СЕДМИ КЛАС. Точките ще проверим, паралелките ще подредим 20.06 - 30.06.2019

  • 117 158
  • 2 478
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 4 076

Мартеа, успех и на твоето момиче в избора ѝ. Не мисля и аз, че трябва да се поддавате на темата висок бал , неизползван. 9ФЕГ си е чудесна гимназия ! Е аз съм малко субективно пристрастна (моята гимназия е).



благодаря ти! Няма как и да стане да се водим от бала - аз съм от тези, които смятат, че е важно желанието на детето. Нежелание и учене насила могат да доведат само до бунт в тази възраст. Само с корейския не бях много съгласна, защото смятам, че е временно увлечение, но разговаряхме много и се договорихме да го учи на курс, щом й е интересен. Вече сама е напреднала доста, така че щом има желание, има и начин.

# 1 471
  • София
  • Мнения: 7 062
Jiema, колко да се изкривяват? Смяташ 3 МАТ+ БАЛ и делиш на две. После търсиш в статистиката относителното място.  Интересува те среден брой точки.
Не е точно така Smirk
Среден сбор 160 се получава от 2×80, но ако има дете с мат 90 и бел 70, те отвява отвсякъде, с има няма 20 точки... а пак е с бел+мат 160!

# 1 472
  • София
  • Мнения: 1 044
Така като чета вече заформихме агитка за Княгинята. Simple Smile

Rady и  Мартеа 9 ФЕГ е прекрасно училище. Имам завършваща единадесетокласничка там Simple Smile Но малката е друга бира и съвсем за друго се целим.

# 1 473
  • Мнения: 6 926
Докато чакате статистиките, дали мога да ви попитам за впечатления в кои школи (за София се интересувам, но сигурно и за другите градове ще има хора, на които да им е интересно) ПИ бяха най-близки до НВО като трудност и като оценяване?

# 1 474
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
dundi73 , благодаря сърдечно.
Имахме мераци за нашето ваше училище ,не във най- високо баловота паралелка , ама вече вземам да се плаша колко ще се качи бала.
Ще те моля за помощ като излезе статистиката.  bouquet
 А за пътуването , какво да обеснявам, то е ясно, че е трудно.
Става всяка сутрин в 5.30 , а това зимата е брррррррррррр, за да стигне навреме . Когато е втора смяна се прибира в 9 вечерта. Но пък то лесно няма , нека да свикват. Hug

Приготвила съм кристалното кълбо и имам опашка от чакащи за прогнози. Тази година са все момчета.
Ще видя и за твоя младеж какво ще предскажа. Laughing
Че и догодина, ако са в едно училище, ще са в различни смени, логистиката у вас ще е голям купон.

Айде, и едно момиче за цвят ще ти предложа.

# 1 475
  • Мнения: 446
От РУО Варна току-що ми отговориха, че статистиката най-вероятно ще е качена утре.

# 1 476
  • Мнения: 839
Около мен и познатите ми деца, преобладаващият общ сбор МАТ+БЕЛ е очаквано много висок - над 190 точки. Но това са деца, които се целят предимно в СМГ. Искрено се възхищавам на успехите им и се чудя как устояха
на напрежението и натоварването през цялата учебна година. Като голяма част от тях се явиха на редица състезания и се класираха и на по няколко национални кръга от олимпиадите. Респект към труда и успехите им!

Последна редакция: чт, 27 юни 2019, 11:51 от B.L.A.Z.E

# 1 477
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Jiema, колко да се изкривяват? Смяташ 3 МАТ+ БАЛ и делиш на две. После търсиш в статистиката относителното място.  Интересува те среден брой точки.
Не е точно така Smirk
Среден сбор 160 се получава от 2×80, но ако има дете с мат 90 и бел 70, те отвява отвсякъде, с има няма 20 точки... а пак е с бел+мат 160!

Я прочети пак какво съм написала
дете 1 БЕЛ 80 МАТ 80, дете 2 БЕЛ 70 МАТ 90
3МАТ + БЕЛ - дете 1 = 320, дете 2 = 340, ха сега раздели на 2
дете 1 - 160, ама за дете 2 е 170, ще те отвее, разбира се
затова се смята в обратен ред, делиш 340 на 2, и търсиш дете със среден брой точки 170, а не 160

fros, за теб - винаги. поздрави на девойките от мен.

