Помощ за момиче на 18г., което се нуждае от бъбречна трансплантация...

  • 2 220
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 223
Благодаря на модераторите, че са направили темата важна   bouquet Информация все още нямам! В блока им има магазинче (оставих и там бележка да се обадят ), от което  пазаруват почти ежедневно, и те не са ги виждали от десетина дни - та дай-боже да се окаже вярно доброто ми предчувстие - че са набавили  необходимите средства. При всички случаи ще пиша, когато имам новини - Надявам се добрата развръзка да е вече факт!
P.S. Незнаех, че има страница момичето...

# 16
  • Мнения: 6 472
Ох, дано са успели Praynig Има ли някаква информация?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 223
За съжаление през изминалото време момичето е било в болница, колкото да го закрепят. Майката дойде днес и каза, че  нещо са  правили за пореден път на крака на дъщеря и, (не разбрах точно за какво става дума) за улесняване на хемодиализата, но нямало успех и организма и го е отхвърлило. Спомена също, че от години имат някакъв номер за отпускане на средства за трансплантация към Здравното Министерство, въпреки всичко до сега нямат отговор...
Петя сега си е у дома и кани всички които искат да помогнат, (било то финансово или морално)  да я посетят...
Досега по сметката и са събрани 140лв. - от съученици...
Продължавам да вярвам, че с такъв вид спонсорство трябва да се занимават големи и престижни фирми - то да е само тя... но като гледам и по-горните теми - където съвсем невръстни дечица трябва да разчитат на нечия милост   Cry

P.S. Не разбилам и много се  дразня когато дават  "зов за помощ"- човек дори няма време да асимилира информацията, какво остава да записва сметки, или да е сигурен за часа на повторно излъчване... предполагам, че телевизиите го правят безвъзмездно, а е всеизвестен факт, че минута рекламно време стига до няколко хиляди лв. в зависимост от часовия пояс. Е толкова ли е сложно да измислят някаква рекламна схема, и приходите да отиват директно за нуждаещите се? Дори и да е някакъв блок от 5мин. два пъти в седмицата в най-загубеното време... пак ще са  хиляди левове за спасяване на нечии живот... Да не говорим, че ако се подеме  инициатива да се слага определен знак на рекламата, би било въпрос на престиж за големите ф-ми да рекламират по тази схема...
Извинявайте, може да е глупаво това което написах, но така го чувствам...

# 18
  • Мнения: 6 472
Много ми е мъчно да прочета това:(
Има малък проблем - сметката в документите и на сайта е от старите. Дай IBAN и BIC

# 19
Аз гарантирам за достоверността на майката,защото това момиче живее в моя блоки даже бях пускала тема за нея,но явно никой не я е взел насериозно...Sad
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=60601.0

ето това е темата...просто исках да кажа,че действително момичето се нуждае спешно от помощ...

Общи условия

Активация на акаунт