Търся електронна книга - 24

  • 64 203
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 20 082
"Аутопсия на една любов" на Пасков я има в Mailbooks.  Peace

# 106
  • Мнения: 18 550
В Рулит я няма("Аутопсия на една любов"), а в Читанката, по молба на наследника на Виктор Пасков е забранена в момента, ще я отворят за четене в 2038 г.(не е майтап).
Ако някой я е изтеглил преди забраната...
Успех!
Намерих  яв частен архив, в ПДФ, няма друт формат.Или аз не нацелвам друг.

# 107
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Здравейте,
може ли да ми изпратите ,,Момиче от календара,,-Октомври ,ноември, декември на Одри Карлан.
И цялата поредица ,, Люк,, Касиа  Лео
kikiriki177@abv.bg
Благодаря

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 19:35 от maminkata

# 108
  • Мнения: 4 872
Търся “Аутопсия на една любов” на Виктор Пасков. Свалена е от читанка, а не я намирам в книжарница.
Благодаря!
Имам я в epub.

# 109
  • Мнения: 353
Здравейте,
Търся книгите на Уинстън Греъм, сагата за Полдарк - от 8 - ма натам. От 1-ва до 7-ма не ми трябват. Някой знае ли има ли ги преведени на български? Става въпрос за 8 - The stranger from the sea, 9 - The Miller's dance, 10 - The loving cup, 11- The twisted sword, 12 - Bella Poldark
и Poldark's Cornwall.
Сега на първо време ми Трябва 8 - ма книга.
lady_char86@abv.bg

Може и на английски

# 110
  • Мнения: 12
Здравейте,Търся “За една нощ” на Люси Елеазар,ако някой я има може ли да ми я изпрати на aleksandraatanasova8904@gmail.com.Ще Ви бъда много благодарна 😉

# 111
  • Мнения: 18 550
Здравейте,Търся “За една нощ” на Люси Елеазар,ако някой я има може ли да ми я изпрати на aleksandraatanasova8904@gmail.com.Ще Ви бъда много благодарна 😉
само 53 стр намирам ,представа нямам колко трябва да е .

# 112
  • Мнения: 11
Здравейте,

Търся "Моята американска херцогина" и "Кулата на любовта" на Елоиза Джеймс. Много ще съм благодарна, ако някой ми ги изпрати. Не успявам никъде да ги открия Sad

# 113
  • Мнения: 2 466
Търся "Без Хоуп" на Колийн Хувър, само че на хартия. Никъде не я намирам и реших да попитам тук.

# 114
  • Мнения: 12
Здравейте,Търся “За една нощ” на Люси Елеазар,ако някой я има може ли да ми я изпрати на aleksandraatanasova8904@gmail.com.Ще Ви бъда много благодарна 😉
само 53 стр намирам ,представа нямам колко трябва да е .

Някъде бяха написали,че са пуснали До 6 глава от книгата.Нямам идея колко точно е общия брой на страниците Simple Smile,но ми се стори интересно началото.

# 115
  • Мнения: 18 550
https://dox.abv.bg/download?id=89c5e1cc49
Люси Елеазар,бълг автор между другото.Не съм чела още .

# 116
  • Мнения: 12
https://dox.abv.bg/download?id=89c5e1cc49
Люси Елеазар,бълг автор между другото.Не съм чела още .
Много благодаря,веднага я почвам Simple Smile

# 117
  • Мнения: 20
Здавейте, търся много " Стопанката на Господ"  на Розмари Де Мео. epub  формат е за предпочитане но и всеки друг ще успея да  чета. Моля ако някой я има или знае от къде да си я дръпна да ми каже. Много дълго време я  търся . Знам че наскоро пак търсих книги и вие се отзовахте много бързо з акоето благодаря Но много Ви моля ако някой я има д ами я изпрати. Това е пощата ми : stela.bathory@gmail.com.
Предварително Благодаря.

# 118
  • Мнения: 246
EsteLiTart, изпратих ви я на мейла.


# 119
  • Мнения: 1 699
Привет, група! Търся "Соления залив" на Яна Язова.
Моля, който я има по възможност да я изпрати на имейл адрес: decumo@gmail.com
Благодаря на отзовалите се!

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 09:13 от Viara T

Общи условия

Активация на акаунт