Намаления – Лято / Есен 2019 г.

  • 92 706
  • 623
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 400
да се похваля от сайта който качих за роклите, поръчах тази за проба да видя какво е качеството на продуктите. Много съм доволна влизам да поръчам още хаха Simple Smile

# 166
  • Мнения: 795
Здравейте, знаете ли дали сега някъде има намаление на качествени тигани и тенджери. Търся за подарък. Аз не се сещам и за друга марка освен Tefal, която уж се ползва с повече доверие. Ще се радвам на препоръки.

# 167
  • Мнения: 13 929
Гама Елит, но хубавите тигани са доста по-скъпи от Тефал.

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Здравейте, знаете ли дали сега някъде има намаление на качествени тигани и тенджери. Търся за подарък. Аз не се сещам и за друга марка освен Tefal, която уж се ползва с повече доверие. Ще се радвам на препоръки.

В www.bergner.bg има до 60% намаление на някои неща. Аз съм много доволна от тигана с керамично покритие на Terracottа, взех го тази зима, намален от 130 на 53лв и си го ползвам редовно, изобщо не залепва.

# 169
  • Мнения: 123
Кога ще има намаление на Пандора?  Не съм купувала нищо до сега от тук и не съм на ясно. Трябва ми за подарък на момиченце,  което има гривна. Дали от детската серия някой талисман или нещо по подходящо за възрастта му 10години. Ще се радвам да ме насочите от къде да поръчам или да изчакам нещо изгодно от магазините.

# 170
  • Мнения: 3 789
Намаление на матраци Тед има ли някъде? Или по-големи намаления на други матраци - Нани, Парадайс и т.н?
И също на холни секции и портманта? 😁😁

# 171
  • Мнения: 123
Намаление на матраци Тед има ли някъде? Или по-големи намаления на други матраци - Нани, Парадайс и т.н?
И също на холни секции и портманта? 😁😁
Тед постоянно намалят някой модел от техните матраци, мисля че сега е намален  маттера. Трябва да видите в сайта им

# 172
# 173
  • Мнения: 1 889
Има до 55% намаление на определени неща в Пандора ! 😊

# 174
  • София
  • Мнения: 2 628
Здравейте, не знам дали е дискутирано. Връщат ли се без проблем стоки закупени от English home? Става въпрос за калъфки.

Последна редакция: сб, 13 юли 2019, 19:14 от BettyBoop

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 545
15% отстъпка на Памперси в Emag до 14.07 + безплатна доставка. Кодът е Pampers15.
Взех 5 пакета Pampers Pure, 31 бр. за под 18 лв, като иначе не съм ги намирала под 22 лв. Simple Smile

# 176
  • Мнения: 807
В English home съм връщала без проблем възглавници. Мисля, че и за друго няма проблем, ако не е използвано.

# 177
  • Мнения: 267
Някой знае ли кога са намаленията в английските сайтове и кои са сайтовете /специално за количка/?

# 178
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Някой знае ли кога са намаленията в английските сайтове и кои са сайтовете /специално за количка/?
Ползвала съм този
https://www.online4baby.com/

# 179
  • София
  • Мнения: 3 611
Намаление на хубави чанти естествена кожа виждали ли сте скоро?

Общи условия

Активация на акаунт