# 1 478
  • Мнения: 315
Докато чакате статистиките, дали мога да ви попитам за впечатления в кои школи (за София се интересувам, но сигурно и за другите градове ще има хора, на които да им е интересно) ПИ бяха най-близки до НВО като трудност и като оценяване?

Аз съм чула прекрасни неща за Регалия. Лично мнение не мога да изкажа освен от пробните изпити, които бяха доста професионално организирани. За последните дати в края на май местата се свършиха още в края на април.

# 1 479
  • Мнения: 94
И аз имам 11класничка в 9ФЕГ. Влезе с 5,5 БЕЛ и 5,2 Мат. Мисля с Ян@ бяхме заедно на 7 класната тема 2015та година..
Сега сестра й е с 85 БЕЛ и с 86,5 Мат. Иска НПМГ с Мат и НЕ
Според изчислителното й софтуерче стигат й за ФЕГ и за НПМГ.
Относно ФЕГ: Изръчкаха ги да минат В2 зимата (в 11клас). За сравнение, завършила съм 9ФЕГ 1992, така и не го усвоих, работя с английски.
Разчитам на форума да разнищи статистиките!

# 1 480
  • Мнения: 4 076
Докато чакате статистиките, дали мога да ви попитам за впечатления в кои школи (за София се интересувам, но сигурно и за другите градове ще има хора, на които да им е интересно) ПИ бяха най-близки до НВО като трудност и като оценяване?

мога да дам нашия опит от Регалия:
входен Регалия
МАТ 64/96; БЕЛ 84/96

1 ПИ Регалия
МАТ 87/100; БЕЛ 88/100


2 ПИ Регалия
МАТ 81/100; БЕЛ 84/100


3 ПИ Регалия
МАТ 86,5/100; БЕЛ 91/100

НВО
МАТ 93,5/100; БЕЛ 94/100

Тя се е явявала на ПИ само в Регалия, други не мога да дам.

А коя е актуалната тема за школи? Бях обещала да пусна опит, ако на някого му е от полза.

# 1 481
  • Мнения: 338

Мартеа, успех и на твоето момиче в избора ѝ. Не мисля и аз, че трябва да се поддавате на темата висок бал , неизползван. 9ФЕГ си е чудесна гимназия ! Е аз съм малко субективно пристрастна (моята гимназия е).



благодаря ти! Няма как и да стане да се водим от бала - аз съм от тези, които смятат, че е важно желанието на детето. Нежелание и учене насила могат да доведат само до бунт в тази възраст. Само с корейския не бях много съгласна, защото смятам, че е временно увлечение, но разговаряхме много и се договорихме да го учи на курс, щом й е интересен. Вече сама е напреднала доста, така че щом има желание, има и начин.

С този K-POP ще се побъркат тия тийнейджърки! Моята даже се беше засилила към 18-то, ама я охладих набрзо. Добре, че поне искаше с японски, а не с корейски. Като иска - може да го учи на курсове, учители и т.н. Няма лошо, даже ще я поощря.

# 1 482
  • София
  • Мнения: 7 062
Дунди, намираш дете със сбор 340/2 = 170. Със сбор 170 са деца с резултат 100 т мат и 70 т бел, както и 85×2.
Я сега ги пресметни с утрояване на мат!
Моля те, не подвеждай хората!

# 1 483
  • Мнения: 4 076


С този K-POP ще се побъркат тия тийнейджърки! Моята даже се беше засилила към 18-то, ама я охладих набрзо. Добре, че поне искаше с японски, а не с корейски. Като иска - може да го учи на курсове, учители и т.н. Няма лошо, даже ще я поощря.

да, и тя залиташе по 18то.

# 1 484
  • Мнения: 1 812
        Ако някой ми проследи постовете назад ще прочете, че моето момиче освен, че пишеше домашното си от школата по математика за 2-3 часа и за около 1 час домашното по БЕЛ нищо допълнително не е правила.Занятията и бяха  по 2  часа неделя следобед. Оправяше се с текущите домашни и в училище.Цяла година ходеше на занимания по танци, театър и пеене. Силно роптаеше , че трябва да ходи на курс по БЕЛ, защото има невероятна учителка по БЕЛ в училище/признавам права беше/ Постигна чудесни резултати без стрес и драма от нейна страна, чак и мен ме успокои последните месеци. Не съм я товарила и аз с очаквания, искам да е щастлива и тя си го направи по нейния начин. Трябва да вярваме на децата ни!

Общи условия

Активация на акаунт