Така че ако потребителят, търсещ книга не е регистриран, се връща в изходна позиция.

# 496
  • Варна
  • Мнения: 30
Здравейте, искам да попитам дали някой има книгата "Дванайсет нощи" на Андрю Зюркър? Хубав ден!

# 497
  • Мнения: 1
Здравейте,

Търся  Господинът на  Е.Л.Джеймс..и може би е твърде рано..но ако евентуално някой я има моля да ми я изпрати на krasssona@abv.bg 🙂


Може ли и на мен някой да я прати
jagito_93@abv.bg
Благодаря!

# 498
  • Мнения: 3 662
Скрит текст:

Така се казва книгата.
Това е друга книга, която е нещо като продължение на "Пърси Джаксън". Щерката твърди, че Пърси Джаксън са само 5 книги, обаче? Давам за всеки случай мейл и моля да ми изпратите каквото имате: milenats@yahoo.com.



Изпратих 4 писма (ако съм се объркала, са 5, но едното се повтаря), с всичко, което имам от Рик Риърдън.
4 поредици - 2 от тях са за Пърси, но от едната имам само една книга.

Много съм благодарна за писмата!
Мога ли да вметна нещо по темата за торентите в DataBG?
Ако няма човек регистрация там въобще не може да влезе в сайта, камо ли да тегли нещо. Освен това в момента не приемат нови членове. Така че ако потребителят, търсещ книга не е регистриран, се връща в изходна позиция.
То и за зам*нда важи.  Само че торент тракерите не са единствената опция, още повече, че за да се качат на тракера, в 95% от случаите са взети от другаде.
Примерно:
https://www.rulit.me/author/riordan-rik/bg/1/date
https://libcat.ru/?story=%D0%A0%D0%B8%D0%BA+%D0%A0%D0%B8%D1%8A%D … h&titleonly=3
https://chitanka.info/person/rick-riordan


# 499
  • Мнения: 844
Здравейте! Търсих къде ли не, дори и втора употреба, но без успех
Дано вие успеете да ми помогнете - Изкуството на съблазняването Робърт Грийн

# 500
  • Мнения: 3 662
Здравейте! Търсих къде ли не, дори и втора употреба, но без успех
Дано вие успеете да ми помогнете - Изкуството на съблазняването Робърт Грийн
На хартия се продава в базар.бг, но цената е доста соленичка.
п.п. За хартиени книги има друга тема. https://www.bg-mamma.com/?topic=969614.45

# 501
  • Мнения: 985
Здравейте. Някой дали има Коя беше Алис? ninacvetkova07@gmail.com

# 502
  • Мнения: 11
Здравейте, търся Предсказанието" от Люси Елеазар.Предварително благодаря.-gabyan@abv.bg

# 503
  • Мнения: 109
Благодаря, но нещо явно има проблем със сайта и не ме пуска да влезна.
Това е торент. Трябва да влезете от компютър и да имате подходяща програма за теглене и споделяне след това на съдържание.
Благодаря!

# 504
  • Мнения: 35
Търся книгите на Радослав Гизгинджиев. Предварително благодаря kmstavrev@gmail.com

# 505
  • Мнения: 16
Здравейте.
Търся книгите от поредицата на Л. Дж. Смит Дневниците на Вампира. Благодаря предварително! 🤗
christina.k.kostova@gmail.com.

# 506
  • Мнения: 16
Здравейте.
Търся книгите от поредицата на Л. Дж. Смит Дневниците на Вампира. Благодаря предварително! 🤗
christina.k.kostova@gmail.com.
Също така и Стефани Майър - Живот и смърт: ЗДРАЧ пренаписан /юбилейно издание

# 507
  • Sofia
  • Мнения: 56
Здравейте,

Търся  Господинът на  Е.Л.Джеймс..и може би е твърде рано..но ако евентуално някой я има моля да ми я изпрати на krasssona@abv.bg 🙂
О аз я търся, ако някой я има може ли да ми в изпрати, благодаря предварително.
@megigrozdanova@gmail.com

# 508
  • Мнения: 15
Здравейте на всички. Търся книгата на Джон Лескроарт "Под подозрение" .Случайно някой да я има ? Предоставям имейл за контакти: qncholinka@abv.bg

# 509
  • Мнения: 30
Здравейте, търся Предсказанието" от Люси Елеазар.Предварително благодаря.-gabyan@abv.bg



изпратих ви я

Общи условия

Активация на акаунт