самоубийството

  • 9 055
  • 214
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 937
Ставай от компютъра и излизай навън! Обади се на някого! Веднага!
И това си е направо заповед!
Щом имаше смелостта да споделиш, значи ще приемаш и съвети...

# 16
каквото и да има със сигурност няма да ме боли

# 17
  • Мнения: 907
И това ще мине както много други неща ... Просто не можеш да подозреш каква болка може да изтьрпи човек. А после ще си по-мьдра.

Ако имаш деца - помисли за тях. А ако нямаш, те все някога ще дойдат и тогава ще ти е смешно за какво си страдала.

# 18
  • Мнения: 755
Боли те много , но живота е това, пълен с емоции и чувства ... поговори с нас за това, може да се учудиш , когато намериш сродна душа в преживяването ти /предполагам, че нещо те е разтърсило/ или много голяма подкрепа , която ще ти даде кураж да продължиш напред , ЗАЩОТО  животът е борба... охо и то каква... Hug  Simple Smile Peace

# 19
  • Мнения: 13 512
Сигурна съм,че това,което ти се е случило, се е случвало милиони пъти на жените по света,нали не си мислиш,че си единствена? Излез от дома си и се разходи с приятели- светая не може да свърши заради един мъж,който и да е той!

# 20
  • Мнения: 1 937
каквото и да има със сигурност няма да ме боли
Защо си толкова сигурна? Ако си християнка - религията го забранява!
Ако си майка...едва ли би го направила...
Този мъж - е един от многото! Всички сме ги имали, или те са имали нас...
Това е причината да продължиш...За да намериш Единственият!

# 21
как да се опише това-голяма буца в мен , само отчаяние ме докосва и тъга,но безумна ,гадна тъга ,не мога да повярвам ,че семейсвото ми се разпада, просто така ,не минава ,това е лошото, става по-зле, все едно съм мъртва още сега жива,живея като във филм, това не е моят живот, сутрин се будя не с мисълта за първото кафе , а къде сбърках , как да живея от сега нататък, как да излекувам сърцето си

# 22
  • Мнения: 1 937
Това не е причина да спреш, а повод да подредиш всичко отначало! Както би искала да бъде!

# 23
единствения? той е единствения -вече съм избрала , не съм възпитана да сменям или захвърлям хората , който обичам и ме обичат
защо така се получи?

# 24
  • Мнения: 1 937
"Защото така е трябвало!"
Чувството за вина е гадна работа...

# 25
  • Мнения: 1 937
Ако избереш лесният път за себе си - как ще се почувства "Единственият"?
Егоисти сме, истина е...Все гледаме на нас да ни е добре..., нас да не ни боли...

# 26
  • Мнения: 1 150
Момиче, я се стегни!!!!

Това ли е най-важното, той да продължава?
Защо ще лишаваш себе си от живот? Ппред теб е.
Успокой се. Сега не мислиш трезво.
И като се самоубиеш, какво?
Правиш услуга на някого ли, или това е отказа ти да се бориш, да живееш, да се радваш на малките неща в живота?
Каквото и да се е случило, дори и непоправимото не си заслужава.
Наплачи се, сподели какво се е случило.
Надживей слабоста си и бъди силна.

Може да ти се сторя малко груба, за което се извинявам предварително.
Самоубийството не е решение на проблемите, нито на твойте нито на нечий други.
Какво доказваш, като сама си отнемаш живота - мислиш ли, че той ще страда за теб и ще те последва в отвъдното?
Болите защото най-вероятно непрестнно мислиш за това, разнообрази живота си с весели моменти, които сама си създаваш.
И какво ще се бесиш или вени ще режеш за мъж?
Ок слаба си, опитай се да бъдеш силна, а не да приключваш всичко защото някой те е изоставил. Ще срешнеш ДРУГ, ще бъдеш ЩАСТЛИВА И УСМИХНАТА...

Пак ти казвам ЖИВОТЪТ ПРОДЪЛЖАВА!!!
Всяка от нас е преживяла тази мъка по един или друг начин, но е успяла да се съвземе. Значи друг може, а ти не?!
А опита ли?

Стегни се и не мисли за глупости, защото самоубийството само по себе си е глупост и то голяма. Бъди разумна.

Щях още много неща да ти кажа на ЛС, но не си се логнала.

Миличка, нямаш идея явно, че НЯМА НИЩО ПО-ЦЕННО ОТ ЖИВОТА!!!
Даден ти е за да го живееш!!!


# 27
изобщо не ми е лесно ,но не бих могла да понеса това , понесла съм хиляди гадости, но това не мога, не издържам, наистина, може би се смеете, мислите ме за луда, да, слаба съм, не мога да понеса повече болка, колко още, и защо? Защото живота ни бил един, то пък един живот!

# 28
  • Мнения: 2 332
изобщо не ми е лесно ,но не бих могла да понеса това , понесла съм хиляди гадости, но това не мога, не издържам, наистина, може би се смеете, мислите ме за луда, да, слаба съм, не мога да понеса повече болка, колко още, и защо? Защото живота ни бил един, то пък един живот!

Миличка, иди за момент в "Родители, отглеждащи сами децата си" - там ще видиш, че далеч не си единствена в болката си... Там всички са били предавани по един или друг начин, но са намерили начин да продължат напред, заради самоуважението, заради децата си, заради бъдещето... Щом си предадена - значи това не е бил човека за теб, а онзи - единствения - продължава да е някъде там, неоткрит от теб все още. Не позволявай на един предател да се радва, че е бил всичко за една жена, че заради него тя е направила непоправимото... Живота е красив, не винаги е лесен, но със сигурност не трябва да се отнема насила!!!

# 29
  • Мнения: 755
изобщо не ми е лесно ,но не бих могла да понеса това , понесла съм хиляди гадости, но това не мога, не издържам, наистина, може би се смеете, мислите ме за луда, да, слаба съм, не мога да понеса повече болка, колко още, и защо? Защото живота ни бил един, то пък един живот!
Можеш Peace щом си тук значи осъзнаваш цялата отговорност от това да си ЖИВ!  Не се предавай сега ... силата на жената е неизчерпаема ... активирай я!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт