Намаления – Лято / Есен 2019 г.

  • 92 723
  • 623
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 4 451
Като изберете желания модел, над полето с размерите има таблица с размерите.
Скрит текст:

# 241
  • Мнения: 2 466
Като изберете желания модел, над полето с размерите има таблица с размерите.
Скрит текст:

Благодаря, но на мен не ми излиза такава таблица.

# 242
  • София
  • Мнения: 4 451
Ето детските размери.
Скрит текст:

# 243
  • Мнения: 2 466
Ето детските размери.
Скрит текст:


Благодаря! Явно от телефона не ги отваря, на лаптопа ги видях. Но естествено точно на размера на сина ми (15см), не пише нищо. Ще рискувам, пък каквото стане.

# 244
  • Мнения: 20 172
Момичета, дайте някой магазин за официални рокли на нормални цени?
Flowers Hibiscus

# 245
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Юнона имат над коляно 95-130 лв. и без намаление. Дълги коктейлни, мисля че още има намалени в Пийк и Клопенбург, има и ненамалени 200 лв.

# 246
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Момичета, дайте някой магазин за официални рокли на нормални цени?
Flowers Hibiscus

Последните пъти поръчвам от Chi Chi London или Асос.

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 3 235
Момичета, дайте някой магазин за официални рокли на нормални цени?
Flowers Hibiscus
DiKa?

# 248
  • Мнения: 468
Момичета, дайте някой магазин за официални рокли на нормални цени?
Flowers Hibiscus
Аз си взех прекрасна рокля за сватба от Полина Петрова - хем дизайнерска, доправена по мои размери, хем българска, хем и модел, който после мога да нося отново. Има магазин в София, но, разбира се, зависи какво търсите... ето линк към ФБ страницата й https://www.facebook.com/PolinaPetrovaAtelier/ цените са между 70-80 до 150 лв, в зависимост от модел и дължина. За по-бютжетни варианти, в класически официални стилове, ровя Меркаритата. Може би е добре да споменете кое са "нормални цени", защото за всеки е много различно това понятие Wink

# 249
  • Мнения: 20 172
Благодаря момичета.
Намаления на козметика в Пинк панда:
https://www.pinkpanda.bg/summer-black-friday?utrack=f1a1af4c-649 … SummerBlackFriday

# 250
  • Мнения: 796
Здравейте, имам две питания. Ще ги напиша в два отделни поста, че са съвсем различни. Първо знаете ли къде могат да се намерят качествени куфари на добри цени? Има ли някъде намаление? Всякакви насоки ще са ми полезни. Благодаря много.

И другото, за което се замислих. В несебър кавалер имат 50% намаление. Вчера приемаха стока, търсех определен модел, но го нямаше. Проверих в сайта, но там ни са няма намаление. Да ви попитам по другите градове има ли намаление?

Последна редакция: пт, 09 авг 2019, 20:49 от bubanka

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Здравейте, имам две питания. Ще ги напиша в два отделни поста, че са съвсем различни. Първо знаете ли къде могат да се намерят качествени куфари на добри цени? Има ли някъде намаление? Всякакви насоки ще са ми полезни. Благодаря много.

И другото, за което се замислих. В несебър кавалер имат 50% намаление. Вчера приемаха стока, търсех определен модел, но го нямаше. Проверих в сайта, но там ни са няма намаление. Да ви попитам по другите градове има ли намаление?

Ralliee, аз съм много доволна от Естил в последно време, но за цената ти си преценяваш. Имат отстъпка на някои продукти, но не е кой знае каква. Преди да забременея пътувах страшно много, поне 2 пъти в месеца със самолети по работа и съм сменила всякакви куфари. Поликарбонатните на Естил (имам голям и среден) като по чудо издържаха над година и половина без дефекти и са удобни за бутане, колелцата им са мобилни.

Скрит текст:

# 252
  • Мнения: 11
Здравейте, някой пробвал ли е обновената формула на Vichy Normaderm и какво мисли за него ?

# 253
  • Мнения: 168
Здравейте, имам две питания. Ще ги напиша в два отделни поста, че са съвсем различни. Първо знаете ли къде могат да се намерят качествени куфари на добри цени? Има ли някъде намаление? Всякакви насоки ще са ми полезни. Благодаря много.

И другото, за което се замислих. В несебър кавалер имат 50% намаление. Вчера приемаха стока, търсех определен модел, но го нямаше. Проверих в сайта, но там ни са няма намаление. Да ви попитам по другите градове има ли намаление?

Здравейте,в магазина в Бургас също имаше намаление от 50 %

# 254
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
И в Сливен в магазина на Кавалер има 50% намаление.

Общи условия

Активация на акаунт